• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27
    • Przez Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27  
    • Przez pjck
      Po pobraniu przez google, zgłoszeniu do indeksacji dostaję taki komunikat: "Indexed, though blocked by robots.txt"

Zastanawiam się co jest przyczyną.

W "Examples" poniżej ów komunikat wyświetla jeszcze linki. I te linki najczęściej zawierają polskie litery - oraz w każdym przypadku jeden link z końcówką "/search"

Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie praktyczne?  
    • Przez googlemon
      Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym napisać o moim ciekawym przypadku z którym męczę się już parę miesięcy, a mianowicie o indeksacji nowych linków.
      Mianowicie są to trzy przypadki.
      Załóżmy, że prowadzę stronę internetową i nazwiemy ją STRONA GŁÓWNA. Strona główna jest zoptymalizowana itd, ma parę podstron i wiek ok. 6 miesięcy i przy okazji ma UR20 DR37 wg Ahrefsa. Nie jest to domena przechwycona itd., jest to nowo stworzona domena (6 miesięcy temu).
      Strona wg GSC ma 128 linków z 28 domen. To słowem wstępu.

A teraz przejdźmy do problemu
      Za pomocą znanych metod znalazłem trzy domeny, które ktoś porzucił (średnie UR i DR 35+), które mają ok. 1-10 tyś linków przychodzących i je wykupiłem. Następnie skorzystałem z programu Serpbooster dostępnego na naszym forum i na każdej domenie zamieściłem po 20 artykułów (white seo, 300-500 wyrazów, 1,5-2% nasycenie kw), które ukazywały się średnio co dwa dni i były indeksowane w Google poprzez inny program.
      Artykuły skończyły się dodawać w połowie listopada, są prawidłowo zaindeksowane (po wpisaniu site:url wyświetla się każdy art) ale GSC jak i Ahrefs nie widzi tych linków.
      Chciałbym dodać, że strony nie mają bana i filtra, gdyż mam dostęp do ich GSC i wszystko wygląda poprawnie.
      Natomiast w przypadku tej samej procedury, tylko, że przy świeżej domenie po paru dniach widoczne już są linki w GSC. ( Wykupienie nowej domeny, procedeura jak wyżej, i po 3 dniach w GSC już widać linki z tej strony po pierwszych wpisach).

Zatem moje pytanie: Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ? :- )
      Nie chcę tworzyć świeżych domen i ich linkować, gdyż chwila pracy i można znaleźć takie UR/DR 35+, z historią itd, jednakże nie wiadomo czemu Google ich nie widzi.
      Dodatkowo z jedną taką "przechwyconą" domeną zrobiłem wszystko ręczenie z tym, że w ciągu 14 dni dodałem ok. 5 art i tylko 1 z linkiem do domeny głównej, wszystkie zaindeksowane. Efekt - brak linka i w Ahrefsie i w GSC.

Z góry dziękuję wszystkim za przeczytanie tego, a będę bardzo wdzięczny za każdy rodzaj okazanej pomocy.
    • Przez AdamH
      Hej

Mam problemy z indeksacją naszego bloga. Google indeksuje np. artykuł pod linkiem: 
      https://rezerwujsport.pl/cms/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  i napotyka na pustą stronę.
      Właściwy link to:
       https://rezerwujsport.pl/cms/artykul/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  

Bloga mamy na WP,. Czy to może być kwestia jakiś ustawień w Yoaście? Co mogę z tym zrobić? Bo już jestem trochę zdesperowany, walczę z tematem jakiś czas i nic nie mogę zdziałać ;/