Polecane posty

Witam, chcę mam na imię Marcin, mam swoją stronkę i chciałbym samodzielnie spróbować swoich sił w pozycjonowaniu jej, liczę na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników, w końcu kto pyta ten nie ma bana :) ...

Hej :)

Miłej nauki Marcinie!

Samo zadawanie pytań nie gwarantuje braku bana :P chodzi raczej o ich umiejętne formułowanie i nie spamowanie :)

www.skynetic.pl - filmy, fotografia i wizualizacje reklamowe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Piotr Halama
      Witam,         
      Jestem osobą niepełnosprawną od 6 lat zajmuje się pisaniem tekstów (preclowych, recenzji, na zaplecza, wszelkich opisów i wyższej jakości). Pracowałem w wielu firmach jako Copywriter. Obecnie piszę na zamówienia. Bardzo dużo zadowolonych klientów ! Długa współpraca z różnymi blogerami, dużymi firmami czy największymi portalami i bankami, gdzie poszło mnóstwo tekstów reklamowych, finansowych itd.

- Realizuje małe oraz duże zlecenia
      - Ceny bardzo atrakcyjne, rabaty na duże zamówienia
      - Moje usługi realizuje w bardzo szybkim czasie.
      - Każdy tekst jest unikalny i poprawny.                         

Zapłata dopiero po akceptacji, czekam na oferty.
      Przyjmuje zamówienia także przez sms

732977002 GG 47533392 piootr.h@gmail
    • Przez maroon
       Zapraszam do  katalogu firm efirma.info. Katalog przeznaczony jest dla stron firmowych. 
       Specjalnie dla użytkowników PIO przekazuje  darmowe kody dla dodania stron firmowych.
       Wpis Mini : pio1 - pio25
       Wpis Gold : pio1 - pio5
    • Przez TomaszNo
      Hej jestem Tomasz zapisałem się  aby  troszkę skorzystać z waszej wiedzy 
      Pozdrawiam

• Przez s_matysik
      Wykonam skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Zajmuję się pozycjonowaniem zarówno małych wizytówek firmowych jak i portali, sklepów.  Mam doświadczenie w pozycjonowaniu różnych branż na różnych rynkach całego świata.

Ile trwa pozycjonowanie?
      Czas pozycjonowania zależny jest od wielu czynników. Zaczynając od optymalizacji po dalszy link building staram się aby pierwsze efekty były już po tygodniu. Większość fraz o małej/średniej konkurencji jesteśmy w stanie wypozycjonować w czasie 1-2 miesięcy.

Jakie są ceny?
      Ceny uzależnione są przede wszystkim od branży i trudności fraz kluczowych. Kluczowym czynnikiem który decyduje obecnie o trudności i kosztach jest wiek domen będących w top. Frazy dobieram zawsze w taki sposób sposób aby było to opłacalne dla klienta.

Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:
      biuro@levelrank.pl
      Tel. 579077128

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979

• Przez lasio14
      Bardzo krótkie pytanie na które chciałbym uzyskać jasną odpowiedź. Jak ma się SEO do tłumaczonych artykułów z języka ang(które już są opublikowane np. na stronie partnera) na język polski. Mam na myśli w głównej mierze 1:1 bo jeśli jest przerobiony tekst nie powinno być problemu
      Z góry thx za odpowiedź