Jump to content

Recommended Posts

Pani Izo, wygląda mi Pani na profil "dobrze" przygotowany pod WoMM. Odstane kilka dni od postu pierwszego, jedna porada i bach! ktoś chętny na SEMKRK?

Abstrachując, jak komuś się nudzi i ma wolne 2 dychy - czemu nie ? Pizza, piwko,  jeśli chodzi o prelegentów to jedna ładna i Zgred. Tak bym to opisał.

• Like 1

Panowie, nie oceniajcie mnie po jednym wpisie ;P serio chciałam się dowiedzieć bo "wyjątkowo" udało mi się kupić bilety i zastanawiam się po prostu czy dowiem się tam czegoś "wartościowego" i tyle :) zainteresowanie było duże, zaskakujące bo czytając opinie o poprzednich edycjach myślałam, że chętnych aż tyle nie będzie 

36 minut temu, ROIza napisał:

czy dowiem się tam czegoś "wartościowego" i tyle

Wszystko zależy od poziomu Twojej wiedzy. Dla zaawansowanych pozycjonerów nie ma tam żadnych atrakcji poza barem i afterparty. :)

Wyższy poziom jest na Festiwalu SEO w Katowicach. Jak dobrze pamiętam jest on organizowany w maju. Na takich imprezach ważniejsze są rozmowy w "kuluarach". :)

Cześć,

Obawiam się, że ROIza pytała na serio. Na pewno nie pozwolił bym nikomu na postowanie na PiO. Zresztą gdybyśmy jeszcze cokolwiek dołożyli do promocji semKRK z wiecznie zbyt małą liczbą biletów to chyba odbyła by się publiczna egzekucja organizatorów ;) Do Waszych postów dodam tylko od siebie, że staramy się łączyć SEO i inne tematyki, prelekcje są wysoko oceniane i barzo chcemy utrzymać poziom.. Przy czym ktoś, kto jest w branży długo to i tak przychodzi tam dla samego spotkania. Ciężko spodziewać się w prelekcji bardzo zaawansowanych technik seo, choć na semKRK #3 było na prawdę sporo inspiracji z pierwszej linii frontu ;) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kuba007
      Witam forumowiczów mam MCK konto menedzerskie  więc stabilnie i dużo trace na reklamy guglowskie jednym z ratunkiem zmniejszenia kosztów to kody promocyjne które wysyła Google i myślałem że więcej opcji nie ma jednak ostatnio koleżanka z Krakowa była na kolejnych targach eHandlu w Krakowie i pisze mi na fejsa że jest niby teraz  nowe serwisy którzy na stałe zwraca % od wydatków w adwordsach na konto bankowe i jedyne co trzeba zrobić tak zrozumiałem z ich instrukcji to podpiąć swoje MCK konto w ich serwisie jak zrozumiałem podpinam pod ich MCK konto i  regularnie otrzymuje z tej okazji wynagrodzenie?
      Koleżanka skusiła się i podłączyła swoje konto bo na żywo miała okazję spotkać sie z ich ekipą na targach  no póki co jeszcze nie wypłacała wynagrodzenia. 
      Czy ktoś korzystał z tego typu serwisów ? 
    • By Sebastian SEO Agency
      Dzień dobry, 

Jesteśmy wiodącą na rynku agencją interaktywną zrzeszającą członków do Programu Partnerskiego. Poszukujemy firm z branży IT, marketingu, e-marketingu oraz Freelancer'ów.

Nasz Program Partnerski polega na polecaniu nam potencjalnych Klientów zainteresowanych usługami, które świadczymy (pozycjonowanie, optymalizacja, Ads, Social Media, projektowanie stron internetowych). Partnerzy są uprawnieni do prowizji w wysokości od 10% do 18% od całej wartości umowy wynikającej z polecenia, wypłacanej każdego miesiąca po opłaconej fakturze przez Klienta. 

Członkostwo w naszym Programie Partnerskim nie jest zobowiązujące - polecenia potencjalnych Klientów można zgłaszać w dowolnym momencie poprzez przygotowany e-portal dla naszych Partnerów. 

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się szeroko-pojętym e-marketingiem ze 140 pracownikami na pokładzie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak świadczymy wszystkie usługi związane ze zwiększaniem widoczności naszych Klientów w Internecie. Nic co w sieci nie jest nam obce! 

Posiadamy dwie możliwe ścieżki współpracy:
      Jawna - współpraca, w której z poleconym Klientem kontaktuje się nasz dział handlowy przedstawiając ofertę. Od podpisanej umowy Partner otrzymuje od 10 do 18% prowizji. 
      Niejawna - na zgłoszenie Partnera przygotowujemy ofertę, którą Partner samodzielnie przedstawia Klientowi i dolicza odpowiednią dla siebie marżę. 

Na życzenie Partnera możemy przygotować "landing-page" na stronę Partnera, poprzez którą zainteresowani Klienci mogą samodzielnie zgłaszać zainteresowanie naszą ofertą, a od podpisanych umów również Partner otrzymuje w/w prowizję. 

Firmy oraz osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami, naszym portfolio oraz współpracą w naszym Programie Partnerskim zapraszam do kontaktu:

Sebastian Kuran
      sebastian.kuran(at)gmail.com (w tytule wiadomości proszę o umieszczenie prefiksu [PP])
      lub pod nr. tel 535 507 495 (pon-pt w godz. 9:00-15:30) 

Specjalista ds. Programu Partnerskiego 

• By ArTh00r
      Witam serdecznie!

Mam stronę zbudowaną w oparciu o wordpressa, która została własnie uruchomiona i składa się ze strony głównej oraz kilku podstron.

Poszukują osoby, która zajmie się jej optymalizacją pod kątem szybkości działania oraz SEO/SEM.

Głównie zależy mi na:
      1. Przejrzeniu zainstalowanych wtyczek, usunięciu wszelkich zbędnych oraz ewentualne zoptymalizowanie tych które zostają
      2. Instalacja i konfiguracja wtyczek potrzebnych do optymalizacji, seo ewentualnie usprawniających funkcjonowanie wordpressa
      3. Poprawa oceny strony w google pagespeed oraz szybkości ładowania (mobile oraz desktop)
      4. Wdrożenie wszelkich dobrych praktyk google webmaster tools
      5. Optymalizacja treści pod kątem SEO treści, nagłówki, tagi, itp.
      6. Wszelkie inne działania które będą miały wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce, optymalizacje itp.

Generalnie zależy mi na indywidualnych osobach, a nie agencjach. Tak abym mógł szybko i sprawnie ustalić i omówić wszelkie działania.
      Nie jest wymagana faktura.

Chętne osoby proszę o wiadomość e-mail: kontakt @ nowinsky.pl

Pozdrawiam,
      Artur
    • By webpozycja.pl
      WebPozycja.pl - Sprawdzanie pozycji w Google i innych wyszukiwarkach

15% kod rabatowy dla wszystkich użytkowników systemu na konta:

- Premium+ 550
      - Vip+ 1100
      - Agencja+ 2200

kod:
      15PLUSWYBIERAM122018

* kod ważny do dnia 15.12.2018

Pozdrawiamy

• By pavlo911
      Oferuje usługi z zakresu:

optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords  
      Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych, strategii działań oraz wycenę.

Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Google Ads to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. 

Zapraszam do kontaktu mailowego  : biuro@paveumedia.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy