Milosz90

Problem z dalszym pozycjonowaniem

19 postów w tym temacie

Każdy tak o tym linkowaniu, mam zaplecze które powstało 02.2016 (domena nowa)  które jest bardziej pod użytkownika więc nie wiem czy można nazwać je zapleczem, ale na początku poszło ok 300 linków z Xneolinksa (baza nie jakaś szczególna ) raczej sam adres www, poza trzema frazami. Wszystko poszło na stronę główną. Od tamtej pory nic nie było linkowane i co dziwne, frazy nawet konkurencyjne ( od 500 do 2000 zapytań m-c) siedzą sobie w top10, a te 3 frazy ( było może po 10-15 linków ) są w okolicy top 30-50, a są to dosyć proste frazy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Sebastian1984No to chyba powinno Ci dać do myślenia dlaczego akurat frazy, w których używałeś anchorów EM nie weszły w TOP, a inne tak.

Edytowane przez janpos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dało ale mniejsza o EM, pytanie jest inne, czemu praktycznie niepodlinkowana strona internetowa (niezbyt rozbudowana ok 30-40 podstron) jest widoczna na ok 300-400 słów kluczowych dających ok 300-400 wizyt dziennie ? :)

Tworzę teraz drugą podobną stronę, tylko o innej tematyce. Nie będę w ogóle linkował i ciekawe jaki będzie efekt. Pierwsze już są, jakieś podstrony wchodzą  w okolicy top 20- top30 na frazy ok 100-300 wyszukiwań.

Edytowane przez Sebastian1984

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektóre strony po prostu dostają bonus od google i są wysoko. Też mam taką zapleczówkę z przed 2 lat, która jest w topach nie wiadomo czego, przy ostatniej dużej aktualizacji algorytmu spadła, ale teraz wróciła i trzyma się dobrze.

Co z tego że się linkuje z miejsc, które najbardziej wpływają na pozycjonowanie, jeżeli robi się to źle, zwracaj dużą uwagę na dywersyfikację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach