Jump to content

Recommended Posts

Pytanie jak w temacie.

Posiadam dużą bazę e-mail, jednak nie wiem jak wysłać tak dużą ilość wiadomości za 1 zamachem.

Gmail ma chyba ograniczenie do 100 wiadomości, na o2 chyba można z 300-400 wysłać po czym dają blokadę.

Jednak nadal to jest "mało" dziennie.

Zakupić odpowiedni serwer i oprogramowanie.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Tu masz listę przez co możesz wysłać: https://webmastah.pl/to-juz-koniec-darmowego-mandrilla-jakie-mamy-alternatywy/

ale musisz to sobie do czegoś podpiąć.

Z drugiej strony możesz użyć gotowych systemów typu mailchimp/freshmail etc. ale przy takiej bazie będzie to gruba kasa (chyba, że robisz to jednorazowo).

I jak tam udało się wysłać ?

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Nikonem
      Inwencja mistrzuf od szeptanki wciąż zadziwia jak również to, że znajdują się chętni, by za te usługi płacić  To poniżej przyszło "omyłkowo" na mój e-mail:
      Pani Izabelo – serdecznie Pani dziękuję, na pewno będę się z nimi kontaktować, właśnie oglądam ich prace, faktycznie robią wrażenie! Nie wiem czy Pani widziała, na stronie głównej http://jak_nie_robic_szeptanki.pl/ mają do pobrania planer za darmo, przydatna rzecz :) W dniu 7 marca 2018 10:57 użytkownik Izabela Majj napisał: Witam Pani Marto! Cieszę się, że doszła Pani do takiego wniosku, bo to prawda, że dobra strona jest Pani wizytówką – w końcu „jak Cię widzą tak Cię piszą” i Klient kupuje / zamawia usługi oczami. Pani prowadzi sprzedaż internetową, więc tym bardziej odpowiednia oprawa jest strasznie ważna i poza aukcjami dobrze by było otworzyć sklep online. Wiem, że przyniesie do Pani znacznie większy zysk, zwłaszcza, jeśli będzie to sklep, w którym można kupować także poprzez smartfona albo tableta i na dodatek płacić online. itp. itd.  
    • By Presta
      Część, dużo spamowych wiadomości dostaję na skrzynkę mailową, zastanawiam się nad jej zmianą, ponieważ jest to irytujące.
      Mam na myśli, w jaki sposób zabezpieczacie adres e-mail na stronie ? czy jest skuteczny sposób ?
    • By Prawoimarketing
      Kupię 200 adresów mailowych założonych na darmowych portalach (wp, interia,onet). Nazwa nie gra roli. Konta muszą mieć takie same hasła i nie mogą być wczesniej wykorzystywane do jakichkolwiek celów.

Oferty proszę przesyłać na adres adresymailowe@op.pl
    • By hazael
      Szukam solidnego darmowego serwera pocztowego we własnej domenie.
      Jakiś czas temu za darmo dzialało google, hotmail i yahoo. Czy obecnie jest coś równie godne polecenia?
      Zalezy mi na tym, aby właściciel serwera sam nie spamował skrzynek pocztowych swoich klientów.
      na razie znalazłem zagraniczne
      zoho.com - z tego co czytałem, zasada identyczna jak w starym google aps - max 10 konto pocztowych w jednej domenie.
      Dodawanie wlasnej domeny do konta tutaj: mail.zoho.com/biz/mailsignup.do?plan=free
      Założyłem sobie z ciekawości tam konto i jestem MEGA zadowolony.
      polskie:
      prokonto.pl - tego nie znam, ale widze, ze to ma jakiś zwiazek z serwisem wp.pl - boje się, że moga spamować. Co o tym myślicie?
    • By mojeprogramy.com
      1 Jakie programy polecacie do zakładania masowych skrzynek emial?
      2 Jakoś nie mogę znaleźć wątków na forum dotyczących tego tematu
      3 Czy zakładanie skrzynek przez gazeta.pl i później logowanie na Gmail działa?
      bo dostaje komunikat, w rodzju "To konto zostało wyłączone
      Nie możemy obecnie zrealizować Twojego żądania. Spróbuj później."
      i z informacji w necie - co widzę to takie logowanie jest juz zablokowane od jakiegoś czasu
      4 Przez jakie gotowe już adresy emaliowe można logować sie / zakładać konta w google?
      5 Czy teraz przy zakładaniu kont Gmail nie da sie obejść weryfikacji (tel lub sms) ?
      6 Czy da sie podpiąć CapchaSpiera pod np, inne programy do masowego zakładania emalii np. MailShare, Moorhunt?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy