Jump to content
AdamBoganD

Google działa szybko

Recommended Posts

Domena przejęta na aftermarket 04.04, następnego dnia pojawił się zonk:

Wczoraj zgłoszona prośba (na domenie nie ma serwisu tylko jest 301) a dziś odpowiedź:

I jak nie kochać google :D

gsc2.png

gcs1.png

Edited by AdamBoganD
zjadło obrazki

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

nie ma obrazków :(

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Oczywiście to nie musi być ta ale:

- końcówka domeny się zgadza

- data rejestracji się zgadza

- rejestrator się zgadza

I co z tego że z domeny zdjęli filtra jak zaraz zarobi bana za to, że stoi tam precel :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

58 minut temu, lime napisał:

Oczywiście to nie musi być ta ale:

- końcówka domeny się zgadza

- data rejestracji się zgadza

- rejestrator się zgadza

dziękuję za wnikliwą analizę i odwiedziny

32 minuty temu, blake napisał:

I co z tego że z domeny zdjęli filtra jak zaraz zarobi bana za to, że stoi tam precel :D

to musisz to koniecznie zgłosić i do google i na Nowogrodzką 18

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By FLOWSEO
      Cześć, mam w konsoli info, że strona z powodu hacka ma założony filtr, ale nie na zweryfikowaną stronę, a subdomenę. Głównie się mówi o tym, że subdomena nie powinna zaszkodzić stronie, a jakie Wy macie doświadczenia? 
      Jakie czynności byście rekomendowali w takim przypadku i co sądzicie o powyższym zdaniu na temat wpływie subdomeny na domenę?

Pozdroo!
    • By pozycjoner89
      Witam

Postanowiłem opisać pewien problem z nadzieją, że uzyskam jakąś poradę od bardziej doświadczonych w branży SEO. Otóż od 4 miesięcy pozycjonuję własną stronę internetową. Wszystko robię manualnie i nie używam przy tym żadnych softów. Strona została przyzwoicie zoptymalizowana pod najpopularniejsze keywordy, natomiast nie jest jakoś bardzo rozbudowana i składa się z kilku podstron. Z początku budowałem backlinki w oparciu o tworzenie profili na forach oraz podobnych stronach i wszystko szło w miarę zgodnie z planem tzn. strona powoli, lecz systematycznie awansowała w SERP-ach na wybrane hasła. W późniejszym okresie zająłem się tworzeniem własnych blogów Web2.0 co również wpłynęło pozytywnie na pozycje strony. Rewelacją jednak okazało się użycie wygasłych blogów na platformie Tumblr. Po utworzeniu wpisów z linkami na około 10 blogach strona gwałtownie awansowała i na głównym keywordzie z volume 90000 na miesiąc znalazła się w google na 8 pozycji. Ostatnimi czasy znalazłem w sieci wskazówkę, która sugerowała, że aby zoptymalizować indeksowanie linków warto każdy URL z backlinkiem skrócić w goo.gl oraz bit.ly i skrócone linki również wrzucić do indeksera co też uczyniłem. Od początku marca strona spadła w Serpach i tak na najważniejszej frazie z 8-10 pozycji powędrowała w dół w okolice 30-40 pozycji...

W związku z tym próbuję ustalić co wpłynęło na utratę pozycji. Do tej pory expired tumblrs działały znakomicie, a tutaj nagle taki niespodziewany spadek.... Jedna z teorii jaka przyszła mi do głowy to myśl, że indeksowanie skróconych linków było błędem, ponieważ linki te prowadzą do docelowych stron i naraziłem się przez to na duplicate content i stąd ten spadek pozycji. Jak uważacie? Proszę o opinie.
    • By oktus
      Cześć!

Moja witryna zbudowała całkiem niezłą oglądalność i wysokie pozycje na kluczowe frazy. Niestety, na początku grudnia zauważyłem ok. 1100 linków w GSC prowadzących z 2 domen, każdy z unikalnej subdomeny. Od razu rzuciiły mi się w oczy owe domeny: dating-pl-anodynic.com oraz dating-pl-devalorizing.com. 
      Ciekawa sprawa, że po odwiedzeniu podstron, na których rzekomo zamieszczone były linki do mojego serwisu, nie znalazłem ich w kodzie. 
        Niestety, był to początek spadku widoczności. Strona z dnia na dzień traciła oglądalność coraz mocniej. Oczywiście po kilku dniach wszystko poszło do disavow. Jako, że linki szły z subdomen, prócz wykluczenia domen, profilaktycznie dodałem w disavow osobno każdy link. Żadna kara ręczna nigdy nie nadeszła. Po dwóch dniach, kolejna ciekawostka, na kilka dni witryna wróciła dla kilku fraz niekoniecznie powiązanych ze sobą, na trochę niższe pozycje. Był to jednak efekt chwilowy. Witryna traci do dzisiaj i choć odbudowała dla kilku kluczowych fraz 7-20 pozycje (A było tam TOP3/TOP5/TOP10), reszta albo się waha o dziesiątki w górę / w dół, albo nie może pójść dalej. Sytuacja trwa już 2 miesiące. W międzyczasie prowadzę dość ostrożny link building. Wykorzystałem ten czas na mocniejsze zasilenie witryny URLami oraz anchorami brandowymi (Choć nigdy w tym temacie nie było źle, wolę jednak nie narażać się teraz nadmiernie).

Chciałbym zapytać o następujące rzeczy:
      - Czy spotkaliście się z podobną sytuacją i znaleźliście rozwiązanie?
      - Czy jest jakakolwiek metoda inna niż disavow walki z podobnymi sytuacjami? Próbowałem przez whois itp. znaleźć właściciela domen. Niestety dane nie są upublicznione. Gdyby to się udało... No właśnie? Linków przecież nie ma więc o co walczyć z właścicielami takich domen? 
      - Czy możliwe, że disavow jeszcze w pełni nie zadziałało? A może problem stanowi to, że roboty odwiedzając stronę nie widzą linków do mnie, choć te wciąż widnieją w GSC? 

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc. Niemiło patrzy się na spadek z 30 000 UU / mc do 4 000 oraz kiedy organic z 80% zaczyna stanowić zaledwie 30%. 
      Pozdrawiam!
    • By mks22
      Witam, zastanawiam się, czy na karę od Google może mieć wpływ zbyt duża liczba linków wewnętrznych na stronie głównej do innych podstron (w postaci dodania linków w postacci listy wszystkich artykułów blogowych). Załóżmy, że w sumie przybyło jednego dnia ponad 20 linków wewnętrznych - a sumarycznie z pozostałymi linkami jest ich około 50 na stronie głównej. Jak myślicie? 
    • By JaneSmith
      Od 04.05 zauważyłam dziwną przypadłość w wynikach wyszukiwania wiodącej dla mnie frazy (obrazek poniżej). Sprawdziłam google search console:
      - brak informacji o działaniach ręcznych , więc wykluczam bana lub filtr ręczny.
      - komenda site:www.wwwww.pl „fraza” - wyświetla stronę na 1 pozycji wyników Google

Zastanawiam się czy to nie filtr algorytmiczny na daną frazę, bowiem tylko na tę frazę strona nie wyświetla się aktualnie w Google. Na wykresie z ostatnich 28 dni widać (zielona linia) że fraza wyświetlała się w wynikach na przemian / wraz ze spadkami poniżej 100 pozycji.

Jakie są wasze doświadczenia w tego typu objawów?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy