16 postów w tym temacie

Zmiana w module Facebook:

poprawka w rejestracji facebook - dodaliśmy dodawanie okładek (covers) przy zakładaniu profilu

Zmiana w module Google+

dodaliśmy nowy szablon:

Google Walker ZenSocial - działa tak jak nasz osobno działający szablon Google Walker - tylko różnica jest taka, że Walker chodzi na kontach niezalogowanego internauty w Google a Walker ZenSocial chodzi po wyszukiwarce zalogowany na konta z ZenSociala.

Zasada jest taka - szablon wpisuje w wyszukiwarkę frazy a następnie pod wpisaną frazą szuka stron, które mu podaliśmy. Po znalezieniu takiej strony wchodzi na na nią a tam udając zainteresowanie odwiedza kilka podstron. Jeśli ktoś ma pytania proszę pisać.

Opcje tego nowego szablonu na obrazku:

Schowek-1(9).png

ZenBlog i profile VIP - do zdobywania linków TR
ZenOgłoszenia - automat do wstawiania ogłoszeń na portale ogłoszeniowe
ZenSzeptacz - marketing szeptany nastawiony na rynek PL. Zakładanie kont na forach phpbb, mybb, smf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Hades
      Dzień dobry,

Dzisiaj skonfigurowałem tagi open graph. Wchodząc na stronę https://developers.facebook.com/tools/debug/sharing/ i wpisując przykładowy adres http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=1071 wszystko jest ok oprócz tego, że nie wczytuje tytułu artykułu. Zamiast tytułu artykułu "Jak Zacząć Trening Po Długiej Przerwie?" wyświetla: "Kulturystyka.org.pl Ćwiczenia, Mięśnie, Trening, Fitness, Dieta". 

Wcześniej miałem źle skonfigurowany domyślny obraz, który ma się wyświetlać przy udostępnianych artykułach. Gdy wklejał link obojętnie jakiego artykułu do Sharing Debuggera pojawia się stary obrazek, dopiero po naciśnięciu Scrape againg pojawia się taki jaki powinien być. Pytanie: czy ta sytuacja to tylko kwestia czasu czy czeka mnie debugowanie wszystkich materiałów na stronie?

Prosiłbym o pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie
    • Przez Sotev
      1. Nazwa przedmiotu: Mam do sprzedania konta youtube/gmail, w pelni zweryfikowane telefonicznie. Gotowe od razu do uzycia. Sprawdzalem kilka kont i na zadnym nie proszono mnie o weryfikacje przy zakladaniu kanalu, z kont mozna dodawac linki w komentarzach pod filmami.   Aktualna ilosc kont: 25 sztuk   2. Opis przedmiotu: 3. Źródło pozyskania: wlasne 4. Zdjęcia: 5. Kontakt: priv / mail: maiki999@o2.pl 6. Cena: 2zł/konto 7. Sposób zapłaty: przelew/paypal/skrill/psc
    • Przez jerseyms
      Witam

Jestem zainteresowany odkupieniem najlepiej dużych fanpage facebook.
      Oferuję dobrą cenę jednak fanpage musi być prawdziwy nie kupuję bootów i fikcyjnych kont. Interesują mnie fanpage duże najlepiej młodzieżowe, ale inne i mniejsze też rozpatrzymy.
      Osoby mające coś do zaoferowana zapraszam do składania ofert na:
      jerseyms@wp.pl

Proszę o podanie liczby uzytkowników oraz wstępnej ceny.

Pozdrawiam

• Przez PrzEM0X
      Witam, z racji że trochę już siedzę w internecie, w pracy zajmuję się amatorsko pozycjonowaniem (proszę się nie czepiać - staram się nie zaśmiecać forum durnymi pytaniami typu: Jak pozycjonować aby być w top  ) to dodatkowo hobbystycznie zajmuję się YouTube. Z ciekawości chciałbym się dowiedzieć, czy wśród Nas są osoby, które również mają swój kanał na YT i coś tam wrzucają. (Dodatkowo z ciekawości zastanawiam się czy linki z YT działają pozytywnie na ranking w google). Jeśli ten post niczego nie wnosi, albo zostanie przyjęty i uznany za spamerski to proszę o usunięcie, nie mam zamiaru w żaden sposób łamać regulaminu i tracić czas użytkowników na czytanie o czyimś hobby - ale po prostu chciałbym się dowiedzieć czy są ludzie z podobnymi pasjami jak ja.  Pozdrawiam.
    • Przez soulfailer
      Witam, 
      sprzedam największy fanpage w tematyce pielęgnacji włosów. Fani strony to znaczna większość kobiet (98-99%) w różnym wieku, które interesują się pielęgnacją włosów, dbają o swój wygląd. Fanpage działa na zasadzie społeczności, publikowanie zdjęć włosów użytkowniczek, porady oraz opisy produktów do pielęgnacji włosów.
      Fani nie byli kupowani, wszyscy fani pochodzą z facebooka (naturalne polubienia oraz płatne reklamy w fb)
      Zainteresowanych zakupem zachęcam do licytacji: http://allegro.pl/fanpage-dlugie-wlosy-99-kobiet-210tys-polubien-i6724404340.html
      oraz do kontaktu: kontakt@dbamyowlosy.pl lub poprzez wiadomość prywatną na PiO lub allegro.

Pozdrawiam
      Dawid Brzeziński