Jump to content

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

Recommended Posts

• Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przedstawiam końcowe wyniki testu indeksacji 3 polskich indekserów:   10 DZIEŃ RANK  65 % SPEED  67 % BLACK  67 %   Test uważam za zakończony    

Panowie za dużo gdybania w temacie.Może matysik niedoświadczony itp, dajmy mu szansę,kupujemy najtańszy pakiet kupując też u konkurencji, wrzucamy coś dla testu i tu i tu to samo i już wiemy co jest s

Czytając ten watek przychodzi mi do głowy wiersz Jana Brzechwy  ... jednak nie wiem czy w tym wypadku tak jest... ale uważam, że zamiast prowadzi te testy i grać w tenisa odbijając posty  Powinniście

Posted Images

Przenosimy się na mocniejszy serwer, jutro powinno już działać.

Wszystkie aktywne konta przedłużymy o 2 dni.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przez ostatnie dni mogły być problemy z dostępem do usługi. Przepraszam za te utrudnienia.

Przenieśliśmy już cały system na nowy serwer. Od tej pory nie powinno być już więcej błędów serwera i problemów z dostępem.

W ramach rekompensaty wszystkie aktywne konta zostały przedłużone o 4 dni, dzienne pakiety zostały powiększone o 15%, a do wszystkich aktywnych limitów miesięcznych dopisaliśmy 10k limitu gratis.

W razie pytań proszę pisać na adres e-mail: indexer@levelrank.pl

Dnia 9.02.2017 o 22:00, hervora napisał:

jestem ciekaw API do GSA

API każdego użytkownika podane jest w panelu klienta, w GSA jest miejsce na użycie API Rankindexera.

Dnia 12.02.2017 o 14:01, s_matysik napisał:

zbędny cytat

Zakupilem przedwczoraj pakiet 100K ale mam tylko dostep do profilu konta bez mozliwosci indeksacji linkow, jak moge uzyskac dane logowania do panelu tego narzedzia ktorym mozna indeksowac ? Tworzylem ticket, wyslalem maila ale nie dostalem odpowiedzi.

Edited by MaxPan
nie cytuj w calosci
16 minut temu, netpoint napisał:

jak moge uzyskac dane logowania do panelu

Odpisałem Panu na maila i ticket. Proszę o rejestrację w panelu http://rankindexer.win/login/

• 1 month later...

Ostatnio przeprowadzony test skuteczności indeksacji na profilach z Zenbloga

19-03.jpg.c21f108894bce6ed0df4cc320bc31268.jpg

Po 7 dniach skuteczność wynosi ponad 83%

Kod rabatowy 20% ważny do końca marca: kod20

Edited by s_matysik
4 godziny temu, s_matysik napisał:

Ostatnio przeprowadzony test skuteczności indeksacji na profilach z Zenbloga

19-03.jpg.c21f108894bce6ed0df4cc320bc31268.jpg

Po 7 dniach skuteczność wynosi ponad 83%

sorry ale trochę mało wiarygodny ten test, bo na screen jest 2674 url /profili do indeksacji, a tyle unikalnych domen w zenblogu niestety nie ma, więc musiałeś tam dać kilka razy profile z tych samych stron tylko inne ID.

Mając nawet wszystkie paczki zebnlog zakłada maksymalnie 1000-1300 profili na unikalnych domenach, czyli w twoim teście są 2-3 razy te same domeny dodane.

Z tych 1000-1300 profili które zakłada zenblog na unikalnych domenach około 300-400 profili(unikalnych domen) indeksuje się samo bez dodawania do indekserów co znaczy że około 600-800 urli które dałeś do indeksera zaindeksowało się samo bez pomocy indeksera i bardzo to zawyża twój stopień skuteczności indeksera.

5 godzin temu, dοmin napisał:

bo na screen jest 2674 url /profili do indeksacji, a tyle unikalnych domen w zenblogu niestety nie ma

poniżej screen indeksacji dla unikalnych domen z Zenbloga - skuteczność 79%

zenblog2.jpg.52e79ce74b2f95239f41cba16390c1a6.jpg

Edited by s_matysik
  • 1 month later...

Ostatnio wykonany test skuteczności indeksacji linków wykonanych programem Xneolinks na mieszanej bazie. Skuteczność indeksacji po tygodniu to ponad 80%

test-30-04.jpg.8c3c1d40ae1a6c8ff5968c8cd6bb6493.jpg

Kod rabatowy 25% na wszystkie pakiety ważny do 7 maja: pro25

Edited by s_matysik
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27
    • By Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27  
    • By pjck
      Po pobraniu przez google, zgłoszeniu do indeksacji dostaję taki komunikat: "Indexed, though blocked by robots.txt"

Zastanawiam się co jest przyczyną.

W "Examples" poniżej ów komunikat wyświetla jeszcze linki. I te linki najczęściej zawierają polskie litery - oraz w każdym przypadku jeden link z końcówką "/search"

Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie praktyczne?  
    • By googlemon
      Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym napisać o moim ciekawym przypadku z którym męczę się już parę miesięcy, a mianowicie o indeksacji nowych linków.
      Mianowicie są to trzy przypadki.
      Załóżmy, że prowadzę stronę internetową i nazwiemy ją STRONA GŁÓWNA. Strona główna jest zoptymalizowana itd, ma parę podstron i wiek ok. 6 miesięcy i przy okazji ma UR20 DR37 wg Ahrefsa. Nie jest to domena przechwycona itd., jest to nowo stworzona domena (6 miesięcy temu).
      Strona wg GSC ma 128 linków z 28 domen. To słowem wstępu.

A teraz przejdźmy do problemu
      Za pomocą znanych metod znalazłem trzy domeny, które ktoś porzucił (średnie UR i DR 35+), które mają ok. 1-10 tyś linków przychodzących i je wykupiłem. Następnie skorzystałem z programu Serpbooster dostępnego na naszym forum i na każdej domenie zamieściłem po 20 artykułów (white seo, 300-500 wyrazów, 1,5-2% nasycenie kw), które ukazywały się średnio co dwa dni i były indeksowane w Google poprzez inny program.
      Artykuły skończyły się dodawać w połowie listopada, są prawidłowo zaindeksowane (po wpisaniu site:url wyświetla się każdy art) ale GSC jak i Ahrefs nie widzi tych linków.
      Chciałbym dodać, że strony nie mają bana i filtra, gdyż mam dostęp do ich GSC i wszystko wygląda poprawnie.
      Natomiast w przypadku tej samej procedury, tylko, że przy świeżej domenie po paru dniach widoczne już są linki w GSC. ( Wykupienie nowej domeny, procedeura jak wyżej, i po 3 dniach w GSC już widać linki z tej strony po pierwszych wpisach).

Zatem moje pytanie: Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ? :- )
      Nie chcę tworzyć świeżych domen i ich linkować, gdyż chwila pracy i można znaleźć takie UR/DR 35+, z historią itd, jednakże nie wiadomo czemu Google ich nie widzi.
      Dodatkowo z jedną taką "przechwyconą" domeną zrobiłem wszystko ręczenie z tym, że w ciągu 14 dni dodałem ok. 5 art i tylko 1 z linkiem do domeny głównej, wszystkie zaindeksowane. Efekt - brak linka i w Ahrefsie i w GSC.

Z góry dziękuję wszystkim za przeczytanie tego, a będę bardzo wdzięczny za każdy rodzaj okazanej pomocy.
    • By AdamH
      Hej

Mam problemy z indeksacją naszego bloga. Google indeksuje np. artykuł pod linkiem: 
      https://rezerwujsport.pl/cms/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  i napotyka na pustą stronę.
      Właściwy link to:
       https://rezerwujsport.pl/cms/artykul/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  

Bloga mamy na WP,. Czy to może być kwestia jakiś ustawień w Yoaście? Co mogę z tym zrobić? Bo już jestem trochę zdesperowany, walczę z tematem jakiś czas i nic nie mogę zdziałać ;/

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy