Jump to content

Automatyczne dopasowanie iframe


Recommended Posts

Cześć, mam problem z dopasowywaniem iframe do całości strony.
Tutaj macie przykład https://sklepdruku.pl/project/wizytowki-klasyczne/ to najlepiej zoaczycie o co mi dokładnie chodzi.
Aktualnie ustawiłem stałą wysokość iframe, ale chciałbym, żeby po zmianie szerokości strony iframe autoatycznie rozszerzał się do zawartości, która jest wewnątrz.

 

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

Googlowałem dobrze bo na to się natknąłem nie raz. Ale nie napisałem najważniejszego że zaciągam iframe z domeny nad którą nie mam kontroli. Ale no problem został powiedzmy rozwiązany (wklepanie wysokości na stałe i zabawa z @media) i już z tym nie walczę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Aerografit
   Optymalizatorzy, mam mały problem i szukam wydaje mi się bardzo prostego rozwiązania, ale jako że jestem raczej amatorem to nie potrafię go znaleźć. Mam sporo filmików z Youtube'a umieszczonego na swojej podstronie w ramce (Iframe), co jest dla mnie super sprawą, bo odwiedzający widzi miniaturki, klika i od razu puszcza mu się odpowiedni filmik. Każdy filmik jest zamieszczony na stronce w postaci takiego kodu:
   Problem w tym, że trochę czasu mija zanim te wszystkie miniaturki filmików się załadują. W dodatku ładują się nie po kolei od góry na dół tylko losowo. Mam szybkie łącze więc nie jest źle, ale jak ktoś ma słabsze, albo przegląda w telefonie to musi nieźle psioczyć.
   Czy istnieje takie rozwiązanie, żeby wpierw ładowały się i wyświetlały się np. same miniaturki w postaci zwykłych obrazków JPG umieszczonych na moim serwerze, a po kliknięciu na nie dopiero ładowało ten filmik/iframkę ?
   Ewentualnie jakiś inny sprytny pomysł?
    
   Jakby coś poniżej link do tej podstrony z filmikami:
   http://www.aerografit.pl/aerograf-filmiki.html
  • By ArekkerA
   Witam,
    
   Na swojej stronie opartej o wordpressa chciałbym zamieścić kilka filmów z YT. Zastanawiam się tylko jaki ma to wpływ na pozycjonowanie:
   1. Czy taki link przekazuje moc do youtube i moja strona przez to może tracić pozycje?
   2. Jeśli tak to czy można w jakiś sposób zablokować przekazywanie mocy poprzez nofollow lub w inny sposób? Z tego co się orientuję to atrybut rel="nofollow" nie ma wpływu w przypadku iframe.
    
  • By krzycho84
   Witajcie,
   Czy ktoś z Was badał, jaki wpływ na pozycjonowanie mają linki z iframe. Są strony typu ocenastron.pl, ocenystron.pl które automatycznie zaczytują i indeksują oceniane strony. Generalnie dzieje się tak, bez żadnego działania... ale ostatnio widziałem, że moja strona poleciała na pozycjach. W związku z tym chcę trochę wyczyścić syf prowadzący do mojej strony.
   Czy warto usunąć takie strony prowadzące do mojej domeny. Chodzi mi o wykluczenie ich przez narzędzie google. Co o tym myślicie? Bardziej te linki pomagają czy szkodzą.
   Krzycho.
  • By Suchjy
   Witajcie,
   mam problem z umieszczeniem 2 ramek <iframe> na jednej stronie.
   Otóż umieszczam dwa kody. Jeden odpowiedzialny za wyświetlanie mapy Google:
   http://paste.ofcode.org/39TknNuPdaK72TmzevMswAt Oraz drugi odpowiedzialny za wyświetlanie guzika "Like" Facebook:
   http://paste.ofcode.org/7wBdvNXarvnDnLw4eNA9ju Problem jest tego typu, że po zaimplementowaniu drugiego kodu do Facebooka, nie wyświetla on guziczka facebook, tylko ponownie Mapkę Google?
   Co może to powodować, ew. jak wdrożyć te 2 ramki, aby wyświetlały to co chce?
   Strona, na której próbuję to wdrożyć: http://instalkorcz.pl/kontakt.html
   Jak widać na pozostałych nie ma mapek, wiec ramka FB pojawia się poprawnie.
   *Na chwilę obecną kod został usunięty, żeby jakoś to wyglądało. Można go sobie dodać przez firebuga spokojnie.
  • By modessef1
   Witam,
   Mam na swojej stronie reklamy dostarczane przez sieć reklamową. Kody przesłane mi przez tę sieć emitują reklamy w iframe. Chce im wysłać reklamy z googla żeby ustawili ją jako zaślepkę dla mojej strony. W praktye oznacza to, że reklamy googla będą się wywoływać z kody dostarczanego przez tę sieć czyli w iframe.
   Jak to jest z emisją reklam google w iframe. Banują za to?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy