okazwłoka

[Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com

Polecane posty

Pokazuje, tylko nieco z opóźnieniem dokładne RD jest pokazywane.

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Tym razem się zacięło bo od 2 godzin od sprawdzenia nie pokazało RD.

• Like 1

Napisano (edytowany)

@okazwłoka jaką posiadasz licencję majesticseo? Z tego co się orientowałem żeby móc pobierać dane poprzez API, udostępniać je i pobierać za to pieniądze trzeba mieć konto reseller, które wynosi około 2/3 tys. funtów miesięcznie, chyba, że logowanie będzie poprzez konto majesticseo z aktywną subskrypcją, ale u Ciebie tego nie ma

Edytowano przez SinusMaximus

Moje katalog stron: Inbot.pl

@SinusMaximus Gdzie Ty wyczytałeś ze konto kosztuje 2/3 tyś funtów ? :) Bo konto z API i pełnymi prawami do udostępniania danych w swoich aplikacjach masz już od 250 funtów miesięcznie. Kupując na rok masz już nie całe 210 funtów. 

baner-proxy.png

Domeny pod zaplecze SEO - listy wygasłych domen 

Napisano (edytowany)

Jakiś czas temu rozmawiałem z nimi. API dostępne na stronie możesz wykorzystać do celów prywatnych lub firmowych, czyli np. do generowania raportów dla  klientów swojej agencji. Nie możesz natomiast udostępniać ich w tak zwanych "3rd party apps", czyli np. stron internetowych, które pobierają opłaty i udostępniają ich dane.

Cytat

you can use the full API, but you should only be using if for your team to provide reporting (rather than tools) for retained clients. Companies can also use the API to build their own applications, but they are must not be for public use

Musisz posiadać konto reseller, którego cena jest ustalana indywidualnie i zaczyna się od 2/3 tys. funtów miesięcznie. Możesz udostępniać ich dane jeśli zrobisz logowanie kontem majesticseo i klient ma wykupioną subskrypcję. 

Cytat

Enterprise partnerships include data reseller rights are generally quite complicated deals. They cost several thousands of pounds each month and each contract is individually negotiated. No two deals are exactly the same. Clients on this kind of license have considerable sway on how we might license the data in future, because they ultimately help us fund the crawl and the not inconsiderable development and ongoing costs of the engine and crawlers

https://blog.majestic.com/company/majestic-seo-api-now-explained/

Edytowano przez SinusMaximus

Moje katalog stron: Inbot.pl

Napisano (edytowany)

Tak, wykupuję licencję z za +10 000 żeby zarobić 200 zł na mj :D

Umówmy się, przy małych serwisach Majestic nie robi nikomu pod górkę.

To tak jakbyś pytał każdego, czy ma wykupione API Google do monitorowania fraz.

Edytowano przez okazwłoka
  • Like 2

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Wygląda na to że sprawdzanie się zacięło.

Wszystko jest ok, ostatnio przez weekend był problem - wynikał bardziej z dużych ilości url do przerobienia.

Już na dniach w serwisie mj.i4a.pl dojdzie możliwość pobierania raportów. Przewidywany koszt będzie w granicach 500-1000 punktów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez mlody0072
      Witam 

Jeśli ktoś chce przetestować mój nowy serwis do pobierania podstawowych parametrów dla domen z serwisu majestic.com to podaję kod na darmowy pakiet 200 sprawdzeń.
      Dane jakie są pobierane w serwisie to: Trust Flow, Citation Flow, Referring domains, External Backlinks, Majestic Million (Domain), Indexed URLs, Class C subnets, Referring IP addresses, Educational Referring Domains, Educational External Backlinks, Governmental Referring Domains, Governmental External Backlinks. 

Kod to: BETA 
      tylko 20 pakietów na testy 
      serwis uruchomiony dziś i jakieś błędy mogą się pojawić. 
      http://majestic.monitorujemy.net/

Plany API dla dwóch moich aplikacji które będą umożliwiały komunikowanie się z serwisem i pobieraniem danych dla domen, urlów. 

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych danych z majestic.com to zapraszam do mojego innego serwisu http://raporty.xyz/ gdzie otrzymasz dane takie jak:podsumowanie pierwszej strony w formacie PNG (screen), Referal Domains w formacie csv, Backlinks w formacie csv i Anchor Text w formacie csv
    • Przez konst-anty
      mam takie pytanie od jakiegoś miesiąca subskrybuje majestic seo, część dodanych linków do stron, którymi się opiekuje pojawie się w majestic ale znacząca część linków nie widnieje w spisie, czy jest to kwestia niedoskonałości programu czy np. linki jeszcze nie są zaindeksowane ?

moje wrażenie na temat webmaster tools jest jeszcze gorsze jeśli chodzi o wykrywalność dodawanych linków. Tzn link jest dodany, został zrobiony ping a czasem też podlinkowanie go i nie daje to żadnego efektu. 
    • Przez iknil
      Raport składa się z pięciu elementów:

Majestic SEO - surowe dane z majestic.com
      Ahrefs - surowe dane z ahrefs.com
      Majestic SEO & Ahrefs - elementy wspólne (adres, domena, anchor, itp) i najważniejsze wskaźniki z wymienionych narzędzi (Trust Flow, Citation Flow, Ahrefs Rank)
      SiteCondition - surowe dane z sitecondition.com wygenerowane na podstawie uzyskanych wcześniej odnośników
      MS | A | S - finalny raport, przydatny przy filtrach lub analizie konkurencji

W jednym miejscu możemy przeanalizować kilkanaście parametrów z trzech niezależnych narzędzi.

Majestic SEO & Ahrefs

MS | A | S

Koszt: 123 PLN brutto (do 5000 backlinków).

Przebieg współpracy:
      przesłanie adresu/ów
      FV i płatność
      raport
      -------------------------------------------------

-------------------------------------------------
    • Przez Garsi
      Witam. Mam pewien problem z MajesticSEO. Otóż do 11 września ładnie czytał stronę, zliczał wszystko. Po 11 września jakby coś się przyblokowało. W pliku .htaccess nic nie zmieniałem, więc z dostępem nie powinno być problemu. Ahrefs działa bez zarzutu.

Skąd wiem że nie pobiera mi strony?

Czy ktoś się spotkał z czymś takim?
      Proszę o pomoc.
    • Przez dentro
      Jak zablokować zaplecze przed robotami: ahrefs, majestic seo i open site explorer?