d_gno

Wyniki w części mapkowej liczone jako TOP10 przez Internetica

Polecane posty

34 minuty temu, d_gno napisał:

gdyby nie było w wynikach mapkowych a w wynikach organicznych była na 9 to doliczając kilka wyników mapkowych jest poza top 10 i nie powinni kasować idąc ich tokiem rozumowania.

Zakładam, że nie masz pojęcia o pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google i Google Maps skoro gdybasz jak powyżej.

W umowie powinieneś mieć rozdzielone pozycjonowanie w wyszukiwarce google i google map. Jedne i drugie są wynikami organicznymi ale innymi usługami.

E.

Żeby nie było to dodam, że założenie profilu firmy w Google Map powinno byc bezpłatne (w/g mnie). ;)

Edytowano przez SzlafRock

SzlafRock.pl.   

5 lat na forum i takie afery jeszcze z podawaniem nazwy firmy ? :)

Trochę żalenie się na firmę, która widać, że działa. Nic tylko się cieszyć :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

4 godziny temu, SzlafRock napisał:

Zakładam, że nie masz pojęcia o pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google i Google Maps skoro gdybasz jak powyżej.

W umowie powinieneś mieć rozdzielone pozycjonowanie w wyszukiwarce google i google map. Jedne i drugie są wynikami organicznymi ale innymi usługami.

E.

Żeby nie było to dodam, że założenie profilu firmy w Google Map powinno byc bezpłatne (w/g mnie). ;)

dzięki za rzeczową odpowiedź.

5 godzin temu, konfidonfi napisał:

jak ktoś z Łodzi pozycjonuje sklep na hasło "części samochodowe" to ma duże szanse, że bez większych ceregieli wyjdzie w mapach  - ale tylko w mapach dla szukających z Łodzi i okolic;

ale na pewno nie wyjdzie w Gdańsku czy w Warszawie;

i jak wtedy naliczać opłaty - ustawić sprawdzarkę na wyszukiwanie lokalne i udawać przed klientem, że to wyniki ogólnopolskie? ;)

jeśli się pozycjonował na miasto i region to ok - map bym się nie czepiał;

ale pokazywanie klientowi wyników dla Łodzi i udawanie, że mapy Krakowa czy Warszawy wyglądają tak samo to zwykłe kiwanie klienta;

tym bardziej teraz, kiedy trudno jest laikowi siedzącemu w Łodzi sprawdzać wyniki dla Krakowa czy Olsztyna;

Faktycznie sprawdzałem i jest tak jak piszesz, np zleciłem pozycjonowanie frazy "wypożyczalnia samochodów poznań" i wizytówka w mapkach wyświetla się jeżeli jestem w swojej miejscowości (Gniezno), natomiast jak poprosiłem znajomego o wpisanie tej frazy w Poznaniu to już się nie wyświetla. Komu, na co taka reklama...

Edytowano przez d_gno

Podpisałem umowę na pozycjonowanie strony z Firmą Internetica i nie jestem zadowolony. Bardzo proszę o kontakt osoby, które zlecały Firmie Internetica pozycjonowanie strony i uważają, że formy rozliczeń są/były niezgodne z umową. Co myślicie o narzędziach, które Internetica udostępnia w ramach umowy. Będę wdzięczny za każdą informację, kontakt, komentarz.

@Fisiek nie znam ani firmy ani ich umowy, ale jeśli uważasz, że coś jest nie tak to albo zadaj konkretne pytanie albo idź do prawnika. Zazwyczaj umowy na SEO są tym bardziej zabunkrowane pod kątem prawnym i nie do ruszenia im gorsza jakość usługi :)

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Mam już opinię od prawnika w sprawie oferty na podstawie której zdecydowałem się na podpisanie umowy na pozycjonowanie strony. Pytanie skierowałem do osób posiadających w ramach umowy z firmą Internetica dostęp do narzędzi które ta firma udostępnia swoim klientom.

Z mapkami to jest łatwa sprawa  w sądzie. Wystarczy powołac się na geolokalizację wyników i jeśli biegły nie schrzani sprawy to wszystkie raporty idą do kosza jako bezwartosciowy dowód w sprawie :)

Inne wyniki sa na desktopie inne na mobilu, inne wyniki są przy włączonym GPS a inne przy wyłaczonym GPS, inne wyniki masz z frazą zawierającą nazwę miasta a inne bez miasta. Pomiar jest jednorazowy (raz na 24h). Dodatkowo jeśli raporty są dostarczane na podstawie własnego systemu monitorowania to już w ogóle wszystkie raporty jednym zdaniem lądują w koszu.

I zapisy w umowie nie pomogą.

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

zgred dobrze mówi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.