Jump to content
kkamilk

Ocena działań firmy pozycjonującej

Recommended Posts

4 minuty temu, Spektrum napisał:

Hej, jeżeli chcesz mieć jasny i klarowny pogląd sytuacji to skorzystaj z jakiegoś profesjonalnego audytu, najpierw zanim skorzystasz przejrzyj umowę czy masz możliwość bez konsekwencji wycofać się z oferty pozycjonowania. Czasami grożą za to potężne kary. Jak robili SWL'em albo nic nie robili to w tym może być problem.

Myślałem o audycie, tylko jak znaleźć firmę, która zrobi to porządnie? 

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

7 godzin temu, MaxPan napisał:

tak, teraz ktoś klientów linkuje bez 301...

Wieczna wymówka faHowców - linków nie ma bo idą przez 301, efektów nie ma bo zmiana algo albo aktualizacja dt, ciągle tworzymy nowe zaplecze a tak naprawdę ch*** robimy, co miesiąc wystawiamy fakturę na parę stówek i udajemy bohaterów. Nie?:D

A tak na marginesie masz podpisaną umowę na link building czy efekty? Jak efekty to co cię mają obchodzić linki? Ty chcesz pozycji bo za to płacisz, jak ktoś nie jest w stanie tego zagwarantować to papa.

Wieczna wymówka faHowców 

czasami owszem to wymówka ale nikt nie mówi, że te 301ki są "tajemni" .

Wiekszośc linkuje przez 301 bo jak przychodzi kolejny "fachowca" ( z różnych powodów) to w 99% przypadkach dotychczasowe linki daje do DT. I taka 301ka to sposób uchronienia miejscówek, zaplecza. Znam przypadek kiedy kolejna firma która przyjęła klienta nawet usunięte linki z zaplecza prywatnego zgłaszała bo te linki "widnieją" w GWT i trzeba ich w taki sposób "usunąć,  inne sytuacje. Odniosłem się do rady zobacz w jakimś serwisie linki do strony, bardzo często to nic nie da jeśli ta 301 jeszcze przed robotem tego serwisu ukryta.

re287am9.jpg

Podkreślę jeszcze raz, w tym przypadku linki nie mają znaczenia - żadnego. Firma bierze kasę za pozycje a nie za linkowanie. Linki to sobie autor sam może kupić - po to bierze fachowca, żeby przykładał tyle ile trzeba i tak jak trzeba. Nie ma znaczenia czy firma coś robi, czy nic nie robi. Liczą się efekty. Skoro od lipca efktów nie ma to znaczy, że firma się nie zna na robocie.

Aktualizacja to taka super wymówka...

Podkreślę jeszcze raz nie wiemy jaka jest umowa, ca co płaci autor tematu. Jeszcze raz: odniosłem się tą fraza do posta który jest powyżej mojego nie do autora tematu, zobacz sobie. Zgadzam się 100% najlepsza ocena działań to ruch lub pozycję, ale mój post zupełnie nie odnosił się do tego, a do tego stwierdzenia 

Odpal narzędzie to sprawdzania BL i będziesz wiedział co robią i czy robią

re287am9.jpg

19 minut temu, MaxPan napisał:

Podkreślę jeszcze raz nie wiemy jaka jest umowa

No to może autor nas oświeci w tym temacie? Ciekaw jestem jakie są Umowy w 2017?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Zgadzam się, może nie być linków, mogą leżeć i popijać piwko ale za płaconą kasę ma "coś" być w zamian czyli to co w umowie.

Może autor wklei umowę bez danych i obejrzymy to cudo.

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

1 hour ago, MaxPan said:

czasami owszem to wymówka ale nikt nie mówi, że te 301ki są "tajemni" .

Wiekszośc linkuje przez 301 bo jak przychodzi kolejny "fachowca" ( z różnych powodów) to w 99% przypadkach dotychczasowe linki daje do DT. I taka 301ka to sposób uchronienia miejscówek, zaplecza. Znam przypadek kiedy kolejna firma która przyjęła klienta nawet usunięte linki z zaplecza prywatnego zgłaszała bo te linki "widnieją" w GWT i trzeba ich w taki sposób "usunąć,  inne sytuacje. Odniosłem się do rady zobacz w jakimś serwisie linki do strony, bardzo często to nic nie da jeśli ta 301 jeszcze przed robotem tego serwisu ukryta.

Jesteś pewien tego co piszesz ?  Robiliśmy testy i search console pokazuje linki z 301 !!

Jesteś pewien, że pisze o SC? Uważasz, że nie można ukryć 301 przed Ahrefsem i MS?

Odpal narzędzie to sprawdzania BL

Dla mnie potocznie narzędzia do sprawdzania BL ( po polarności w wśród średnio-zaawansowanych) to Ahrefs i Majestic.

Nie wiem o jakich testach mówisz, ale ja wiem jak ukryć 301 przed Ahrefsem i Majestic, przed spyglass też. Co więcej jest stosunkowo łatwy sposób aby tylko Google kierować na 301 a reszcie można pokazywać co innego.

re287am9.jpg

21 minut temu, it_management napisał:

Jesteś pewien tego co piszesz ?  Robiliśmy testy i search console pokazuje linki z 301 !!

Zawsze SC pokazuje linki z 301 przecież to logiczne. MaxPan raczej myślał o czymś innym :)

Edited by studioczystosci
braki w zdaniu

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Tak tak, naturalne nardzie cytuje do sprawdzania BL to search console., ile tam linków pokazuje 1%, 5% w porywach 7% ( jak wszytych jest 300 szt)? Teraz nawet u niektórych ZERO, tak dosłownie 0. 

re287am9.jpg