M@k

Seo-Host.pl - 502 Bad Gateway

Polecane posty

Seo-Host.pl    2

Dziękuję za potwierdzenie z wyjaśnieniem :)

Emocje również rozumiem ... to są ważne sprawy więc trzeba zrozumieć stres jak coś się dzieje.

Śmiało proszę zawsze się do nas odzywać albo na infolinię albo na systemie ticketowym - cały czas wspieramy i rozwiązujemy problemy.

Życzę udanego weekendu.

Profesjonalne Seo serwery dla pozycjonerów Seo-Host.pl

Yeden    148

Wyjaśnienia to jeszcze nie mam. Zablokowane IP to wasza sprawa, czy po stronie moich dostawców internetu?

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

AdamBoganD    25

Mam jeden host współdzielony na microhost a drugi od nie dawna, problemy są normalne ale support zawsze stara się rozwiązywać problemy na bieżąco, panowie wykazują przy tym anielską cierpliwość. Nie zdarzyło się aby jakikolwiek mail nawet z banalnym problemem został bez odpowiedzi.

Yeden    148
9 godzin temu, Seo-Host.pl napisał:

Sprawdzimy i napiszemy na maila. Mogło być coś na firewall (najczęściej), ale czasami i u dostawców się coś zdarza.

OK. Ja już sprawdziłem u dostawców. Niczego nie zmieniali, nic się nie działo.

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

Yeden    148

Firewall to cwana gapa. Mógł sam przyblokować, to i sam odblokował. :)

Edytowano przez Yeden

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.