Jump to content

Narzędzie do sprawdzenia brakujących fraz z listy w treści na stronie?


Recommended Posts

Witam.

Szukam jakiegoś narzędzia do znalezienia brakujących fraz na stronie w treści. Więc za pomocą Keywordtool.io i Planera stworzyłem sobie listę fraz pod pozycjonowanie long tail. Listę mam w csv. Frazy 2,3,4 wyrazowe. Część z tych fraz już mam na stronie, chciałbym wiedzieć które nie występują w ogolę i przeredagować część tekstów (opisów produktów i artykułów) żeby każda z tych ciekawszych występowała z 2-3 razy w obrębie całej strony. Myślałem że uda mi się to osiągnąć za pomocą http://tools.seobook.com/general/keyword-density/ , ale nie radzi sobie z polskimi znakami, a mimo że dodałem moją listę to nie widzę żeby to działało.

Czy jest jakieś proste (darmowe najlepiej) narzędzie do sprawdzenia jakich fraz z listy brakuje na stronie w treści ? Narzędzi do sprawdzenia nasycenia jest sporo, ale mi chodzi o taką funkcję.

Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

własny skrypt w php ? Wiem że doświadczeni pozycjonerzy piszą sobie własne narzędzia, ale naprawdę dziwi mnie że nie ma czegoś  gotowego do takiej rzeczy, przecież jak optymalizujemy treść pod long tail, to najpierw robimy listę słów kluczowych, i w pierwszej chwili odsiewamy te które już są na stronie a resztę dodajemy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By SEO-Admin
   Ok, z tą kawą przesadziłem, ale takie rzeczy jak automatyczne dodawanie wpisów w serwisach ogłoszeniowych, itp., autorejestracja użytkowników na forach, zmiany w profilach, itp. działania na stronach - wykonuje.
    
   Program wykonując te działania bazuje na dostarczonych lub utworzonych samodzielnie skryptach przypisanych do adresów, czyli przechodzi kolejne kroki naśladuje działania człowieka na stronach. Otwiera strony, klika, zaznacza checkboxy, wybiera selecty, rozwiązuje captchę (przez serwis anti-captcha), wkleja zabezpieczające pytania dodatkowe, wysyła formularze, zapisuje wynik.
    
   Demo: http://www.cyfropolis.pl/zasoby/autoflux/autoflux.php
   Program jest w wersji portable, więc zipa należy wypakować przed uruchomieniem. Wiem, że to oczywiste, ale niestety, niektórzy się gubią, a może im się tak spieszy.
    
   Aplikacja w wersji demo dewastuje wklejane teksty wyrazem DEMO oraz nie pozwala na otwieranie więcej niż 20 adresów.
    
   Po otwarciu programu najlepiej kliknąć na "Pomoc" w menu, aby wyświetlić ją w programie i poczytać.
   Szybki start:
   1. Wybierz projekt z drzewka projektów (zauważ, że po prawej stronie nad notatką do projektu masz rodzaj skryptu, który będzie używany
   w otwieranych adresach).
   2. Przejdź do przeglądarki i otwórz listę adresów stosowną do rodzaju skryptów zapisaną w projekcie, np. masz projekt do ogłoszeń,
   wybierz plik z adresami stron ogłoszeniowych.
   3. Kliknij raz na adres, aby załadować skrypt.
   4. Kliknij przycisk uruchamiania pojedynczego skryptu (przycisk nad polem tekstowym skryptów podobny do "play"), aby zobaczyć jak
   program wykonuje skrypt.
   W wersji demo linie skryptów zawierające rozkaz wysyłania captchy i klikania na przyciski wysyłania formularzy są wstępnie zakomentowane slashem, aby nie było niepotrzebnych próbnych wysyłań formularzy przy testowaniu. Oczywiście, po odkomentowaniu taka linia będzie wykonana.
   5. Zapoznaj się w pomocy z zagadnieniem pisania czy modyfikacji skryptów, trickami skryptów, a najlepiej z całą pomocą. 🙂
    
   Rozwój tego narzędzia będzie polegał na (oprócz stricte aktualizacji samej aplikacji) udostępnianiu paczek adresów i skryptów do
   automatycznego dodawania. Ale na razie poczekam na Wasze uwagi.
    
   pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
   Grzegorz
  • By Presta
   Cześć, ostatnio zdałem sobie sprawę, że dość dokuczliwa jest dla mnie zmiana języka w jakich chcę wyszukiwać treści (język strony, treści w danym języku).
   Stąd moje zapytanie do osób, które dobrze serfują  ... Czy jest możliwość użycia takiego parametru / filtra szukania: szukana fraza lang:pl ?
  • By DamianLokomotywa
   Cześć wszystkim!
    
   Mam do was pytanie - jakie polecanie narzędzie, które generuje raporty dotyczące ruchu do strony z ostatnich kilku miesięcy, bez konieczności screenowania.
    
   Dzięki!
  • By Hazel
   Witam wszystkich, 
   Biorę udział w rekrutacji na staż 
   Stanowisko specjalista do spraw marketingu
   Dostałam kilka zadań do zrobienia, ale z ostatnim zupełnie sobie nie radzę nie wiem od czego zacząć.
    
   Potrzebuje porad/pomocy w zoptymalizowaniu tekstu na stronie internetowej kancelarii rozwodowej
   Czy ktoś z Was się na tym zna? 
    
   Liczę na pomoc - pełna nadziei
  • By himate128
   Hej,
   mam nadzieję, że dobry dział i taki sam temat nie był poruszany (na pewno był, ale nie mam pojęcia jak to nazwać, ani tym bardziej znaleźć).
   Zauważyłem, że niektóre strony mają swoje wewnętrzne wyszukiwarki niepowiązane z google, a po wpisaniu danej frazy w google pojawia się wynik, niekoniecznie prowadzący do artykułu w tej witrynie (bo takowy może nie istnieć), lecz tylko do wyniku wyszukiwania na tej stronie.
   Aby lepiej zrozumieć co mam na myśli, postaram się to zilustrować konkretnym przykładem.
    
   Wpisuję w google frazę "źle dobrane okulary" - oczekuję artykułów/wątków na forach, w których temat ten będzie poruszony.
   Jednakże na jednej z topowych pozycji jako 'title' pojawia się właśnie to, co wpisałem czyli "źle dobrane okulary", a po kliknięciu zostajemy przekierowani na coś w stylu [jakaś domena]/temat/zdrowie/źle+dobrane+okulary albo [jakaś domena]/search/źle+dobrane+okulary - po wejściu oczywiście nie dostajemy konkretnego artykułu na ten temat, ale tylko wynik wyszukiwania - wszystkie powiązane artykuły z daną frazą, w danej stronie.
    
   Jest to doskonała sztuczka, bo jeśli nawet na jakiejś stronie nie ma tego, czego szukamy to taki wynik w google tworzy złudzenie, jakby to tam było i przyciąga trochę osób. Druga sprawa jest taka, że jeśli strona jest świetnie wypozycjonowana (np. forum o zdrowiu) i ma taką właśnie wewnętrzną, dobrze skonfigurowaną wyszukiwarkę to bardzo dużo fraz (powiązanych ze zdrowiem) będzie się pojawiało właśnie tak jak opisałem to na wcześniejszym przykładzie.
    
   Jeśli ktoś rozumie co mam na myśli i potrafi to jakoś profesjonalnie nazwać (w sensie lepiej, niż tytuł mojego wątku) to prosiłbym o jakieś informacje na ten temat
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy