Jump to content
Sign in to follow this  
Aerografit

Przycisk lubię to Facebook na stronie www nie pojawia się w ogóle na stronie

Recommended Posts

Czy ktoś z was miał taki problem, że wkleił kod z przyciskiem do polubienia profilu FB na swojej stronie www i go w ogóle nie wyświetlało? Ani ramki, ani przycisku, ani nawet pustego miejsca które wskazywałoby że coś tam powinno być - kompletnie nic. Pomimo, że oczywiście kod poprawny (wygenerowany na stronie Facebooka), oba kody wklejone (zarówno ten z JavaScript tuż pod znacznikiem BODY jak i ten właściwy, który ma być w treści strony.

Co może być tego przyczyną?

Czy trzeba jeszcze o coś "wzbogacić" stronę (jakiś dodatkowy kod/skrypt), żeby to wyświetlało i działało?

Czy może mieć znaczenie rozszerzenie pliku, czyli to że strona główna jest w index.html zamiast np index.php ?

Strona na jakimś CMS? Ostatnio miałem problem, ponieważ nie na wszystkich łączach wyświetlał się blok. Pomogło wyrzucenie w kodzie "web" z adresu web.nazwa..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Strona na jakimś CMS? Ostatnio miałem problem, ponieważ nie na wszystkich łączach wyświetlał się blok. Pomogło wyrzucenie w kodzie "web" z adresu web.nazwa..

Ale wtedy pojawiał się komunikat

Spróbuj wrzucić kod w obojętnie jakie inne miejsce niż to, które chcesz wskazać, najlepiej na początku sekcji <body> jeżeli wcześniejszy kod został poprawnie wywołany w <head> to powinno Ci wyrzucić button na samej górze strony, może być tak, że masz namieszane w składni.. I najlepiej jeszcze link do strony, albo źródło wkleić na forum  :zeby:

IQOS - Po co śmierdzieć papierosami i jeszcze się nimi truć? Polecam podgrzewany tytoń jako alternatywę https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=BNII8U :rolleyes:

Strona nie na CMS'ie, zwykły szablon z CSS. Właśnie problem w tym, że próbowałem wstawiać wszędzie: tuż przed body, w środku strony w treści, nawet odseparowywując od plików CSSa. Nawet jak robiłem całkiem osobny goły plik html i wstawiałem w nim tylko ten kod to nadal nic nie wyświetlało. Nasuwa mi się nawet pytanie: czy te kody generowane przez Facebooka w ogóle jeszcze działają? Mowa o tym kodzie generowanym na tej stronie: https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button

Link do strony (wersja bez kodu):

http://www.aerografit.pl

Link do strony z wersją z kodem (na której pomimo kodu nic się nie wyświetla):

http://www.aerografit.pl/lubieto.html

Pierwszy kod: tuż pod body (linijka 38), drugi w treści (linijka 189)

------

Edit: dziwna sprawa ale teraz odpalam i działa... Powiedzcie czy wam też wyświetla? Czy może to chwilowy objaw dobrej woli mojej kochanej stronki :)

Edited by Aerografit

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By DERYK86
      Dzień dobry

W nawiązaniu do tematu,

Zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych artykułów sponsorowanych oraz treści na strony internetowe i blogi. Tworzę również ebooki i obsługuje konta w mediach społecznościowych. Pracuje wykorzystując Menedżera Reklam.

Wykonuje przede wszystkim artykuły eksperckie, wpisy blogowe lub ebooki - fachowe, o ściśle określonej tematyce, techniczne, poparte badaniami naukowymi, posiadające bibliografię i określony konstrukt. Opieram się na branżowej literaturze i publikacjach naukowych. Większość czasu poświęcam na dokładne szukanie informacji na dany temat. W swojej pracy stawiam na jakość.

W trakcie tworzenia dopuszczam dwie drogi współpracy - wolną rękę dla mnie i korekty na koniec, lub współpracę w oparciu o wspólny plan i edycje etapową.

Zachęcam do przejrzenia wykonanych przeze mnie realizacji w zakładce PORTFOLIO na mojej stronie internetowej (adres poniżej).

Chętnie przedstawię zainteresowanym rezultaty moich działań – np. zdjęcia pozycji stron z narzędzi do analizy.

Ciągle się rozwijam, czego dowodem jest uczestnictwo w szkoleniach. Ukończyłem "Copywriting Sprzedażowy" u Pawła Tkaczyka i "Facebook PRO" u Piotra Chmielewskiego.

Nawiązując ze mną współpracę możesz liczyć na stały kontakt e-mailowy i telefoniczny (preferowany).

Rozliczenie: preferowana faktura

Kontakt:

Jakub Szlosek
      505 950 952
      biuro[malpa]obiezytekst.pl
      GG: 8010163
    • By Polish4G
      Witajcie Forumowicze.

Chciałbym przedstawić wam projekt Polish4G - polskie mobilne proxy.

Dla pierwszych 10 osób proxy w niższych cenach 50 PLN.
    • By HelloBeauty
      Witam wszystkich.. 
      Próbuje dodać na facebooku post sponsorowany..
      Za każdym razem wyskakuje mi komunikat że reklama nie może być wyświetlana ponieważ dotyczy oferty kredytu, zatrudnienia lub nieruchomości...

Post przedstawia się nastepujaco:

Kochana babeczko♥️
      🍀 Marzysz o pięknych i zadbanych paznokciach zarówno od święta jak i na co dzień ?? 💅 
      🍀🍀 W Hello Beauty zadbamy, aby Twój manicure był wyjątkowy i trwały👌👍
      ▶️ Sprawdź sama♥️

Dodatkowo wstawiłam zdjęcie paznokci z krotkim tekstem "HelloBeauty"

Prosze o pomoc, pozdrawiam. :-) 

• By madzia8162
      Witam, na sprzedanie posiadam dwie strony na facebooku o tematyce rozrywkowej. Jedna strona ma 198k+ polubień, druga zaś 133k. Najchętniej sprzedam obie strony za jednym razem. Fani są z Polski, zdobywani w sposób naturalny. 
      Na stronie 198k: 76% to kobiety, 24% mężczyźni.
      Na stronie 133k: 73% to kobiety, 27% mężczyźni.

Za obie strony chcę 6500,00 złotych. Natomiast jeśli ktoś zainteresowany jest tylko jedną stroną to liczone jest 0,02 zł od fana. 

Oświadczam również, że strony są własnością Facebooka. Ja sprzedaje swoją pracę i czas włożony w rozwój strony. Pozdrawiam.

Po więcej informacji zapraszam na e-mail: fanpage2.biznes@gmail.com

• By efectownia
      Kupię zaplecze z branż kredytowych, finansowych ale nie tylko, pod uwagę wezmę każde zaplecze które ma ciekawe parametry, ruch, ilość fraz w top.
      Z wyłączeniem stron z tematyki, adult, hacki, gry, kody.
      Jeżeli nie korzystasz z swoich zaplecz aby były one dobrze prowadzone, chętnie je odkupię.
      Jeżeli przechwyciłeś ciekawą domenę chętnie ją odkupię.

Strony z ruchem mile widziane

efectownia Michał Kukliński
      ul. Roty Grudziądzkiej 3/1, 86‑300 Grudziądz
      NIP: 8762372431
      Kontakt: biuro@efectownia.pl lub priv
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy