• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez dtvarovski
      Chętnie podejmę się stałej współpracy przy zleceniach na tworzenie stron internetowych opartych na systemie Wordpress na podstawie gotowych szablonów i wtyczek z możliwością lekkiej modyfikacji.

Wykonam

- Sklepy internetowe
      - Strony internetowe
      - Blogi
      - Landing Page
      - Zaplecza SEO

Kontakt: 
      E-mail: daniel@twarowski.online
      Telefon: 720 790 736
    • Przez Mimas
      Witam.

Otwieram sklep internetowy na WP, szablon już wybrany, hosting również oraz osoba, która zajmie się dostosowaniem i uruchomieniem. Jak wiadomo sam WooCommerce ma swoich przeciwników jak i entuzjastów. Ja mam do Was konkretne pytanie. Wszędzie mówi się, że WooCommerce to król małego i średniego e-commerce, jak jednak definiować małe i średnie sklepy? Mój sklep wystartuje z maksymalnie 200 produktami, ta liczba pewnie z czasem wzrośnie do około 500. Myślę, że 1500 to ilość produktów, której raczej nie przekroczę. Czy WooCommerce to na pewno dobre rozwiązanie w moim przypadku?
    • Przez marcin09
      Witam mam pytanie jak usunąć negatywne propozycje fraz w google np jak wpisuje w google nazwe firmy przykładowo Tombud i wcisnę spacje to wyskakują podpowiedzi Tombud wypadek , Tombud śmierć, Tombud [ nierzetelni partnerzy ], jak można pozbyć się tych negatywnych fraz za nazwą firmy ? Bo  nie wiem jak sobie z tym poradzić a to strasznie wygląda jak ktoś by czegoś szukał to pewnie nie skorzysta z oferty gdy zobaczy takie podpowiedzi od google. 
    • Przez pyzdera
      Promocja trwa do końca weekendu. Z tego co widzę można dostać za darmo szablon wart 29$. Nie wiem co to kosztuje i jak to działa - nie próbowałem, nie potrzebuję.
      https://www.codester.com/items/2797/shu-woocommerce-wordpress-theme
    • Przez D3eX
      Witam. Od jakiegoś czasu nie mogę się uporać z problem występującym na  dedyku. Za każdym razem gdy tworzony jest system pode mnie win, wszystko działa do pierwszych dwóch dni. 
      Później nie mogę się połączyć przez pulpit zdalny, ponieważ po wpisaniu hasła i loginu, dostaję obraz win "zapraszamy" który ładuję się bez końca. Dopiero ponowne uruchomienie maszyny z panelu daje możliwość zalogowania się, ale minie trochę czasu, wyłącze pulpit zdalny, bede chciał się zalogować na nowo i znowu to samo. Support jest zdania ze musi przechodzić ode mnie jakiś wirus/trojan. Posiadam Mac Os, przeskanowałem system avastem i malwarebytes, nic nie wykrywa. Na serwerze też jest zainstalowany malaware bytes w opcji pro,  po instalacji nic nie wykrył. Ale teraz po dwóch dniach juz nie mogę wykonać skanu i aktualizacji systemu windows, zawiesza sie na pobieraniu aktualizacji. 
      Miał ktoś podobny problem ?