Jump to content

Indeksowanie.SamPromuje.pl - nowy system do indeksowania linków i podlinkowywania wpisów

Recommended Posts

forum_logo.png

Niezwykle ważną, integralną częścią pozycjonowania stron internetowych jest skuteczna indeksacja wpisów z linkami pozycjonującymi w wyszukiwarkach. Dzięki nam szybko i skutecznie możesz podlinkować swoje wpisy. Zarejestruj się w systemie, dodaj linki i gotowe! Nasz system przygotuje tematyczne artykuły z synonimami na temat Twojej strony www i umieści w nich linki prowadzące do wpisów na blogach, forach lub innych miejscach. Następnie artykuły z Twoimi linkami zostaną umieszczone na zadbanych pingowanych blogach (różne adresy IP). Dodatkowo, nasza sekretna formuła przyspieszy indeksację Twoich linków.

Do rozdania 10 pakietów po 200 linków - po rejestracji w systemie proszę przesłać na pw adres e-mail w celu doładowania konta.

Zapraszamy do korzystania - indeksowanie linków.

P@wel nie weryfikujesz w żaden sposób czy ktoś podaje prawidłowego maila. Faktem jest, że to interes rejestrującego się aby podał poprawnego, jednak... co jeśli ktoś przyspamuje i utworzy 100k kont? ;) Bazka puchnie zbędnymi danymi ;)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Piszę o tym, że nie kontrolujesz w żaden sposób rejestracji. Można wpisać dowolnego maila, hasło i konto założone. To miałem na myśli ;)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

@Sylwin: poszło PW. 

P.S. Doładowania przez allegro to raczej słaby pomysł.

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

No i co z tego? jak załozysz milion kont i na kazdym opłacisz pakiety indeksujące to tylko korzysc dla wlasciciela systemu, chyba nie rozumiesz co piszesz.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

facepalm... nie było tematu, nie wiem jak spojrzałem, że skojarzyłem, że to Paweł jest autorem :P Sorry ;)

W takim razie ta uwaga jest do Sylwina ;)

Sorry za zamieszanie ;)

P@wel rozumiem co pisze ale to nie było do Ciebie. Po prostu się pomyliłem z adresatem ;) A Ty chyba nie rozumiesz o jaką walidację chodzi.

Może i tak ale przynajmniej macie wtedy pewność, że bazka którą budujecie zawiera prawdziwych użytkowników - chociaż i to automaty już potrafią więc dorzucić captche i jest cacy :)

Oczywiście to tylko moja sugestia. Po prostu od razu rzuciło mi się to w oczy :)

Nie bardzo widzę Wasz zarobek na tym. Chyba, że kupujecie duży pakiet u konkurencji, a sprzedajecie ludziom paczki po 1k linków za 10zł :)

U pierwszej konkurencji z brzegu 5k linków jest za 19zł 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

1000 linków za 10zł, co to za wypasione linki muszą być ;)

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.