s_matysik

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

294 postów w tym temacie

Niestety mimo wyników, które prezentujesz nadal widzę, że indeksacja jest na poziomie zerowym. Wierzę, że masz taki wynik, bo przecież pewnie ich nie fabrykujesz ;) Natomiast faktyczna indeksacja jest na poziomie 0%.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

Publikacja artykułów z linkiem w 10 mocnych blogach(TrustRank 22-30) + napisanie 10 artykułów 2000znaków w cenie. FV

38 minut temu, mmr88 napisał:

Natomiast faktyczna indeksacja jest na poziomie 0%.

Nie ma czegoś takiego jak faktyczna i nie faktyczna indeksacja.Albo coś jest w indeksie albo tego nie ma, akurat tu jest tylko te 2 możliwości.

logo_novacash3.png

Chcesz stworzyć własny program partnerski? - porozmawiajmy o tym.

Szybka pożyczka online                                                     

Zgadza się, zwracam honor, paczka z przed 9 dni ma przykładowo taki wynik, więc jednak coś tm do indeksu wpada :)

http://pozycjonowanie.j.pl/sb.png

29 minut temu, it_management napisał:

co tzn faktyczna indeksacja?

W wiekszosci wypadkow userzy ktorzy u nas twierdzili ze indeksacja jest 0 % nie potrafili jej po prostu sprawdzic.

Faktyczna - chodzi o kontekst tego wątku, u mnie było zero u s_matysik było inaczej..  Wyluzujcie, nie miałem na celu wprowadzanie nowej terminologii SEO, miałem za to problem i go tu zgłosiłem - wina po mojej stronie w ocenie zerowej skuteczności.

Swoją drogą, mógłbyś napisać jaki problem mają userzy w sprawdzaniu indeksacji? Wyjaśni to kwestię również problemu  u innych osób, które deklarowały w tym temacie zerową skuteczność.

Edytowano przez mmr88

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

Publikacja artykułów z linkiem w 10 mocnych blogach(TrustRank 22-30) + napisanie 10 artykułów 2000znaków w cenie. FV

Nie chce tu robić jakiejś antyreklamy ale mimo zapewnień ze strony producenta ze 85% moich linków zostało zaindexowane, jakoś nie przekłada sie to na rzeczywistość.

Wziałem z kampani wyrywkowo 50 linków do sprawdzenia w "site:" i ani jeden nie pokazuje sie w google.. Może to ja coś źle robie?

@frozenek Wysłałem Ci screena z SB gdzie widać że procent indeksacji 85%.

Jeśli jest to blast na 2-3k linków ręczne sprawdzanie 20-60 linków jest bezcelowe.

Jeśli nie posiadasz softów do sprawdzania indeksacji to zrób tak, stwórz profile i umieść w nich unikalny token, następnie po tygodniu od wrzucenia do systemu sprawdź za pomocą operatora intext: Ten token 

Edytowano przez s_matysik
1 osoba lubi to

Również zwracam honor, mimo że nie widze linków w site: wczoraj pojawiły sie pierwsze efekty w serpach, z pewnościa bede stałym klientem :)

Edytowano przez frozenek

Wprowadziliśmy automatyczne wystawianie faktur. Od teraz do wszystkich nowych zamówień faktury będą automatycznie wystawiane, będą dostępne w panelu sklepu w zakładce zamówienia oraz będzie przychodził e-mail z linkiem do pobrania faktury. Wszystkie zaległe faktury do poprzednich zamówień zostaną niedługo przesłane.

Przed zamówieniem nowych pakietów prosiłbym o uzupełnienie pełnych danych firmy oraz nowego pola NIP.

Edytowano przez s_matysik

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez kevin19x
      Mam stronę 500 podstron i chciałbym do niej dodać kod google analistic. Czy muszę dodać ten kod w każdej z tych podstron ? Jak wykonać w sprawny sposób tego typu operacje ?
    • Przez mrbino
      Witam, chciałbym zaindeksować podstronę. Cała strona jest w html.

Jest strona główna  asdf.pl    ( index.html)

Na stronie głównej typu one page jest opis działalności itp.  Została utworzona poddstrona   asdf.pl/podstrona.html

Strona główna nie linkuje do podstrony i nie ma linkować.

Zrobiłem mape xml.

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
          <urlset xmlns="http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9">
              <url>
                  <loc>http://asdf.pl/index.html</loc>
                  <lastmod>2016-10-05</lastmod>
                  <changefreq>always</changefreq>
                  <priority>1</priority>
              </url>
              <url>
                  <loc>http://asdf.pl/</loc>
                  <lastmod>2016-10-05</lastmod>
                  <priority>1</priority>
              </url>
      <url>
                  <loc>http://asdf.pl/podstrona.html</loc>
                  <lastmod>2017-02-22</lastmod>
                  <priority>1</priority>
              </url>
          </urlset>

Podstrona nie została zaindeksowana, dalej nie widać jej w przeglądarce po wpisaniu -  site:asdf.pl

Jak ją zaindeksować ? Proszę o poradę.
    • Przez madox91
      Witam.

Postanowiłem sprawdzić indeksację linków.
      Zebrałem wiekszość linków dodanych do profili for i przykuło moją uwagę to, że dużo adresów url na końcu posiada podobny parametr.
      Przykład : 
      http://forumtv.pl/ucp.php?i=164 Chodzi mi o końcówkę ucp.php?i=164. Z tym, że na różnych adresach te liczby się zmieniają, a na niektórych sa takie same.
      Nie wiem czy coś robię źle w ustalaniu tych adresów, czy te strony sa niezaindeksowane, może zablokowane ? Może trzeba jakąś treść umieścić na takim forum żeby pokazał się adres taki jaki powinien być ?
      mam jeszcze takie pytanie, bo sam nie wiem czy dobrze sprawdzam adres profilu. Jak to robić ? W panelu uzytkownika wybrać profil > główne ( podgląd profilu ) czy profil > profil ( ustawienia ).
      Proszę o odpowiedź.

• Przez marecky

Po ostatniej zmianie algorytmu wyszukiwania w Google, pozycje wielu stron mocno ucierpiały, a wiadomo, że wpływ na wysoką pozycję mają już tylko mocne linki z zaufanych stron.

Oferuję:
      PROFILE Trust Rank - 25 wartościowych, mocnych linków na 25 stronach z dużym zaufaniem Google (widoczne bez logowania,  wszystkie linki są DoFollow). (zobacz więcej info) (aukcja allegro) ARTYKUŁY - 50 wartościowych, mocnych linków na 50 stronach z dużym zaufaniem Google (wysoki Domain Authority ≈20-73). (zobacz więcej info) (aukcja allegro) plus Gratisy:
      PROFILE - 50 linków ze stron z wysokim DA. INDEXER - dodanie wszystkich linków do jednego z najlepszych indexerów wg testu przeprowadzonego na tym forum (zobacz) Wszystkie linki są wykonane w sposób ręczny, aby były jak najbardziej naturalne, czyli takie jakie uznaje algorytm Google.

Przykładowa zmiana pozycji (1 słowo kluczowe) po zastosowaniu pakietu z tym słowem kluczowym.

Po zakończeniu zlecenia przesyłam raport ze wszystkimi adresami gdzie znajdują się backlinki.

Koszt za Pakiet Mocnych Linków to zaledwie 150.00 zł (tylko 1,20zł za mocny link)

KONTAKT: marecky@retsat1.com.pl
    • Przez Mion
      Sprzedam bazę artykułów z Wiki:
      - PL ponad 650 K
      - EN ponad 990 K
      + oskryptowanie  PHP tworzące API.

Artykuły są odpowiednio mixowane, co daje dosyć dużeeeeee pole manewru do generowania treści, która się "indeksuje".

System można wykorzystać do:
      robić precla na zasadzie automatycznego dodawania artykułów do WP z crona; lub do innych zastosowań według własnego uznania.  
      Cena:

- baza en/pl + oskryptowanie do  API > 500 netto;
      - baza en.pl + oskryptowanie do  API + program dodający > 750 netto;

w cenię wchodzi przeniesienie bazy danych do użytkownika na vps'a.

--------------------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
      Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314
      REGON: 301740913
      Kontakt:
      E-mail: systemy.internetowe@gmail.com
      Telefon: 723 227 124