jimmi

Metody white hat

Polecane posty

Coś się ankiety rozbujały w ostatnich paru tygodniach.

Ankieta na temat skuteczności metod white hat, z góry wiadomo że nie ma takich metod :D

Opracowanie chyba na potrzebny  NKS czy whitepressa przez Tomka Stopkę.

http://bit.ly/seowhitehat

tradycyjnie link do docsów google

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

jak ktoś przebrnie  przez ankietę to dajcie  znać mi się niestety nie udało, pierwsza strona była już dla mnie za  mało precyzyjna, żeby móc odpowiedzieć na pytania

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Wynik zostanie gdzieś opublikowany?

Cześć,

Dzięki za wypełnienie ankiety :) Wyniki pojawią się na dniach na whitepress.pl/nowa-koncepcja-seo :-) Wciąż jeszcze można oddać swój głos/swoją opinię :-)

Co do odpowiedzi "to zależy": jest - wydaje mi się - na tyle kompleksowo opisane "scenki rodzajowe" powinny pozwolić ocenić kontekst pytania :-)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem MR:Gogle - serwisu o wirtualnej rzeczywistości

WHS SEO jest nieopłacalne, teoretycznie istnieje ale jak już wspomniałem koszty tej metody są po prostu nieopłacalne. Także tak jak w przyrodzie najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza jest metoda pośrednia czyli Gray Hat SEO :)

• Like 2

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia, niski budżet oraz brak chęci współpracy ze strony klienta ..

najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza jest metoda pośrednia czyli Gray Hat SEO

To należy zapamiętać. 

Świat (SEO) nie jest biały lub tylko czarny.  ;)

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

Gray Hat SEO :)

Bez okularów dostrzegłem tylko "Gay Hat SEO" i to tęczowe SEO we wpisie Beerbanta mnie zaintrygowało. No i rozczarowanie. :)

• Like 1

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

"Gay Hat" SEO ... Hmmm podchodzę do tego na zdrowych zasadach , znaczy toleruję. Dla bezpieczeństwa jednakże wolę chodzić z tyłkiem przy ścianie a co namolniejszy wyznawca tej metody może dostać w dziób :P 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia, niski budżet oraz brak chęci współpracy ze strony klienta ..

Kolorystyka WHS BHS czy pinki SEO została wykreowana sztucznie pod klienta, nasze metody są zgodne z wytycznymi a te linki to konkurencja pewnie wali

Marketing internetowy dla firm

Ta ankieta powinna nosić raczej tytuł "znajomość wytycznych Google" :P

Poszło, ale bardzo ogólna ta ankieta, dajmy na to nie ma napisane o jaki anchor nam chodzi, a mogłoby to dać zupełnie odwrotną odpowiedź na pytanie.

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :]  Niektóre teksty nie takiej złej jakości się walają, więc wyprzedaję po niskiej cenie tutaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.