Jump to content

Recommended Posts

<title>Narzędzia - profesjonalne wyposażenie warsztatu. Sklep z narzędziami PICHLER WALLMEK TRIUMF • 
narzędzia warsztatowe TOOLS-TECH</title>
<meta name="description" content="Narzędzia do wtryskiwaczy i świec żarowych, profesjonalne wyposażenie warsztatu,  
narzędzia warsztatowe samochodowe, darmowa wysyłka od 400zł, klucze nasad" />

Tytuł strony jest zbyt długi, opis wygląda jak wyżej.

- sklep pod kątem wizualnym prezentuje się kiepsko,

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

@Presta, mówisz o wyglądzie całego sklepu czy tylko strony głównej?

Ze stroną główna mam właśnie problem, myślę nad zmianą ale nie wiem w którą stronę pójść. Może masz jakie pomysły/propozycje?

Profesjonalne narzędzia warsztatowe tylko renomowanych marek. Głodny? Łatwe przepisy kulinarne na moim blogu.

Aktualizacja map fabrycznej nawigacji, Polskie menu w Twojej nawigacji.

Na głównej mało treści, slidery kiepskiej jakości z nieedytowalnym tekstem, brak konsekwencji w formatowaniu czcionki (tools-tech.pl/narzedzia-do-wtryskiwaczy-i-swiec-zarowych)

Edited by Picabela

2080616735_logopicabela.thumb.png.0bfbf7dec95de0409a708719759fbb18.png

40 prywatnych blogów TF - https://picabela.link/linki-z-blogow/

10 prywatnych forów (usługa inna niż wszystkie) - https://picabela.link/linki-z-forow-internetowych/

@Picabela, dziękuję za opinie, na dniach postaram się zwiększyć ilość treści na stronie głównej, a z banerami będę musiał przerobić jeden moduł, trochę brakuje czasu ale na pewno się tym zajmę. Dzięki.

@waren, postaram się zwiększyć treść na stronie głównej. Co do logo nie mogę zmienić, właścicielowi sklepu się podoba i nie mam na to wpływu. Dziękuję za opinię.

Profesjonalne narzędzia warsztatowe tylko renomowanych marek. Głodny? Łatwe przepisy kulinarne na moim blogu.

Aktualizacja map fabrycznej nawigacji, Polskie menu w Twojej nawigacji.