Jump to content

Jak to jest z linkami site-wide? Które są bezpieczne, a które nie?


Recommended Posts

Jak to jest faktycznie z linkami site-wide? Interia czy ZPR (np. se.pl) linkuje ze stopki do swoich innych serwisów. Oczywiście nie są to linki z frazami exact match, tylko linki, jak to mówią "brandowe" (np. z nazwą domeny czy strony), do stron głównych serwisów tych grup.

 

Czy takie linkowanie jest bezpieczne? Mam dwa serwisy dosyć mocne, duże i stare (działają 5 i 10 lat), kilka innych niezbyt mocnych (działają 3 lata) i kilka które dopiero wystartowały. Serwisy są z dwóch kategorii tematycznych. Czy warto jest zrobić tego typu linkowanie pomiędzy własnymi serwisami?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że obecnie może pominąć te "złe", ale może też podobno wszystkie pominąć ;) dlatego chcę działać w miarę ostrożnie. 

 

Zdaję sobie z tego sprawę, że często linki site-wide są naturalne, bo mam strony do których prowadzi sporo linków site-wide umieszczonych przez użytkowników na swoich blogach.

 

Ale czy jest jakaś rozsądna proporcja tych linków site-wide do pozostałych linków, której się nie powinno przekroczyć? :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy