Jump to content
Sign in to follow this  
cannot

Hosting a roundcube webmail mobile

Recommended Posts

Mój hostingodawca do obsługi maili udostępnia tylko roundcube webmail. Korzystanie z niego mobilnie jest tragedią. Jest oczywiście appka ale są z nią cały czas problemy.

Czy znacie jakiś sposób aby na telefonie i tablecie wygodnie korzystać z roundcube webmail ?

edit.

Dodam, że widziałem te płatne skórki po 100$ ale szukam rozwiązania darmowego (o ile jest)

http://roundcubeskins.net/portfolio/

Edited by cannot

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na Finanse.net.pl i zobacz sprawdzone sposoby na inwestowanie pieniędzy!

Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki? Poznaj ranking pożyczek pozabankowych i wybierz najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie.

1 hour ago, cannot said:

Mój hostingodawca do obsługi maili udostępnia [...] Dodam, że widziałem te płatne skórki po 100$ ale szukam rozwiązania darmowego (o ile jest)

Indywidualne skórki możesz zainstalować o ile masz VPS'a lub serwer dedykowany w innym wypadku musiał by, to zrobić "hosting".

Jeśli serwery pocztowe działają prawidłowo, to pocztę możesz obsługiwać wbudowaną w telefon OS aplikacja pocztową lub inną w tym celi zainstalowaną, więc nie musi do tego być interfejs webowy roundcube zainstalowany przez hosting.

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Zasugeruj dostawcy hostingu instalacje Melanie2 Larry Mobile

https://roundcubeinbox.wordpress.com/2016/04/26/roundcube-for-mobile-devices/

• Like 1

2 hours ago, JBurza said:

Zasugeruj dostawcy hostingu instalacje

Żaden szanujący się admin hostingu nie będzie instalował na produkcji jakiś niesprawdzonych szablonów !!!

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

@up ten szablon jest polecany przez Thomasa Bruederli github.com/thomascube a autor szablonu tak samo jak Thomas jest związany z projektem Roundcube Webmail. Z tego szablonu korzysta LinuxPL.com 

• Like 1

Jeśli jest polecany, to co innego ;)

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Dzięki za odp. Pogrzebałem w ustawieniach mojej poczty i okazało się, że mam ustawioną skórkę Larry która na telefonie poprzez przeglądarkę nie dała się obsługiwać (zakryte i nie dające się przesunąć pola, małe okienka z widokiem maili itp.) Po przestawieniu skórki na Classic da się normalnie korzystać z poczty poprzez przeglądarkę w tel. ( odczytywać i pisać maile) aczkolwiek nie jest ona mobilna.

Co do appki bo tą miałem na myśli:

https://play.google.com/store/apps/details?id=smalltownboys.rc&hl=pl

po zmianie szablonu (w ustawieniach poczty) wyświetla się teraz poprawnie chociaż czasami nie wczytuje nowych maili.

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na Finanse.net.pl i zobacz sprawdzone sposoby na inwestowanie pieniędzy!

Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki? Poznaj ranking pożyczek pozabankowych i wybierz najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie.

Zawsze możesz zmienić hosting na taki, który oferuje mobilną skórkę do RC ;)

Edited by hostinghouse

hosting seo - 100 IP, transfer bez limitu, ochrona DDoS od 4,90 zł / mc.

tani hosting - konta od 15 zł + VAT / rok, prosty kreator stron, certyfikat SSL i instalator wordpress w cenie.

2 hours ago, hostinghouse said:

Zawsze możesz zmienić hosting na taki, który oferuje mobilną skórkę do RC ;)

i Wasz hosting ją ma ? :)

Tak, ale to nie wątek o naszej firmie, więc jeśli masz jakieś pytania, to pisz do naszego BOK :)

hosting seo - 100 IP, transfer bez limitu, ochrona DDoS od 4,90 zł / mc.

tani hosting - konta od 15 zł + VAT / rok, prosty kreator stron, certyfikat SSL i instalator wordpress w cenie.