Zaloguj się, aby obserwować  
Taxx

tumblr i seo

Polecane posty

Przeklikałem przed chwilą tumblera i większość linków z sensownych miejsc to jakieś redirecty, warto się w to bawić? Czy te linki kopią? Może robiliście jakieś testy?
Tumblr jest o tyle fajny, że w łatwy sposób można zebrać tysiące linków nofollow do bloga, z innych blogów na tumblr. Problemem jest to, ze później ciężko cokolwiek podlinkować dalej.
z miejsc w których da sie wrzucic linka dofollow(chyba) znalazłem:
description bloga - link z anchorem,
oraz link zaszyty w postach obrazkowych.

Macie jakieś doświadczenia z ta platformą?

20 godzin temu, Taxx napisał:

Przeklikałem przed chwilą.....

Z dobry rok temu kiedy testowałem pozycjonowanie za pomocą Tumblra. Wyszukiwałem Scrapboxem wygasłe Tumblry CF 30+ TF 30+ i następnie dodawałem na nie 2,3 artykuły na dane słowo kluczowe, każdy artykuł to coraz to dłuższy ogon. Kiedy fraza pojawiała się na pierwszej stronie robiłem przekierowanie z tumblra na moje strony. Efekt był, nie mam pojęcia jak teraz by to się sprawdziło.

Dzięki, nawet nie wiedziałem, że tumblery można przekierować. Pamiętasz w jaki sposób robiłeś redirect? JS?

Ja spotkałem się z czymś takim, że tytuły artykułów były podlinkowane, bez przekierowania. Do tego H1.

Do każdego zamówienia powyżej 250 PLN jako prezent wysyłamy do Państwa paczkę gadżetów - pendrive + niespodzianki!

https://seo-services.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować