Jump to content

[Wykonam] PBN Prywatne Zaplecze SEO 1000 blogów na WordPress.com ZennoPosterem

Recommended Posts

☣☣☣ Opis Usługi tworzenia Prywatnego Zaplecza SEO 1000 blogów WP - tylko 250 zł ☣☣☣

Prywatne Zaplecze SEO

– POZYCJONOWANIE –
 1000 szt
PRECLE, BLOGI, ZAPLECZE

Zobaczcie jak to działa

youtube.com/channel/UCUGZ5qy652QhGqfsFEHl_uw/videos

Wszystkie ceny dotyczą pakietu 1000 Blogów na platformie WordPress.com

Oferuję sprzedaż 1000 zweryfikowanych kont WordPress na platformie WordPress.com
Wszystkie konta są wykonywane na moich mailach i moich proxy.
Skrypt jest moja własnością, wykonany przeze mnie.

Przykład działania możecie zobaczyć: youtube.com/watch?v=syo-YLV4DZ0

Cena usługi: 250 zł / 1000 kont i blogów = 0,4 zł (czterdzieści groszy) za konto
Na każdym koncie możecie później ustawić wiele innych blogów.

• Wrzucenie wszystkich linków do indexera - do wyboru: index-links.net lub speed-links.net
  • Podlinkowanie wszystkich blogów przy pomocy GSA z najnowszymi bazami (posiadam licencje LifeTime na Update)

Uwaga: Możliwe modyfikacje projektu skryptu: (za dodatkową opłatą)
W przypadku zainteresowania innymi niż przedstawione w ogłoszeniu działania skryptu - proszę o kontakt.

Mogę wykonać każdy skrypt, który wykonuje dowolne działanie przy pomocy przeglądarki internetowej!

Przykłady:
  • rejestracja kont Facebook / Apple.com / Twitter / LinkedIn
  • rejestracja skrzynek pocztowych Yandex / Hotmail/ gmx / Yahoo/ Mail.com
  • rejestracja Gmail / blogspot - Blogger.com
  • rejestracja kont: blog.com / Edublogs / Tumblr / Edublogs / Livejournal / Pinterest / Instagram

Jeśli szukacie innej konfiguracji niż z tego ogłoszenia - piszcie lub dzwońcie!

Dodatkowe zmiany w konfiguracji w tej aukcji
1) Zmiana konfiguracji tak, jak youtube.com/watch?v=N8w2JZ63djQ
+ 250 zł (razem 500 zł) , dzięki czemu uzyskujemy bardzo zróżnicowane zaplecze.

Zakup opcji obejmuje wykonanie następujących działań na każdym blogu:

• Uzupełnia Tytuł Strony oraz Opis Strony ze spinowanych plików plików txt: Titles.txt Tags.txt
  • Zmienia sposób wyświetlania tekstu nagłówka na losowo wybrany kolor na suwaku
  • Ustawia losowo czcionki w tym: regularne / kursywa / Pogrubienie / kursywa pogrubiona
  • Dodaje nowy obraz do biblioteki mediów i ustawia obraz jako zdjęcie nagłówka strony
  • Doda losowo Widgety: statystyki bloga, kalendarz, chmurę kategorii / tagów, wtyczkę Facebook (pobiera z pliku facebook.txt losowo adres FanPage), RSS, wyszukiwarki, Tag Cloud
  • Usuwa post Hello World post
  • Zmienia język na znajdujący się w pliku WP_Language.txt
  • Upewnia się, że pozwalamy wyszukiwarkom indeksować tę stronę
  • Zmienia ustawienia wizualne nagłówków i widgetów.
  • Ustawia domyślną Kategoria postów inny niż kategoria Żadna J,
  • Wyłącza komentarze
  • Randomowe ustawienie bloga (customowe tła, widgety)
  • Dodanie artykułu z pliku spinowanego txt wraz z obrazkiem (jako link lub jako obrazek ładowany do bloga)
Jeśli klient życzy sobie własnych treści:
  • Do wykonania tej usługi będziemy potrzebowali artykułów oraz linków wraz z anchorami
  • Możemy również przygotować nasz artykuł według wytycznych klienta
  • możemy przygotować artykuł spinowany, po angielsku z wybranymi przez klienta anchorami. Z linkami w treści lub bez.
  • Obrazki wczytujemy z podanych linków (hotlik) lub wczytujemy je do WordPressa
  • Prosimy o przygotowanie listy obrazków w postaci linków do nich oraz informacje czy obrazki mają być umieszczane w artykule czy tez maja hotlinkowane z innego serwisu.

2) Wysyłka artykułów klienta na blogi wykonane przez nas 50 zł / 1000 szt

☣☣☣ Korzyści z posiadania własnego zaplecza SEO ☣☣☣

Tylko Twoje Linki
To ty decydujesz jakie linki i jak często pojawiają się na blogu. Możesz tworzyć tematyczne zaplecze. Nie kupuj śmieciowych linków, gdzie oprócz Twojego jest pierdyliard innych.
Daje to odwrotny skutek. Twoja strona traci Trust Rank i jej pozycja będzie spadać.

Brak Kosztów Utrzymania Zaplecza

Dzięki temu, ze zaplecze jest hostowane przez zewnętrzna firmę nie ponosimy żadnych kosztów utrzymywania, czy wznowienia domen ani hostingu.

Pełna Kontrola nad Własnym zapleczem SEO

W przypadku, gdy zmienimy strategie pozycjonowania lub linkowania możemy również wymienić wszystkie linki w zapleczu.
Nasza firma posiada gotowe skrypty do zarządzania zapleczem:

- usuwania zbędnych lub niechcianych linków z artykułów
- wymiany linków na inne
- podmiany linków lub anchorów

☣☣☣ Technologia Wykonania ☣☣☣
ZennoPoster
C#
15 000 IP Proxy
Serwery Dual Xeon E5
Dyski SSD
Virtualizacja VMware
Linux Gateway VPN

☣☣☣ Zasady Pracy ☣☣☣

Kupujący zdaje sobie sprawę, że domeny oraz wszystkie działające blogi są własnością serwisu wordpress.com i kupuje jedynie usługę rejestracji blogów.

Najpierw zawsze wysyłam listę utworzonych blogów do Kupującego, by mógł sprawdzić poprawność wykonania usługi, następnego dnia, jeśli Kupujący nie zgłosił uwag wysyłam pełny raport wraz z loginami / hasłami .

☣☣☣ Ceny / Płatności / Kontakt ☣☣☣

Płatność PayPal / Przelew

Możliwa Faktura VAT (ceny netto)

Kontakt:

zennors@dżimejl.com - wiadomo, że dżimejl równa się (=) gmail

tel: 784 380 784 w godzinach 09:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordbart
      W zeszłym tygodniu wygasła domena supermodel.pl po sporym serwisie ( moda, społeczność etc ). Sporo stron zindeksowany w google, dobre parametry, 15letnia historia, ruch

Domenę wystawiłem na aukcje BCM od 10 pln na aftermarket:

link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2518903/

koniec aukcji we wtorek 27.04.2021 o godzinie 20.00

w razie pytań zapraszam do kontaktu: kontakt@domdomen.pl

pozdrawiam. Bartek
    • By Juve
      Witajcie,

szukam możliwości, aby pracować w obszarze digital marketingu (np. SEO, content marketing, analityka). Posiadam już w tym pierwsze doświadczenia i pewną wiedzę.
      Mam m.in. certyfikat Google Analytics i Marketing Analytics (z platformy Udacity - wykonałem 8 projektów w języku angielskim sprawdzanych przez mentorów).

Jestem otwarty na różne propozycje oraz formy współpracy (B2B, UoP, zlecenie). Obecnie jestem dostępny niemalże pełnoetatowo. Interesuje mnie praca zdalna, ewentualnie hybrydowa (Łódź).

Przykładowe zlecenia, które mogę wykonywać:
       - pisanie wartościowych artykułów
       - tworzenie zaplecza blogowego na darmowych/dostarczonych szablonach
       - analityka danych
       - tworzenie opisów do produktów na sklepach internetowych
       - działania social media

Zapraszam do kontaktu. Najpierw na forumowy mail: juve160787@gmail.com.
      Zainteresowanym chętnie opowiem coś więcej o sobie i wyślę, np. przykładowe teksty.

Pozdrawiam i zapraszam.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By Pr0miL
      Witam,

szukam do stałej współpracy copywritera. Interesują mnie teksty preclowe / teksty na zaplecza. 

Proszę o kontakt: pr0mil1988@gmail.com (proszę o przesłanie cennika oraz przykładowego tekstu).

Pozdrawiam
    • By MateuszI
      Zgodnie z tematem wykonam 10 publikacji na zadbanych serwisach z ruchem organicznym. Wykonuje max 5 zleceń w miesiącu. Domeny linkowane i tworzone publikacje w formie newsów tematycznych. 

- Wymagania minimum tekst 2500 znaków ( bez mieszarek )
      - Max 2 linki w treści
      - Tekst przygotowany i zoptymalizowany jeżeli chodzi o nagłówki 
      - Tematyka - Finanse, Forex, Krypto, Nowe technologie 

Domeny z parametrami na grafice
      .

Cena bez tekstów 350 zł netto za publikacje 10 tekstów
      Nie przygotowuje tekstów 
      Termin realizacji publikacji 3-5 dni roboczych 

Kontakt: PW / biuro@seoaffiliate.pl

SeoAffiliate.pl
      Stargardzka 26
      73-200 Choszczno
      594-155-35-21

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy