Jump to content

Recommended Posts

Potrzebujesz profesjoanlnych artykułów blogowych? Chcesz zlecić prowadzenie bloga zewnętrznej firmie? Szukasz profesjonalnego copywritera? Zapraszamy do współpracy z TXT4SEO!

 

Chciałbym zaproponować współpracę z naszą firmą: https://www.youtube.com/watch?v=yKqUEo5PUXI.

 

Jesteśmy agencją copywritingową, zajmujemy się przygotowywaniem najróżniejszych treści, od najprostszych tekstów na zaplecza czy opisów do katalogów, przez opisy produktów i treści na fanpage, aż po prowadzenie blogów firmowych czy działania content marketingowe, zarówno w języku polskim jak i innych.

Jednym z najczęściej realizowanych przez nas zleceń są artykuły na bloga. Rozwiązanie to dedykujemy przede wszystkim właścicielom sklepów i innych stron, które nie generują wystarczająco dużej liczby wejść z wyszukiwarki. Prowadzenie bloga jest na to bardzo dobrym rozwiązaniem, stanowiąc jednocześnie jeden z najtańszych sposobów pozyskania ruchu.

 

Dlaczego warto nawiązać z namie współpracę?

 

Przy usłudze prowadzenia bloga, budujemy listę fraz kluczowych pod tzw. długi ogon, dzięki czemu artykuły generują wartościowy, organiczny ruch i to nie tylko w momencie publikacji artykułu, ale konsekwentnie, każdego miesiąca, tak długo, jak tekst będzie opublikowany. Koszt pozyskanego w ten sposób użytkownika jest bezkonkurencyjnie niski w stosunku do innych form reklamy.

 

Usługę oferujemy w dwóch wariantach:

- miesięcznej obsługi (uwzględniającą przygotowywanie i dodawanie artykułów do bloga, grafik do nich, moderowania komentarzy czy informowania o nowych wpisach na kanałach w social media)

- pojedynczych artykułów na bloga (stawki od 7 zł netto za 1000 znaków).

 

Więcej informacji oraz przykłady można znaleźć na stronie: http://txt4seo.pl/artykuly-na-bloga/.

 

Wystawiamy faktury VAT.

 

Dane kontaktowe:

TXT4SEO.pl
txt4seo@txt4seo.pl
516 423 653

 

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Link to post
Share on other sites
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Seo tekst
   Sprzedam gotową paczkę 10 tekstów. Artykuły bardzo dobrej jakości o tematyce zdrowie i medycyna. Łączna ilość znaków to prawie 46 tysięcy. Cena za paczkę to 230 zł netto + 23% VAT.
    

    

   Zapraszam do kontaktu:
   kontakt {} technernet.pl
  • By Seo tekst
   Sprzedam gotową paczkę 10 tekstów. Artykuły bardzo dobrej jakości o tematyce zdrowie i medycyna. Łączna ilość znaków to prawie 46 tysięcy. Cena za paczkę to 230 zł netto + 23% VAT.
    

    

   Zapraszam do kontaktu:
   kontakt {} technernet.pl
  • By Seo tekst
   Sprzedam gotową paczkę 10 tekstów. Artykuły bardzo dobrej jakości o tematyce zdrowie i medycyna. Łączna ilość znaków to prawie 46 tysięcy. Cena za paczkę to 230 zł netto + 23% VAT.
    

    

   Zapraszam do kontaktu:
   kontakt {} technernet.pl
  • By webconvertio
   Słowa są jedną z najpotężniejszych broni w marketingowym arsenale. Ułożone w odpowiednią sekwencje są w stanie otwierać serca (i portfele) Twoich klientów. Dlaczego więc tego nie wykorzystać i nie postawić na dobrej jakości copywriting? 
    
   Tak naprawdę nie ma sensu wydawanie setek lub nawet tysięcy złotych, na pozyskiwanie ruchu na stronę, jeśli nie będzie ona efektywnie sprzedawała Ciebie oraz usług, które oferujesz. Podobnie jest z pozycjonowaniem i ładowaniem ogromnych kwot w słabej jakości artykuły, które są jedynie "zapychaczami", ale reprezentują niezbyt dużą wartość dla czytelnika. 
   Ty wiesz, że masz dobry produkt, ale klient już nie. Dlatego tak ważne jest pokazanie mu konkretnych korzyści, jakie te produkty lub usługi wniosą do jego życia. Bez ogólników i utartych frazesów, które ktoś może przeczytać na większości stron w internecie.
   Dlaczego warto skorzystać?
    
   Pozyskasz nowych klientów 
   Zbudujesz zaufanie i staniesz się dla ludzi doradcą, który nie chce im jedynie nachalnie sprzedać, ale przede wszystkim doradzić odpowiednie rozwiązanie. Od takich firm najczęściej kupujemy i przyznasz, że Ty również nie lubisz, kiedy ktoś skacze wokół Ciebie i krzyczy do ucha: KUP! KUP! KUP!
    
   Więcej ruchu na Twojej stronie www
   Strona, na której nie ma żadnego ruchu, jest duchem. Wartościowe treści będą skutecznie windowały ją na wyższe pozycje w wyszukiwarkach i dadzą Ci przepustkę do kolejnych klientów.
    
   Zwiększysz zaangażowanie obecnych klientów 
   Zdobywanie nowych klientów jest ważne, ale jeszcze ważniejsze jest utrzymanie trwałych relacji z osobami, które już od Ciebie coś kupiły. Dzięki temu, w momencie kolejnego zakupu będziesz ich pierwszym wyborem, nawet, jeśli Twoje ceny są wyższe niż u konkurencji. 
    
   Zbudujesz silną markę
   Zjednoczysz wokół swojej marki rzeszę ludzi, którzy będą Ci ufać i wspierać. Takie osoby będą bardziej skłonne cokolwiek u Ciebie kupić i chętnie polecą Cię swoim znajomym. 
    
   Masz pytania? Napisz do mnie, chętnie na każde odpowiem i dobierzemy dla Ciebie optymalną opcję :). 
    
   Kontakt: pawel@webconvertio.pl lub pod numerem telefonu: 883 103 222. 
  • By SłowoDajeZysk.pl
   Witaj, 

    

   nazywam się Paweł Cisek i od 5 lat zajmuję się pisaniem tekstów dla klientów firmowych i prywatnych. Nie musisz martwić się o dotrzymywanie terminów i wysoką jakość dostarczonych treści, bo to zawsze jest u mnie na pierwszym miejscu. Dokładnie analizuję branże klienta i dostarczam takie treści, które nie tylko gwarantują wyższą sprzedaż, ale i wiernych czytelników (w przypadku bloga).

    

   Co mogę Ci zaoferować? Piszę teksty na:

    

   Strony sprzedażowe
   Blogi
   Strony firmowe
   Landing Page
    

   Dlaczego warto? Teksty, które Ci dostarczę:

    

   Zwiększą konwersję na Twojej stronie - po co marnować pieniądze na pozycjonowanie i pozyskiwanie ruchu, skoro nie będziesz potrafił go spieniężyć, bo teksty na stronie odstraszą potencjalnego klienta?
   Podniosą sprzedaż - nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy sprzedajesz kursy, bo dobry opis produktu to podstawa do udanej sprzedaży. Wzbudzi w kliencie tak silne pożądanie, że bez zastanowienia kliknie KUP TERAZ!
   Zainteresują czytelników na blogu - blogi są idealnym narzędziem do budowania silnej marki w internecie, ale tylko pod warunkiem, że dasz czytelnikom wartościową i inspirującą treść. Bez tych ostatnich składników czytelnik nawet nie będzie chciał zapoznać się z Twoim artykułem i cała praca pójdzie na marne. 
   Będą prowadziły klienta przez cały proces zakupowy - bez nachalnej sprzedaży, klient jak po sznurku dotrze do formularza sprzedażowego
   Nie będą nudne - koniec lania wody i zanudzania czytelnika. To jeden z najważniejszych powodów dlaczego klienci nawet nie zapoznają się z tym, co dla nich przygotowałeś. 
   Dostaniesz je zawsze na czas - bez wymówek o powodzi, braku prądu, czy awarii komputera
    

    

   Prowadzę firmę i wystawiam faktury VAT. Decyzja należy do Ciebie, może czas już skończyć z półśrodkami i zainwestować w copywritera, który bez ociągania zapewni Ci najlepszy content? 

    

   Moja strona: www.slowodajezysk.pl

   Kontakt: pawel@slowodajezysk.pl

    

    

   Miłego dnia i do usłyszenia!

   Copywriter

   Paweł Cisek

    

   Dane firmy: 

   Cisso IT Paweł Cisek

   NIP: 815-172-61-24

   Regon: 363449782

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy