kolpakisamochodowe.com

[REKLAMA] Katalog Programów Partnerskich - Dodaj Sklep

Polecane posty

Cześć,

jak niektórzy wiedzą bo ogłaszałem to na forum PiO np. tutaj rozwijam w zasadzie jeszcze hobbystycznie narzędzie do tworzenia i prowadzenia działań afiliacyjnych dla sklepów internetowych. Aktualnie pracuję nad katalogiem programów partnerskich utworzonych na platofmie. Tutaj roboczy link http://cpamanager.net/site/programs

Serdecznie zapraszam do tworzenia kont w systemie (darmowe, można założyć tutaj http://cpamanager.net) oraz tworzenie programów partnerskich (zajmuje chwilę, z chęcią pomogę przy tym). Dzięki temu Twj sklep pojawi się na liście katalogów partnerskich. W momencie jak ta lista uzyska już jakiś przyzwoity rozmiar wtedy uruchomię kampanie reklamowe skierowane na tę listę przez co uzyskasz duże prawdopodobieństwo pozyskania partnerów.

Póki co myślę o 20% prowizji pobieranej od stawki za akcję ustaloną przez sklep. Czyli np. jeśli stawka dla partnera za poprawnie wykonaną akcję sprzedażową wynosi 4 zł netto to sklep (czyli Ty) zapłaci w sumie 4,80 zł.

W razie pytań zapraszam do kontaktu na support@cpamanager.net

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez s_matysik
      Wykonam skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych. 

Ile trwa pozycjonowanie?
      Czas pozycjonowania zależny jest od wielu czynników. Zaczynając od optymalizacji po dalszy link building staram się aby pierwsze efekty były już po tygodniu. Większość fraz o małej/średniej konkurencji jesteśmy w stanie wypozycjonować w czasie 1-2 miesięcy. Jeśli mówimy o pozycjonowaniu sklepów lub portali tutaj skupiamy się przede wszystkim na ruchu. Efekt wzrostu widoczności sklepu lub portalu po 3 miesiącach współpracy z nami będzie zdecydowanie widoczny.

Jakie są ceny?
      Ceny uzależnione są przede wszystkim od branży i trudności fraz kluczowych. Kluczowym czynnikiem który decyduje obecnie o trudności i kosztach jest wiek domen będących w top. Frazy dobieram zawsze w taki sposób sposób aby było to opłacalne dla klienta. Czasami koszt wejścia w dany top jest nieproporcjonalny do przewidywanych zysków z tego topu. Wtedy należy wykonać research fraz kluczowych.

Dlaczego warto nam powierzyć pozycjonowanie?

CZAS - Skracamy czas pozycjonowania stron www do maksimum RZETELNOŚĆ - Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań wspólnie ustalonych z klientem STABILNE POZYCJE - Wszystkie nasze metody są nabieżąco testowane i przynoszą stabilne efekty NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI - Stale monitorujemy algorytm, zmieniający się z miesiąca na miesiąc.  
      Poniżej prezentuję efekty moich działań SEO:

1. Sklep (z branży moda , duża konkurencja) który został wyciągnięty z filtra i obecnie rankuje mocno w górę.

Ahrefs:

Senuto:

2. Sklep (z branży meble, duża konkurencja) pozycjonowany z widocznymi efektami

Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:
      biuro@levelrank.pl
      Tel. 579077128

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979
    • Przez goodguylucas
      Jakie macie sposoby na wyliczenie potencjału kampanii na danej stawce? Jak najlepiej mogę wyliczyć Klientowi ile będzie miał klików za kwotę X na stawce X? 
    • Przez kolpakisamochodowe.com
      . Poszukuję sklepów internetowych, które chciałby zaistnieć w kampaniach afiliacyjnych. Wielkość sklepu nie ma znaczenia, byle dobrze konwertował  Pytania zadawajcie  mailowo na hello@influstore.com. Zatem, jeśli prowadzisz sklep internetowy, chcesz spróbować z marketingiem afiliacyjnym to dobrze trafiłeś!

Pozdrawiam
      Andrzej
    • Przez CashinPills
      Cash In Pills to program z mocną, wieloletnią pozycją na rynku oferujący 30% prowizji od ceny każdego sprzedanego produktu z polecenia. Oferujemy również 5% prowizji od wszystkich sprzedaży wygenerowanych za pośrednictwem partnera, któremu poleciłeś nasz serwis. 
      W ofercie produktowej posiadamy ponad 60 produktów w różnych kategoriach takich jak zdrowie i uroda, męskie sprawy, kulturystyka czy odchudzanie. Do każdego produktu udostępniamy materiały hostowane lub (szablony stron, e-mail, bannery, zdjęcia, filmiki itp.) do pobrania dostępnych w wielu wersjach językowych.
      Bardzo łatwy system śledzenia na bazie linku (również w wersji geo-target'owanej) umożliwia każdemu błyskawicznie zacząć promowanie.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.cashinpills.com gdzie dowiecie się wiele więcej oraz do kontaktu jeżeli macie jakiekolwiek pytania.
      e-mail: help@cashinpills.com
      telefon: 791 227 338
    • Przez plaxton
      Zacząłem przygodę z adwordsem i według mnie system aukcji i kierowania reklam jest bardzo głupi - reklamy się nie chcą wyświetlać.

Pierwsza kampania - dopasowanie przybliżone.
      Stawka 4 zł za klik.
      Słowa kluczowe wzięte z planera - raczej ogólne : naklejki ścienne , naklejki na ścianę, naklejki do kuchni, naklejki dekoracyjne itd
      Jedna reklama z tekstem naklejki na ścianę do wszystkich fraz.
      Reklama się wyświetla , ze względu na pojedynczą reklamę i dopasowanie, jakość jest niska i dużo kosztuje mnie klik.

Druga kampania - dopasowanie z modyfikatorem.
      Stawka 4 zł za klik.
      Zrobiłem krótka listę najważniejszych i najczęściej wyszukiwanych fraz.
      naklejki = synonim nalepki
      Zrobiłem grupy reklam osobno dla fraz z nalepki i osobno dla naklejki. Każda z grup ma kilka reklam z konkretną frazą np: naklejki dekoracyjne kolejna reklama naklejki na ścianę itd... , aby zwiększyć dopasowanie fraz do reklamy. Zoptymalizowałem stronę docelową pod te najczęściej wyszukiwane frazy aby zwiększyć dopasowanie reklamy do strony.

Efekt ?
      Gdy wpisuje frazę w google np naklejki do kuchni, wyświetlana jest reklama ze słowem w reklamie naklejki dekoracyjne, mimo że wiem że zrobiłem reklamę specjalnie z tekstem naklejki do kuchni.
      Paranoja !
      Słupki nieznacznie się podniosły na początek, ale cena za klik nie spadła.
      Po pewnym czasie reklamy w ogóle przestały się wyświetlać !

Coś robie nie tak ?