20 postów w tym temacie

Zmiana w module Facebook:

poprawka w rejestracji facebook - dodaliśmy dodawanie okładek (covers) przy zakładaniu profilu

Zmiana w module Google+

dodaliśmy nowy szablon:

Google Walker ZenSocial - działa tak jak nasz osobno działający szablon Google Walker - tylko różnica jest taka, że Walker chodzi na kontach niezalogowanego internauty w Google a Walker ZenSocial chodzi po wyszukiwarce zalogowany na konta z ZenSociala.

Zasada jest taka - szablon wpisuje w wyszukiwarkę frazy a następnie pod wpisaną frazą szuka stron, które mu podaliśmy. Po znalezieniu takiej strony wchodzi na na nią a tam udając zainteresowanie odwiedza kilka podstron. Jeśli ktoś ma pytania proszę pisać.

Opcje tego nowego szablonu na obrazku:

Schowek-1(9).png

ZenBlog i profile VIP - do zdobywania linków TR
ZenOgłoszenia - automat do wstawiania ogłoszeń na portale ogłoszeniowe
ZenSzeptacz - marketing szeptany nastawiony na rynek PL. Zakładanie kont na forach phpbb, mybb, smf

Konta google lepiej zakładać przy użyciu proxy czy lepiej nie ?

dodawanie adresów url do Google submitter (indeksowanie adresów)- jaki dodatek za tą funkcje odpowiada? Mam jeszcze pare pytań i napisałem PW

@kevin19x - est sens uzywania proxy ale najlepiej takich do których caly czas masz dostep, bo proxy "wiążemy" z kontem. Mozesz też uzywać jakiś naszych operatorów ze zmiennym IP - to też jest dobre rozwiązanie.

Co do google submittera to szablon się nam zapodział i nie był w paczce. Dziś dodmy go do paczki

ZenSzeptacz - marketing szeptany nastawiony na rynek PL. Zakładanie kont na forach phpbb, mybb, smf

Napisano (edytowany)

do modułu Google dodaliśmy szablon, który działa z wizytówkami Google

akcje, które potrafi wykonać to:

-z wyszukiwarki wchodzi po zadanej frazie i wyszukuje wskazaną wizytówkę

- po wejściu na wizytówkę może przejść do strony firmy i tam sobie coś poklikać

- może też zrobić wyznaczanie trasy z pod wskazanych adresów (czyli najlepiej z tego samego miasta co wizytówka)

- może też ogwiazdkować - teraz daje max ale dodamy w input settings jakiś wybór

Na ten moment wykonuje jedna z tych trzech akcji losowo ale możemy dac w ustawieniach opcje takie jak random/odwiedź strone/wyznacz trase/ocen - to jeszcze do przemyślenia

>>kliknij żeby zobaczyć obrazek<<

Edytowano przez sebau

Google wprowadza nowy ekran logowania (pokazuje sie coraz częściej) - docelowo ma zastąpić stare logowanie. W związku z tym musielismy zrobić wczoraj poprawki w szablonach aby to działało prawidłowo.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez nomad999
      Czołem.

Mam kilkanaście grup na fb, których jestem administratorem. Od kilkustet do 2000 członków. 

Warto umieścić linki do pozycjonowanej strony na nich? 

G. indeksuje linki z takich grup?
    • Przez Sotev
      1. Nazwa przedmiotu: Mam do sprzedania konta youtube/gmail, w pelni zweryfikowane telefonicznie. Gotowe od razu do uzycia. Sprawdzalem kilka kont i na zadnym nie proszono mnie o weryfikacje przy zakladaniu kanalu, z kont mozna dodawac linki w komentarzach pod filmami.   Dostępne konta:   Gmail+youtube -  100 sztuk Gmail   - 250 sztuk   2. Opis przedmiotu: 3. Źródło pozyskania: wlasne 4. Zdjęcia: 5. Kontakt: priv / mail: sotevsx@gmail.com 6. Cena: 1zł/konto (gmail+youtube),   0,6zl (gmail, bez weryfikacji na youtube) 7. Sposób zapłaty: przelew/paypal/skrill/psc
    • Przez JJack
      Szukam osoby, która ma konta do tworzenia opinii na facebooku.
      Ewentualnie zdobywanie opinii w google też wchodzi w grę ale tu jest troszkę ciężej.
      Zainteresowanych proszę o kontakt info[at]jackvision.pl

• Przez Sotev
      1. Nazwa przedmiotu: Mam do sprzedania konta youtube/gmail, w pelni zweryfikowane telefonicznie. Gotowe od razu do uzycia. Sprawdzalem kilka kont i na zadnym nie proszono mnie o weryfikacje przy zakladaniu kanalu, z kont mozna dodawac linki w komentarzach pod filmami.   Dostępne konta:   Gmail+youtube -  100 sztuk Gmail   - 250 sztuk   2. Opis przedmiotu: 3. Źródło pozyskania: wlasne 4. Zdjęcia: 5. Kontakt: priv / mail: sotevsx@gmail.com 6. Cena: 1zł/konto (gmail+youtube),   0,6zl (gmail, bez weryfikacji na youtube) 7. Sposób zapłaty: przelew/paypal/skrill/psc
    • Przez ojciec17
      Witam,
      chciałbym osadzić wydarzenie tak jak zwykłego posta na stronie www jednak przy wydarzeniu nie widzę takiej opcji jak "osadź".
      Ktoś coś może doradzić?
      Z góry dzięki za pomoc