Jump to content
s_matysik

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

Recommended Posts

Godzinę temu, s_matysik napisał:

Wszystkie linki są codziennie przerabianie. Indeksację można monitorować już następnego dnia od wrzucenia do systemu.

czyli nie ma czegoś takiego jak info, że linki zostały przerobione?

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Tworzenie stron www - damtox.pl

14 godzin temu, Dralik napisał:

@up ciekawe jest to twoje sprawdzanie skuteczności indeksera.
Jadę link za linkiem przez komendę info i jak narazie wczoraj wrzucone linki wskazują na skuteczność = 0 :)

Nie tylko u Ciebie. Ten system indexowania leży tak jak i inne.

Paczki z domenami które indexowały się przez add url natychmiastowo tutaj maja skuteczność zerową.

@s_matysik pisze iż indexuje świetnie a inni mówią, że nie, no to jak jest.

Edited by farcrytabor3

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

14 godzin temu, s_matysik napisał:

Wyślij na maila lub priv nazwę paczki i sprawdzimy.

Linki które my sprawdzamy mamy skuteczność taką jak na screenie

lepiej sprawdzić niż przez info: ręcznie się nie da. W mojej ocenie system kiepsko sobie radzi z indeksacją. Nie potrzebuje sytuacji, w której zrobisz wszystko po to żeby się zaindeksowały linki, a później będziesz mógł napisać "widzisz Dralik jednak jest zaindeksowane"

Wkurza mnie aby fakt, że addurl został "wyłączony" przez Google więc inne indeksery przestały sobie radzić, a Ty piszesz w tym momencie, że twój cały czas jest cudowny. Kupuje pakiet bo napisałeś tak, a nie inaczej i okazuje się, że kłamiesz i indekser wcale tak dobrze sobie nie radzi jak piszesz. Nie sprawdzam wszystkich linków, to fakt lecę co dziesiąty, ale sorry gdyby skuteczność była większa niż 50% to bym to zauważył.
Mam nadzieje, że rozumiesz sytuację.

W świetle powyższych wypowiedzi postanowiłem sprawdzić jak stopień indeksacji wygląda u mnie. Ręcznie sprawdziłem na różne sposoby 50 adresów. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że spośród losowych odnośników nie udało się zaindeksować żadnego linka.

Edited by Seo tekst

Chyba ktoś tu bajki wcisnął użytkownikom, że system działa, jak tak to dość podłe.

Edited by farcrytabor3

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Proszę o nie wyciąganie zbyt pochopnym wniosków. Ja indeksację monitoruję i linki cały czas indeksują się, paczki z wczoraj również. Jeśli wrzucał ktoś wczoraj później niż godzina 20 to jego linki będą przerobione dziś. Linki każdego dnia do godziny 20 są przerabiane i indeksowane przez system.

Jeśli ktoś ma paczki z wczoraj lub innych dni gdzie jest problem to proszę pisać na maila lub zakładać tickety i będę to weryfikował.

Wszystko co pisałem w temacie było zgodne z obserwacjami monitoringu indeksacji wrzuconych na bieżąco linków. 

dla jasności ja piszę o linkach z dnia 2018-03-05 godzin popołudniowych, zdecydowanie grubo przed 20:00 ;-) 

więc zgodnie z tym co piszesz powinny w indeksie siedzieć.

Sprawdziłem kolejne 100 linków i mam wynik

7 zaindeksowanych 93 niezaindeksowane.
Nie wiem jak sprawdzasz, ale ja sprawdzam tak

info:domena.pl/jakaś-końcówka

Google niestety nie zwraca wyników dla 93 linków z grupy testowanej w tym momencie.

Równie dobrze można wrzucić do indexera blast 1000 linków, wejdzie 70% i potem pisać że te 300 linków nie weszło. Sprawdzanie ręcznie mija się z celem, ja sprawdzam IndexCheckerem.

Wyślij zapytanie na support a Twoje paczki zostaną sprawdzone.

Ja mogę powiedzieć, że u mnie testowo trochę zaindeksowało linków przez ten system, ale du**y nie urywa w porównaniu z np. gindex jak działał.

Jako alternatywa muszę być zadowolony z tego rezultatu.

Ps. linki ze świeżego zaplecza zaindeksowało ale już wpisy z katalogów firm nie wszystkie,.

