s_matysik

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

Polecane posty

Moje testowe "śmieci" po 7 dniach przedstawiają się tak:

o9sAYNw.png

Jak sprawdzałem je po 5 dniach to rzeczywiście było około 20% w indeksie.

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Jak sprawdzałem je po 5 dniach to rzeczywiście było około 20% w indeksie.

Niezły wynik trzeba przyznać.

Blake, a przekłada się to na pozycje?

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS

Coś tam się przełożyło, ale jeszcze dzisiejszych nie sprawdziło, dzisiaj albo jutro powinno się coś więcej zadziać, chociaż to śmieci były, więc topów się nie spodziewam.

SBw5JLb.png

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Czyli system rokuje ....  :bukiet:

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Dwie domeny linkowane zenblogiem, dosyć łatwe frazy lokalne skok z miejsca 9-10 na 2 pozycje i od 4 dni się trzymają.

Średnio trudne frazy lokalne wzrost 2-3 oczka w górę w top 10.

Ogólnie rzecz ujmując na testowanych 4 domenach jest większy i mniejszy skok w górę.

• Like 2

Ja wrzuciłem url do 3 indexerów w odstępie 2-3 dni... ten samą listę i na początku zassało 70 %... a po tygodniu... http://prntscr.com/ccy6k1

1. http://rankindexer.win/

2. http://backlinksindexer.com/

3. http://www.instantlinkindexer.com/

Według mnie indexery nie działają już tak dobrze jak kiedyś... w perspektywie dłuższego czasu, ale to za sprawą wybrednego Google, a nie nano technologii ;) Więc sama "indesacja" to nie tylko praca indexera, ale dużo tez zależny od strony docelowej ;) (budżet na crawl, autorytet, itp i tede) 

Indexery mają zachęcić google do zaindesowania a nie kazać robotowi to indeksować + trzymać w indeksie. Bo widzę że są tacy także co nie ogarniają jak działa robot Google i indeksacja ;)

LinkedIn * SEO & Copy Writing on demand dariuszjurek.pl & dariuszjurek.com

Według mnie indexery nie działają już tak dobrze jak kiedyś.

Indexery mają zachęcić google do zaindesowania a nie kazać robotowi to indeksować

Wreszcie odkryłeś sekret indeksacji.  Bhawo.   ? 

Roboty indeksującego google są tak skonstruowane, że indeksują wszystko jak leci ale nie wszystko pokazuje się w wynikach. 

To za free info. 

E.

Ja wrzuciłem url do 3 indexerów w odstępie 2-3 dni... ten samą listę

Kolejne Bhawo. ? 

Edytowano przez SzlafRock

Jak wybrać firmę pozycjonerską?    -   Certyfikat SSL - Zabezpiecz swoją stronę    -     Hosting i Darmowa Migracja Twojej Strony

@djurek Nie potrzebnie wrzucałeś te same linki do innych indexerów. Od niektórych metod indeksacji z których korzystają niektóre indexery linki wypadają, dlatego linki wypadały mimo naszego indexera.

wrzucanie tej samej paczki w 3 różne miejsca żeby sprawdzić "które lepsze" jest hmm... jakby to ładnie powiedzieć: "daje totalnie zamglony obraz" ;) i nadal stoisz na rozdrożu "nie wiedząc którą wybrać z dróg, bo w każdą z nich wdeptane są wczorajsze ślady naszych stóp" ;) [cytat dla tych bardziej dinozaurowatych z tego forum ;) ]

• Like 1

nie wiedząc którą wybrać z dróg,

konkluzja j.w. czy bardziej optymistyczna ?

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Spokojnie :) ida tez po 1 k na kazdy z nich :) zmasowany atak byl testem. Wczoraj sprawdzalem to na tych dwoch zagranicznych jest 30 % i 39 % nasz Narodowy temat sprawdze jutro.

Ja wrzuciłem url do 3 indexerów w odstępie 2-3 dni... ten samą listę

Skąd więc wiesz który na prawdę działa? Jakbyś wrzucił tą listę w 4 indexer który nic nie robi wynik indeksowania byłby taki sam.

• Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

...

@finan nie wiem nie to bylo istota akcji, jutro sprawdze jak sie maja paczki poszczegolne i potem po tyg ile sie pozostalo.

Matusik... Dostalem fa od Ciebie :) patrzac po numerze chyba ludzie biora na testy i te przebijanie sie z avatarami troche dziala.

Macie sprzedaze tych drogich pakietow ?

Edytowano przez djurek

Dariusz co to za bałagan?! popraw się na przyszłość ;)

konkluzja j.w. czy bardziej optymistyczna ?

:) w podanym przeze mnie fagmencie dalej jest nieźle (jeśli dobrze pamiętam, bo piszę 100% z pamięci)

"...lecz niedaleko stąd jest kres, bo przecież zawsze jakieś wyjście jest" ;)

Edytowano przez qazy
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez mlody0072
      Od pewnego czasu buduję system indexacji linków, tak wiem na rynku jest ich już kilka ale na swoje potrzeby i znajomych postanowiłem coś takiego stworzyć, jako że od kilku miesięcy fajnie to funkcjonuje i procentowo sporo linków trafia do indexu i nie wypada to postanowiłem udostępnić to szerszemu gronu.

I w ten oto sposób powstał produkt http://gIndex.me

Aby nie było tak że piszę że się linki indexują i nie ma to pokrycia, na początek dam 10 kuponów dla 10 różnych osób na testy każdy kupon to pakiet 25tyś linków do indexera za darmo !
      Wystarczy się zarejestrować na  http://gIndex.me i podczas zamówienia pakietu 25 tyś linków (pakiet jednorazowy) podać kod free uaktywni nam się darmowy pakiet testowy. 
      Jak aktywować pakiet ? Najpierw wpisujemy kod rabatowy następnie wciskamy przycisk "Aktywuj kod rabatowy !" Pakiet zostanie aktywowany automatycznie. 

Kolejne zniżkowe kupony do wykorzystania w tym miesiącu to:
      - 40% na pakiet 100 000 linków dziennie - kod: 40PROCENT
      - 30% na pakiet 50 000 linków dziennie - kod: 30PROCENT
      - 20% na pakiet 10 000 linków dziennie - kod: 20PROCENT
      - 10% na pakiet 5 000 linków dziennie - kod: 10PROCENT

Oraz kod rabatowy PIO30 dla pakietów jednorazowych 30% rabatu:
      - pakiet 10 000 linków dziennie
      - pakiet 25 000 linków dziennie
      - pakiet 50 000 linków dziennie

Chcesz zniżkę na inny pakiet z oferty? napisz na maila lub PW.

Jak wygląda procent indexacji? Wiadomo że zależny to od miejscówki, wpisy typu podstrony blogów, precli, wpisy w katalogach indexują się w 100%, linki z xneolinksa, profile na forach itp 70-80%, poniżej kilka screenów z linków indexowanych i monitorowanych. Do testów wybierane były miejscówki gdzie nie ma noindex na stronach, np. w xneolinks jest taka funkcja aby odsiewać tego typu serwisy, jak tego nei zrobicie to wiadomo że monitoring indexowania pokaże mniejszy procent zaindexowania. Jeśli chodzi o czas indexacji to do 48godzin widać już spory skok, całość może zająć do 7 dni, potem ilość zaindexowanych linków się już nie zmieni.

Wpisy dodane kilka miesięcy temu nadal wiszą w indexie google, zatem można uznać to za trwałą indexację.

- na zakupione pakiety oczywiście wystawiam fakturę VAT, wystarczy założyć konto firmowe i uzupełnić dane,
      - pakiety aktywowane są automatycznie po opłaceniu, nie trzeba czekać na klepnięcie ręczne,
      - po zalogowaniu dostępne jest archiwum linków, można je pobrać w dowolnej chwili,
      - API – Jest Podczas dodawania paczek przez API są one oznaczane w systemie jako dodane przez API

Wszelkie pytania jak i sugestię przyjmę na klatę, zapraszam do dyskusji.

Kontakt: 
      Mail: bok@gindex.me Dane firmy: Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707  
    • Przez s_matysik
      Licytacja pakietu indeksacji 1 500 000 (1,5 mln) linków na rzecz leczenia żony naszego kolegi

Przedmiotem licytacji:

Przedmiotem licytacji jest specjalny pakiet 1 500 000 linków w systemie indeksacji RankIndexer.win. Pakiet ważny będzie 4 miesiące.
      Jest to pakiet specjalny przeznaczony tylko i wyłącznie na tą licytację w tym konkretnym celu.
      Nie ma takiego pakietu do zamówienia w RankIndexer, ale patrząc na obecne ceny wartość tego pakietu to około 1200zł.
      Dodatkowym plusem jest ważność konta przez 4 miesiące.

Zasady licytacji:

Licytację zaczynamy od 100zł. Licytacja będzie trwała 4 dni od napisania tego tematu.
      Po zakończeniu licytacji osoba która wygrała przelewa zadeklarowaną kwotę na konto Asi. Po potwierdzeniu przelewu przez @oldi aktywuję pakiet w RankIndexer.win.
      Termin na wpłatę po zakończeniu licytacji to 2 dni, jeśli zostanie przekroczony to wygrywa osoba druga.

Zapraszam do licytacji od 100zł

• Przez kevin19x
      Mam stronę 500 podstron i chciałbym do niej dodać kod google analistic. Czy muszę dodać ten kod w każdej z tych podstron ? Jak wykonać w sprawny sposób tego typu operacje ?
    • Przez mrbino
      Witam, chciałbym zaindeksować podstronę. Cała strona jest w html.

Jest strona główna  asdf.pl    ( index.html)

Na stronie głównej typu one page jest opis działalności itp.  Została utworzona poddstrona   asdf.pl/podstrona.html

Strona główna nie linkuje do podstrony i nie ma linkować.

Zrobiłem mape xml.

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
          <urlset xmlns="http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9">
              <url>
                  <loc>http://asdf.pl/index.html</loc>
                  <lastmod>2016-10-05</lastmod>
                  <changefreq>always</changefreq>
                  <priority>1</priority>
              </url>
              <url>
                  <loc>http://asdf.pl/</loc>
                  <lastmod>2016-10-05</lastmod>
                  <priority>1</priority>
              </url>
      <url>
                  <loc>http://asdf.pl/podstrona.html</loc>
                  <lastmod>2017-02-22</lastmod>
                  <priority>1</priority>
              </url>
          </urlset>

Podstrona nie została zaindeksowana, dalej nie widać jej w przeglądarce po wpisaniu -  site:asdf.pl

Jak ją zaindeksować ? Proszę o poradę.