Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mlody0072
      Witam 

Jeśli ktoś chce przetestować mój nowy serwis do pobierania podstawowych parametrów dla domen z serwisu majestic.com to podaję kod na darmowy pakiet 200 sprawdzeń.
      Dane jakie są pobierane w serwisie to: Trust Flow, Citation Flow, Referring domains, External Backlinks, Majestic Million (Domain), Indexed URLs, Class C subnets, Referring IP addresses, Educational Referring Domains, Educational External Backlinks, Governmental Referring Domains, Governmental External Backlinks. 

Kod to: BETA 
      tylko 20 pakietów na testy 
      serwis uruchomiony dziś i jakieś błędy mogą się pojawić. 
      http://majestic.monitorujemy.net/

Plany API dla dwóch moich aplikacji które będą umożliwiały komunikowanie się z serwisem i pobieraniem danych dla domen, urlów. 

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych danych z majestic.com to zapraszam do mojego innego serwisu http://raporty.xyz/ gdzie otrzymasz dane takie jak:podsumowanie pierwszej strony w formacie PNG (screen), Referal Domains w formacie csv, Backlinks w formacie csv i Anchor Text w formacie csv
    • By konst-anty
      mam takie pytanie od jakiegoś miesiąca subskrybuje majestic seo, część dodanych linków do stron, którymi się opiekuje pojawie się w majestic ale znacząca część linków nie widnieje w spisie, czy jest to kwestia niedoskonałości programu czy np. linki jeszcze nie są zaindeksowane ?

moje wrażenie na temat webmaster tools jest jeszcze gorsze jeśli chodzi o wykrywalność dodawanych linków. Tzn link jest dodany, został zrobiony ping a czasem też podlinkowanie go i nie daje to żadnego efektu. 
    • By iknil
      Raport składa się z pięciu elementów:

Majestic SEO - surowe dane z majestic.com
      Ahrefs - surowe dane z ahrefs.com
      Majestic SEO & Ahrefs - elementy wspólne (adres, domena, anchor, itp) i najważniejsze wskaźniki z wymienionych narzędzi (Trust Flow, Citation Flow, Ahrefs Rank)
      SiteCondition - surowe dane z sitecondition.com wygenerowane na podstawie uzyskanych wcześniej odnośników
      MS | A | S - finalny raport, przydatny przy filtrach lub analizie konkurencji

W jednym miejscu możemy przeanalizować kilkanaście parametrów z trzech niezależnych narzędzi.

Majestic SEO & Ahrefs

MS | A | S

Koszt: 123 PLN brutto (do 5000 backlinków).

Przebieg współpracy:
      przesłanie adresu/ów
      FV i płatność
      raport
      -------------------------------------------------

-------------------------------------------------
    • By Garsi
      Witam. Mam pewien problem z MajesticSEO. Otóż do 11 września ładnie czytał stronę, zliczał wszystko. Po 11 września jakby coś się przyblokowało. W pliku .htaccess nic nie zmieniałem, więc z dostępem nie powinno być problemu. Ahrefs działa bez zarzutu.

Skąd wiem że nie pobiera mi strony?

Czy ktoś się spotkał z czymś takim?
      Proszę o pomoc.
    • By dentro
      Jak zablokować zaplecze przed robotami: ahrefs, majestic seo i open site explorer?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy