Jump to content

[WYKONAM] Mgr filologii angielskiej napisze teksty w języku angielskim

Recommended Posts

Witam.

Jestem magistrem filologii angielskiej i chętnie wykonam dla Państwa teksty o różnej jakości.

Z chęcią napiszę teksty wysokiej jakości, precle jak i teksty z synonimami.

Krótkie terminy, rzetelność oraz duże doświadczenie to cechy które najlepiej opiszą współpracę ze mną.

Zapraszam do kontaktu.

e-mail: dira@tlen.pl - wycena do 30 minut

gg: 7312725

Zapraszam, Michalina

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Banic
      Cześć,
      Do współpracy poszukuję link buildera, który wspierałby mnie w pozyskiwaniu linków na uk. Interesują mnie linki z forów, ogłoszeń, serwisów agregujących grafiki, blogów.

Założenia:
      Publikacja linków w obrębie serwisów, które mają aktywnych użytkowników. DR (domain rataing - parametr z Ahrefsa) minimum 25. Link umieszczany w treści komentarza/postu, nie w stopce, nie w profilu, nie w nazwie itp. Anchor w formacie adresu URL. Miejsce publikacji powiązane tematycznie z linkiem docelowym. 10 - 20 linków do pozyskania w miesiącu. Linki wstawiamy ręcznie  
      Możliwa stała współpraca.

Proszę o przesłanie oferty (przykładowe publikacje, cena) na adres - banic@o2.pl lub priv na PiO.
    • By dira
      Witam.

Jestem magistrem filologii angielskiej i chętnie wykonam dla Państwa teksty o różnej jakości.
      Krótkie terminy, rzetelność oraz duże doświadczenie to cechy które najlepiej opiszą współpracę ze mną.
      Zapraszam do kontaktu.

Zapraszam, Michalina
    • By dira
      Witam.

Zapraszam do kontaktu.

Zapraszam, Michalina

• By eevolutioneevolution
      Witam

Szukam copywritera do pisania tekstów po angielsku.
      Dłuższa współpraca, ale na początek będzie do napisania 10-15 tekstów w bardzo szybkim tempie. 
      Najchętniej rozliczenia na podstawie faktury VAT.

Teksty wysyłamy od ręki.

Oferty proszę wysyłać na zlecenia[malpa]eevolution.pl
      Proszę wysyłać cenę za tekst 3000 znaków i 5000 znaków.

Eevolution
      Oleśnica 56-400
      NIP: 5732715787
    • By amell
      Znacie jakieś strony lub dobre książki, kursy do nauki angielskiego w marketingu (najlepiej darmowe, proszę o linki do stron), wiem że jest tego dużo, ale może macie jakieś swoje sprawdzone, dobre kursy.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy