• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Glaciu
      Cześć,
      planuje uruchomić sklep na WooCommerce, zasada jego działania jest taka, że dostaje feed produktowy z sieci afiliacyjnej i wrzucam do sklepu. Samych produktów będzie ok. 150 tysięcy, czy możecie polecić jakiś hosting, który to uciągnie? 

• Przez dtvarovski
      Chętnie podejmę się stałej współpracy przy zleceniach na tworzenie stron internetowych opartych na systemie Wordpress na podstawie gotowych szablonów i wtyczek z możliwością lekkiej modyfikacji.

Wykonam

- Sklepy internetowe
      - Strony internetowe
      - Blogi
      - Landing Page
      - Zaplecza SEO

Kontakt: 
      E-mail: daniel@twarowski.online
      Telefon: 720 790 736
    • Przez Mimas
      Witam.

Otwieram sklep internetowy na WP, szablon już wybrany, hosting również oraz osoba, która zajmie się dostosowaniem i uruchomieniem. Jak wiadomo sam WooCommerce ma swoich przeciwników jak i entuzjastów. Ja mam do Was konkretne pytanie. Wszędzie mówi się, że WooCommerce to król małego i średniego e-commerce, jak jednak definiować małe i średnie sklepy? Mój sklep wystartuje z maksymalnie 200 produktami, ta liczba pewnie z czasem wzrośnie do około 500. Myślę, że 1500 to ilość produktów, której raczej nie przekroczę. Czy WooCommerce to na pewno dobre rozwiązanie w moim przypadku?
    • Przez marcin09
      Witam mam pytanie jak usunąć negatywne propozycje fraz w google np jak wpisuje w google nazwe firmy przykładowo Tombud i wcisnę spacje to wyskakują podpowiedzi Tombud wypadek , Tombud śmierć, Tombud [ nierzetelni partnerzy ], jak można pozbyć się tych negatywnych fraz za nazwą firmy ? Bo  nie wiem jak sobie z tym poradzić a to strasznie wygląda jak ktoś by czegoś szukał to pewnie nie skorzysta z oferty gdy zobaczy takie podpowiedzi od google. 
    • Przez pyzdera
      Promocja trwa do końca weekendu. Z tego co widzę można dostać za darmo szablon wart 29$. Nie wiem co to kosztuje i jak to działa - nie próbowałem, nie potrzebuję.
      https://www.codester.com/items/2797/shu-woocommerce-wordpress-theme