pat300

Witam forumowiczów!

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów!

Forum przeglądam regularnie od dłuższego czasu, ponieważ staram się poprawić SEO własnego projektu internetowego. Najwyższa pora troszkę dać od siebie i zacząć aktywnie się udzielać. :)

Pozdrawiam

• Like 1

Hej pat ;)
Jest tu sporo ciekawych informacji więc nic tylko siedzieć i się uczyć :)

Pozdrawiam

www.skynetic.pl - filmy, fotografia i wizualizacje reklamowe

Witaj na forum :D Dużo z tego forum wyniosłem (zdecydowałem się zarejestrować teraz), dlatego polecam - warto tu zaglądać i pisać.

Cześć,

Witamy na forum.

Pozdrawiam i miłej lektury.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszNo
      Hej jestem Tomasz zapisałem się  aby  troszkę skorzystać z waszej wiedzy 
      Pozdrawiam

• Przez agnrag
      Dzień dobry wszystkim!
      Nazywam się Agnieszka. Na forum trafiłam z polecenia koleżanki, która zawodowo zajmuje się SEO. Ja natomiast poszukuję odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań związanych z dodatkowymi projektami w swojej zawodowej pracy.
    • Przez jujo
      Witam. Jestem nowy. Pozdrawiam ciepło
    • Przez Weri
      Cześć, dzień dobry;)
      W ferworze poszukiwań wszelkich informacji na temat SEO trafiłam w to zacne grono, mam nadzieję, że przygarnięcie początkującą...;) Pracuję w firmie (branża narzędziowa) musimy zoptymalizowac sklep pod kątem SEO, stąd  taki kierunek. Z jednej strony opcja zatrudnienia firmy, ktora sie tym zajmuje a z drugiej ...chciałabym zając się tym sama, bo wiem, że takie firmy działają różnie a często bez kontroli i wiedzy klienta wychodiz to różnie. Niestety wyszło to ostatnio w tej samej firmie, dlatego bardzo zalezy mi aby nauczyć się tego, bo temat jest bardzo ciekawy. Tyle;) Pozdrawiam
    • Przez Oldcopy
      Witam wszystkich.

Jestem tu nowy i jako taki jestem też - jak przeczytałem w niektórych postach - "nierzetelnym użytkownikiem". Rzeczywiście, o istnieniu tego forum dowiedziałem się przypadkiem wczoraj i tylko dlatego nie było mnie tu do tej pory. Mam już swoje lata i być może dlatego coś przespałem. W każdym razie liczę na to, że sporo się tu dowiem i nauczę, a czasem także coś ogłoszę.

A tak przy okazji: czy ktoś z Was potrafi mi wyjaśnić, dlaczego nie mogę edytować mojego profilu?