Jump to content
mental

GetPozition - narzędzie do monitorowania pozycji na licencji Freeware

Recommended Posts

Witajcie,

przeglądając Wykop.pl natknąłem się na wpis użytkownika, który udostępnia kilka ciekawych softów na licencji Freeware - w tym oprogramowanie GetPozition, służące do monitorowania pozycji w Google oraz raportowania.

Ponadto oferuje on m.in. narzędzie do monitorowania dostępności zamieszczonych w internecie linków - HrefSystem, czy system do masowej wysyłki mailingu Php Blue Dragon (oraz kilka innych, wartych zainteresowania)

Softy do instalacji na własnym hostingu.

Tak jak wspomniałem, wszystkie programy są udostępniane na licencji Freeware, jednak autor jest osobą niepełnosprawną, po dwóch ciężkich operacjach, po których zostało mu wiele schorzeń (osłabienie prawej strony ciała, porażenie twarzy, utrata oka) i potrzebuje pieniędzy na kosztowne utrzymanie. Pobierając oprogramowanie, można wesprzeć chłopaka poprzez DOBROWOLNE darowizny.

Tutaj jego oświadczenie:

Witam wszystkich! Doszedłem do ściany zwanej brak pracy z godną stawką ze względu na stan zdrowia. Jestem niepełnosprawny i mimo moich zdolności zawsze otrzymuję pensję prawie minimalną. W Polsce niestety, ale jestem taktowany jako wybrakowany element.
Szukam więc pracy poza granicami kraju. Gdyby Twoja firma potrzebowała programisty PHP lub C# proszę napisz do mnie. Będę wdzięczny za godne pieniądze zaoferowane za moją pracę.
Programy które napisałem publikuje na licencji Freeware!

Więcej info oraz inne programy znajdziecie tutaj (linki w stopce)

Niestety nie testowałem jeszcze wspomnianych softów, jednak wyglądają ciekawie. Testowanie jak na razie pozostawie Wam. Forum PiO nie raz udzielało się dobroczynnie i udowodniło, że potrafi pomagać, także mamy okazję do darmowego pobrania ciekawych narzędzi i wsparcia kolegi po fachu, osoby, która się nie poddała i wzięła sprawy we własne ręce. Ponadto może dzięki temu tematowi, znajdzie się pracodawca, który zapewni autorowi godziwą pracę (i płacę ;)). Poniżej zamieszczam opis narzędzia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Narzędzie do monitorowania pozycji i raportowania GetPozition

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

getpozition_main.png

Opis: Oprogramowanie przeznaczone jest do sporządzania raportów oraz sprawdzania obecnej pozycji strony w wyszukiwarce Google po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych. Wystarczy dodać adres swojej strony, wpisać słowa kluczowe oraz dodać odpowiednia zadania do CRON-a. Program automatycznie dokona wyszukiwania, poprzez co będzie można zorientować się na której pozycji w wynikach wyszukiwania znajduje się nasza strona.

Funkcje:

-Masowe dodawanie i sprawdzanie fraz

-Automatyka działania (CRON)

-Nieograniczona ilość projektów

-Nieograniczona ilość fraz

-Obsługa proxy

-6 miesięczna historia wyników

DOWNLOAD I WIĘCEJ INFORMACJI: http://pl.getpozition.eu/

Edited by mental
  • Like 6

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Przeglądam wykop ale nie zauważyłem tego softu. Chętnie sprawdzę, a samego Twórce wesprę. Poza tym... świetnie że stara się poradzić z obecną sytuacją, a nie czeka z załozonymi rękami ;)

Edited by dudekm

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

aktualne serwery Minecraft - lista / Lista serwerów CS GO

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mlody0072
      Witam 
      Polskie proxy idealnie nadają do programów które monitorują pozycję stron w google. Jeśli zależy Ci na wiarygodnych wynikach programów monitorujących dla polskich fraz to ta oferta jest dla Ciebie. Najtańsze proxy w Polsce ! 
      Ceny już od 12.60 zł brutto. 

Przy większych ilościach powyżej 1000 sztuk wycena indywidualna. 

Zapoznaj się z ofertą Polskie Proxy

Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707
      Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707 e-mail: bok@proxylive.pl  
    • By Sylwin
      Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach jest w dzisiejszych czasach bardzo istotnym procesem. Dzięki zdobywaniu linków, możesz osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarkach, a co za tym idzie - znaczący wzrost liczby odwiedzin Twoich serwisów. Dzięki nam, teraz za darmo, możesz na bieżąco monitorować wzrost pozycji Twoich stron na podane frazy kluczowe. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o ilość dodanych adresów - jednocześnie możesz monitorować aż 30 fraz kluczowych. Dodatkowo otrzymasz możliwość udostępniania raportów swoim klientom lub znajomym. Zarejestruj się i korzystaj za darmo.

Możliwości systemu:
      - Dodawanie nieograniczonej ilości adresów stron internetowych
      - Jednoczesne monitorowanie aż 30 fraz kluczowych
      - Przejrzyste raporty z monitorowania pozycji
      - Udostępnianie raportów klientom lub znajomym
      - Czytelny, intuicyjny panel użytkownika

Plany na przyszłość:
      - Rozbudowa raportów + raporty CSV
      - Definiowanie cennika dla wybranych fraz
      - Monitorowanie pozycji również dla zagranicznych stron www
      - Wprowadzenie funkcjonalności zaproponowanych przez użytkowników systemu

Zapraszamy do korzystania: darmowe monitorowanie pozycji

• By seolution
      Sprzedam 2 softy:
      DonLinkage + OCR za 250zł netto(cena promocyjna na stronie autora to 450zł netto),
      OmniCRM za 100zł netto(cena na omnipanel.pl to 350zł), dodaję za darmo 2 licencje OmniADW.

Zapraszam do konaktu mailowego admin(małpa)seolution.eu

• By maxiu69
      Zapraszamy do cMonitor.pl , łatwe i proste sprawdzanie i monitorowanie pozycji i page rank.

• By Positionly
      Witajcie,
      Mamy przyjemność przedstawić nowe narzędzie do monitorowania pozycji fraz w wyszukiwarkach Google, Yahoo i Bing - Positionly.
      We współpracy z właścicielami PiO przygotowaliśmy specjalną ofertę ze zniżką 15% lub 30% dla wszystkich użytkowników forum!
      Oto kilka z jego możliwości:
      Dashboard wraz podsumowaniem wszystkich działań SEO
      Grupowanie fraz
      Wykresy ze średnią pozycją dla stron oraz grup
      Podsumowania wzrostów i spadków pozycji
      Notatki do stron oraz fraz
      Aplikacja na iPhone
      Porównywanie fraz na wykresie
      Raporty w formacie PDF
      Podsumowania tygodniowe/miesięczne wysyłane na e-mail
      Poziomy dostępu dla użytkowników
      Integracja z Google Analytics
      White label, zmiana kolorów, tytułu oraz domeny

Wkrótce udostępnimy publiczne API, które jest obecnie w fazie testów.
      Pracujemy także nad kilkoma nowymi funkcjonalnościami, które znacznie rozszerzą możliwości Positionly ponad to co oferuje konkurencja.
      Zapraszamy do pobrania aplikacji iOS z Appstore - http://iphone.positionly.com. W najbliższych miesiącach udostępnimy także wersję na urządzenia z systemem Android.
      Zapraszamy!
      http://pio.positionly.com
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy