Jump to content

Recommended Posts

warto się starać o takie linki, które dosyć ciężko jest zdobyć? 

Zawsze warto się starać, tylko pamiętaj, że jak link z takiej wiki będzie prowadził do beznadziejnej strony to nie wiele to da. Zwykły użytkownik oczekuje treści, która odpowie na jego pytania lub pomoże rozwiązać mu problem.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By skansen
      Cześć,

Od pewnego czasu chodzi za nami pomysł stworzenia własnej tematycznej wiki, zamiast wrzucania publikacji na WP. Czy ktoś z Was utrzymują takową? Czy jej utrzymanie, tylko w wymiarze technicznym jest uciążliwe/pracochłonne?
    • By Duncan
      Cześć. Trafiłem na taką ofertę:
      http://allegro.pl/9200-linkow-pozycjonowanie-seo-precle-google-hit-i4843203972.html chciałbym Was zapytać czy coś takiego jest cokolwiek warte? Ewentualnie czy ktoś jest polecić jakąś ofertę dodania kilku wartościowych linków za jakieś porównywalne pieniądze (mówimy o rzędzie wartości). Bardziej chodzi o jakąkolwiek indeksacje strony, niż pozycjonowanie. A że ogolnie nie mam na to czasu, to chętnie wolałbym zapłacić.
    • By kwaso90
      Witam serdecznie,
      Mam takie pytanie techniczne odnośnie pozycjonowania artykułu z wikipedii.
      Miał on na celu zepchnięcie niepożądanej witryny z top10 wyników wyszukiwania na nazwę brandową.
      Napisałem artykuł dla banku do wikipedii. Niestety redaktorzy pozmieniali i pogmatwali w treści.
      Otóż nazwa artykułu miała być nazwą brandową(marką firmy którą się posługuje i której nazwa widnieje na ich wszystkich stronach internetowych). Niestety redaktorzy zrobili z niej strone jako przekierowanie do właściwego artykułu ze starszą nazwą tego banku którą również się posługuje.
      Zatem jesli wpiszę w wikipedii frazę ,,Dobra Nazwa'' przekieruje mnie na strone pl.wikipedia.org/Zła_Nazwa
      Artykuł posiada unikalna treść, sama strona ma wysoki PageRank i łatwo ją wrzucić na pierwszą strone. Był taki moment, że można było zaobserwować wysoką pozycję na pierwszej stronie ale w nagłówku tylko przez moment była właściwa nazwa. Po ,,aktualizacji'' nie wiadomo czego wróciło do złej nazwy i spadło na 3 str. .
      Tak więc pytanie: Pozycjonować na frazę brandową link:
      pl.wikipedia.org/Dobra_Nazwa (Tu będzie przekierowanie z automatu po wejscia na tę stronę; fraza brandowa = Dobra_Nazwa)
      czy
      pl.wikipedia.org/Zła_Nazwa (Właściwa treść, zła nazwa)
    • By kwaso90
      Witam serdecznie.
      Odrazu zaznaczam ze z pocyjonowaniem nie jestem jeszcze aż tak kumaty ale staram się, aczkolwiek mam mało czasu na to bo pracodawca kazał mi to szybko ogarnąć.
      Problem wygląda następująco. Firma w której pracuje , przyjmijmy firmaX (nie chce podawać konkretnych namiarów z oczywistych względów) o stronie firmaX .pl na pierwszej stronie wyszukiwania pod hasłem ,,firmaX'' dokładnie na czwartej pozycji negatywny artykuł o mojej firmie. Pierwsze 3 pozycje nalezą do mojej firmy tj.:
      - strona główa,
      -subdomena strony głównej (subdomena .firmaX .pl)
      -i ta sama subdomena a konkretnie jej katalog (subdomena .firmaX .pl/katalog).
      Cel. Zepchnięcie niechcianej strony, nazwijmy ją negatywna .pl.
      Pomysł.
      Stworzenie bloga z subdomeny czyli blog .firmaX . pl ,
      blog ma 3 podblogi (katalogi) - blog .firmaX .pl/podblog1;
      blog .firmaX .pl/podblog2;
      blog .firmaX .pl/podblog3;
      Wynik: te 3 podb;ogi na pozycjach 4-6. (Wypchnięcie neagytwna .pl na pozycje 7)
      Czemu podblogi? Ponieważ zależy nam na tym aby to nasze strony były w top10 pod hasłem ,,firmaX''. (Im więcej tym lepiej) każdy z tych podblogów, które również oczywiście są blogami tylko o innej tematyce, buduje wizerunek marki.
      Pytanie: skoro na pozycji 3 jest subdomena.firmaX .pl/katalog więc idąc tym przykładem w top 10 mogą znaleźć się te wszystkie 3 blogi z podblogami?
      Strona główna oczywiście będzie posiadała odsyłacze odpowiednio oznaczone do tych blogów i odwrotnie a także odpowiednie treści związane z branżą/stroną główną. Czy jest to do zrobienia?
      Dodatkowo: w wikipedii nie ma artykułu o nas. Czyli trzeba oczywiście uzupełnić. Jak dalej działać aby wikipedia z opisem firmyX była w top 10 przed negatywna.pl?
      Czy wystarczy budowa artykułu aby zawierała odpowiednie treści i przekierowania do strony głównej firmyX?
      Dalej: Jak to wygląda w przypadku dostarczania artykułów odpowiednim stronom (Content marketing) które maja już solidną historie, budowę i są ogólni znani i bardzo aktywni. Jak zrobić aby te strony z dostarczonymi artykułami były również w top10?
      Potrzebne będą ze 2-3 na pozycjach załóżmy 7-9 tj.: innastrona .pl/artykuł
      innastrona2 .pl/artykuł
      innastrona3 .pl/artykuł
      Czy chodzi tu o budowę tego artykułu? w sensie odpowiednie linkowanie do strony głównej czy jakich stron?
      Wszystko zmierza oczywiście do tego aby wyrzucić nagatywna.pl z pierwszej strony.
      I ostatnie: Kanał youtube? Jak to wygląda by wypozycjonować takie coś?
      Zależy mi głównie na odpowiedziach typu: TAK TO DA SIE ZROBIĆ albo ze nie i ewentualne jakieś podpowiedzi. Zależy mi na czasie i wciąż się uczę.
      Mam nadzieję że pomożecie i uda wam się rozwiązać ten mój mały problemik. Pokażcie na co Was stać.Pozdrawiam
    • By linkologia
      Witam, zajmuje się podobnie jak wy pozycjonowaniem. Zamieszczam proste rady i strategie na swojej stronie linkologia Można tam też nabyć listę 6 tyś bardzo mocnych linków. W której znajdziesz same najmocniejsze strony, z których można pozyskać linki. Strony typu: najmocniejsze polskie katalogi, fora polskie i zagraniczne, wiki, expression engine, polskie i zagraniczne blogi, największe social media, linki paula i angeli i różne inne najmocniejsze światowe serwisy. Mocne linki
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy