Jump to content
Xann

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach

Recommended Posts

Najlepszy jest jeden gimbus frustrat który puścił automat na oceny w artykuliku :D nie zdając sobie nawet sprawy, jak bardzo jest pomocny :D ale to tylko świadczy o poziomie wiedzy SEO sięgającej lekko powyżej dna :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Niech Xann napisze art z odpowiednim tytułem, zobaczymy jak to wypłynie.

Możesz nie zdadzą tajnej techniki Krzyśka ? ;)

Ps. Chociaż reszta i tak nie zajrzy :)

Edited by Xann
  • Like 1

Marketing internetowy dla firm

No cóż, jedni szkolą inni mają wyniki :D

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Księgi gości? :)

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl), a prze dnim fototapeta z widokiem na Gdańsk.

Jak bym miał wybór to wolałbym u Beerbant'a rok za darmo pracować

Beer, zima nadchodzi.  Masz kandydata do odgarniania śniegu.   :)

rok za darmo pracować

Spoko, mam do zrobienia , kuchnie, łazienkę i podniesienie dachu na strychu - roboty jest w uj i dobre żarcie z piciem gwarantowane :D

Pisząc o pracy miałem na myśli pracę przy komputerze :) 

• Like 1

chyba zawstydziliście Tomka

Mawiają, że  głupi nie ma wstydu.

że ten temat jeszcze nie został przeniesiony do dowcipów

dlaczego? przecież to nie dowcip a rzetelne przedstawienie prawdy

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

przecież to nie dowcip a rzetelne przedstawienie prawdy

Dowcipem jest któreś z rzędu zmienienie tezy testu. Jak się jedną obali to potem jest "ale nie chodziło o to"

• Like 1

A swoją drogą, trzeba mieć mocną "psyche", aby takie bąki puszczać i się ich nie wstydzić.

Twardziel, wilk podobno.

• Like 1

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Dowcipem jest któreś z rzędu zmienienie tezy testu

to nie zmiana tezy jest tutaj śmieszna a człowiek, który ją zmienia. 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Ja w kwestii formalnej :P :

Może w końcu byśmy przestali wciskać kit o tych "karach" algorytmicznych, bo kara jest tylko i wyłącznie nakładana jedna - ręcznie ...

Obniżanie rankingu danej strony czy to przy okazji wprowadzenia aktualizacji algorytmu czy z powodu spieprzenia czegoś na stronie , lub spieprzenia linkowania zewnętrznego nie jest karą ;) . To jest normalna reakcja po zmianie parametrów oceny.

nasłuchałeś się świadków na rozprawach i Ci się pogorszyło :P :P

wiecie ... czytam ten wątek od ostatniego posta do pierwszego - i wszyscy piszą sensownie :D :D :D

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Śledzenie tego typu wątków oprócz oczywistych walorów humorystycznych przynosi również sporą dozę ciekawych informacji. Mówiąc krótko: "Jest wypas!"

• Like 1

...

nasłuchałeś się świadków na rozprawach

Spierd*****j :D

i wszyscy piszą

na wypasie :D

wszyscy piszą sensownie

Zgredziu... kiedy znowu będziesz remontował chatę? Po ostatnich przejściach byłeś do rany przyłóż :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy