Jump to content
Sign in to follow this  
przemkoo101

Automatyczne powiadomienia sms

Recommended Posts

Mam nadzieję, że trafiłem na dobry dział :) Spróbować zawsze warto... a więc.... Orientuje się ktoś, czy istnieje program/skrypt? który pozwoli na wysyłanie powiadomień sms, po wypełnieniu przez klienta formularza kontaktowego? Czyli dostaję sms-a z treścią, która informuje, o otrzymanym mailu. 

EDIT:

Hmmm, może źle wyjaśniłem. Smsa będą otrzymywali moi partnerzy biznesowi, których oferty mam na swojej stronie internetowej. Klient wchodzi w konkretną ofertę, i poprzez formularz CF7 pisze mail bezpośrednio do niego, a ja jako administrator serwisu, otrzymuję kopię tego maila 1f642.png:) i tak sobie rozmyślam, że super byłoby właśnie otrzymać również powiadomienie smsowe. Byłoby to idealne dla mnie rozwiązanie. Chce , aby wiedzieli, że napłynęło im nowe zlecenie i weszli na pocztę i jak najszybciej odpisali klientowi.

Edited by przemkoo101

Chcesz dowiedzieć się jak medytować? Zajrzyj na nasz wyjątkowy blog, gdzie dzielimy się darmową wiedzą :)

Dość spora liczba hostingów / kont pocztowych to oferuje w pakiecie. Może w tą stronę ? 

• Like 1

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

20 minut temu, mlody0072 napisał:

trochę więcej

Podpisanie umów z operatorami komórkowymi, to znacznie więcej niż trochę więcej. To tak jak z  kupieniem piwa i kupieniem browaru do jego wyprodukowania.

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Podpisanie umów z operatorami komórkowymi, to znacznie więcej niż trochę więcej.

Nie trzeba podpisywać żadnej umowy do działań na małą, lub średnią skalę, bramka, karta sim i jazda.

Zależy co mamy za działania na uwadze :) jeśli prywatny system jak smsapi.pl. to .... Poza tym karta sim itd wymaga dodatkowych zasobów jakich to już każdy zainteresowany się może dowiedzieć i do wysłania powiadomienia SMS o zdarzeniu wysłania emila się nie opłaca.

1 godzinę temu, przemkoo101 napisał:

byłoby właśnie otrzymać również powiadomienie smsowe.

Tak jak pisał kolega @mlody0072 nie ma problemu z wysyłką SMS za które TY płacisz. Podpinasz proste API POST firm pośredniczących w wysyłce sms jak smsapi.pl i inne  i masz obsługę SMS'w. oczywiście samo podpięcie, to odpowiedni kod PHP lub w technologi w jakiej masz serwis, który te ządanie POST do API obsłuży.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL

Dnia 19.01.2017 o 14:36, Mion napisał:

Zależy co mamy za działania na uwadze :) jeśli prywatny system jak smsapi.pl. to .... Poza tym karta sim itd wymaga dodatkowych zasobów jakich to już każdy zainteresowany się może dowiedzieć i do wysłania powiadomienia SMS o zdarzeniu wysłania emila się nie opłaca.

Tak jak pisał kolega @mlody0072 nie ma problemu z wysyłką SMS za które TY płacisz. Podpinasz proste API POST firm pośredniczących w wysyłce sms jak smsapi.pl i inne  i masz obsługę SMS'w. oczywiście samo podpięcie, to odpowiedni kod PHP lub w technologi w jakiej masz serwis, który te ządanie POST do API obsłuży.

Tak jak pisali koledzy możesz kombinować z aplikacjami sms i tu musisz to jakoś podłączyć, mi się nie chciało w to bawić :D może dla niektórych mega zabawka, ale ja nie jestem taki mądry. Sam się przyznaję, że korzystam z gotowców. Więc jedyne co Ci mogę doradzić to:

1. Wybierasz aplikację do sms np. smsApi jaką oferował kolega i ją sobie podłączasz.

2. Znajdujesz kogoś kto Ci podłączy taką apkę, bo sam się nie znasz.

3. Korzystasz z gotowca jak ja np. program OneIN wpisuję klientów, daty, wizyty i ustawiam kiedy wysyłać smsy, wszystko na automacie gotowe.

4. Szukasz czegoś do wysyłania już z tych apek co masz i sobie jakoś podłączasz z poradnikami.

No i powodzenia ;)

Fajnie, ile od OneIN dostajesz za taki post?
Pracujesz na etacie i chcesz wykazać się, czy szefostwo Tobie kazało?

Pomijam fakt że i Ty drogi kolego i firma produkująca OneIN zdajdujecie się w jednym i tym samym mieście..

Obrażasz naszą inteligencję takim "marketingiem"...

• Like 1

re287am9.jpg

26 minut temu, MichalMlody napisał:

2. Znajdujesz kogoś kto Ci podłączy taką apkę, bo sam się nie znasz.

Jak już to usługę a nie aplikację.

29 minut temu, MichalMlody napisał:

3. Korzystasz z gotowca jak ja np. program OneIN wpisuję klientów, daty, wizyty i ustawiam kiedy wysyłać smsy, wszystko na automacie gotowe.

Kiepskie rozwiązanie jak można zrobić usługę z powodzeniem bez pośredników B)

Zwłaszcza w dobie zbliżającego się RODO .

• Like 1

Kolega Darek dobrze mówi.Lepiej zrobić coś ,,szyte,, na miarę niż korzystać z gotowców bo gotowiec nigdy nie spełni oczekiwań w 100%.

• Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Poziom niesamowity, login Michał, email babski,  IP dokładnie takie same jak firmy co to oprogramowanie sprzedaje i tekst:może dla niektórych mega zabawka, ale ja nie jestem taki mądry. Sam się przyznaję, że korzystam z gotowców. 

re287am9.jpg