• Like 1

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Tworzenie stron www - damtox.pl

5 godzin temu, blazejs napisał:

Panowie, cos ogolnie pierdyknelo z indeksacja, inne indeksery tez.

tylko widzisz, nie widzę problemu w fakcie, że wszystkie indeksery indeksują jak indeksują, bo google coś tam grzebie.
Ja widzę problem, że @s_matysik twierdzi, że jego indeksuje na naprawdę wysokim poziomie (dlatego też kupiłem pakiet, naturalnie nie liczę na zwrot kasy żeby zaraz mi ktoś tego nie zarzucił), a okazuje się, że szału po prostu nie ma. Gdyby napisał, że działa ale faktycznie widać mniejszą skuteczność, ale mimo wszystko tak jak @ar4 napisał lepszą niż tam gdzie indeksacja = 0, to wtedy nie byłoby tej sytuacji :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27
    • By Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27  
    • By pjck
      Po pobraniu przez google, zgłoszeniu do indeksacji dostaję taki komunikat: "Indexed, though blocked by robots.txt"

Zastanawiam się co jest przyczyną.

W "Examples" poniżej ów komunikat wyświetla jeszcze linki. I te linki najczęściej zawierają polskie litery - oraz w każdym przypadku jeden link z końcówką "/search"

Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie praktyczne?  
    • By googlemon
      Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym napisać o moim ciekawym przypadku z którym męczę się już parę miesięcy, a mianowicie o indeksacji nowych linków.
      Mianowicie są to trzy przypadki.
      Załóżmy, że prowadzę stronę internetową i nazwiemy ją STRONA GŁÓWNA. Strona główna jest zoptymalizowana itd, ma parę podstron i wiek ok. 6 miesięcy i przy okazji ma UR20 DR37 wg Ahrefsa. Nie jest to domena przechwycona itd., jest to nowo stworzona domena (6 miesięcy temu).
      Strona wg GSC ma 128 linków z 28 domen. To słowem wstępu.

A teraz przejdźmy do problemu
      Za pomocą znanych metod znalazłem trzy domeny, które ktoś porzucił (średnie UR i DR 35+), które mają ok. 1-10 tyś linków przychodzących i je wykupiłem. Następnie skorzystałem z programu Serpbooster dostępnego na naszym forum i na każdej domenie zamieściłem po 20 artykułów (white seo, 300-500 wyrazów, 1,5-2% nasycenie kw), które ukazywały się średnio co dwa dni i były indeksowane w Google poprzez inny program.
      Artykuły skończyły się dodawać w połowie listopada, są prawidłowo zaindeksowane (po wpisaniu site:url wyświetla się każdy art) ale GSC jak i Ahrefs nie widzi tych linków.
      Chciałbym dodać, że strony nie mają bana i filtra, gdyż mam dostęp do ich GSC i wszystko wygląda poprawnie.
      Natomiast w przypadku tej samej procedury, tylko, że przy świeżej domenie po paru dniach widoczne już są linki w GSC. ( Wykupienie nowej domeny, procedeura jak wyżej, i po 3 dniach w GSC już widać linki z tej strony po pierwszych wpisach).

Zatem moje pytanie: Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ? :- )
      Nie chcę tworzyć świeżych domen i ich linkować, gdyż chwila pracy i można znaleźć takie UR/DR 35+, z historią itd, jednakże nie wiadomo czemu Google ich nie widzi.
      Dodatkowo z jedną taką "przechwyconą" domeną zrobiłem wszystko ręczenie z tym, że w ciągu 14 dni dodałem ok. 5 art i tylko 1 z linkiem do domeny głównej, wszystkie zaindeksowane. Efekt - brak linka i w Ahrefsie i w GSC.

Z góry dziękuję wszystkim za przeczytanie tego, a będę bardzo wdzięczny za każdy rodzaj okazanej pomocy.
    • By AdamH
      Hej

Mam problemy z indeksacją naszego bloga. Google indeksuje np. artykuł pod linkiem: 
      https://rezerwujsport.pl/cms/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  i napotyka na pustą stronę.
      Właściwy link to:
       https://rezerwujsport.pl/cms/artykul/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  

Bloga mamy na WP,. Czy to może być kwestia jakiś ustawień w Yoaście? Co mogę z tym zrobić? Bo już jestem trochę zdesperowany, walczę z tematem jakiś czas i nic nie mogę zdziałać ;/
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy