Jump to content

Gdzie kupić dobre serwisy i biznesy internetowe

Recommended Posts

W ostatnich latach odszedłem od branży internetowej, ale obecnie poszukuję ciekawych deali na zakup dobrych dochodowych serwisów z ruchem albo kompletnych sklepów internetowych, które generują realne obroty.

Pamiętam że kilka lat temu wiele perełek można było znaleźć na Allegro i wylicytować w bardzo korzystnej cenie, ale obecnie widzę że w tej kategorii niewiele się dzieje i nie ma żadnych ciekawych ofert. Moje pytanie brzmi: gdzie obecnie można trafić na najlepsze deale sprzedaży dochodowych i popularnych serwisów internetowych i działających sklepów internetowych. Mogą być całe spółki/udziały w atrakcyjnej cenie lub z możliwością licytacji. Gdzie trafiliście na prawdziwe perełki? Gdzie i jak obecnie prowadzić takie poszukiwania i zainwestować?

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.

Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

5 hours ago, fahofiec said:

Gdzie trafiliście na prawdziwe perełki?

nikt nie zdradzi swoich źródeł :)
przeglądam na bieżąco allegro, ale nic nowego się nie pojawia wartego uwagi.  tylko spamowe oferty syfu.
kiedyś faktycznie można było coś policytować.  ostatnie kilka stron kupiłem na allegro w grudniu 2015, do teraz żadnej perełki nie widziałem.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

sklep akwarystyczny

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń

17 hours ago, fahofiec said:

W ostatnich latach odszedłem od branży internetowej, ale obecnie poszukuję ciekawych deali na zakup dobrych dochodowych serwisów z ruchem albo kompletnych sklepów internetowych, które generują realne obroty.

Pamiętam że kilka lat temu wiele perełek można było znaleźć na Allegro i wylicytować w bardzo korzystnej cenie, ale obecnie widzę że w tej kategorii niewiele się dzieje i nie ma żadnych ciekawych ofert. Moje pytanie brzmi: gdzie obecnie można trafić na najlepsze deale sprzedaży dochodowych i popularnych serwisów internetowych i działających sklepów internetowych. Mogą być całe spółki/udziały w atrakcyjnej cenie lub z możliwością licytacji. Gdzie trafiliście na prawdziwe perełki? Gdzie i jak obecnie prowadzić takie poszukiwania i zainwestować?

Na flippa.com można znaleźć fajne zazwyczaj anglojęzyczne serwisy :) natomiast lepiej trzymać się tylko tych, które mają zweryfikowane statystyki i zarobki, ceną za dobre serwisy z potwierdzonymi zarobkami są niestety wysokie, zazwyczaj czegoś zarabiającego na adsense nie dorwie w za mniej niż około 2 letnie zarobki, nakłada się na to drogi dolan i spory popyt, ale można coś czasem znaleźć

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...