Wojo-Mylead

MyLead - zarabiaj z globalną, innowacyjną siecią afiliacyjną, która wypłaciła ponad 8 milionów złotych!

Polecane posty

naglowek.png

 

 

Poznaj MyLead

 

MyLead to działająca globalnie sieć afiliacyjna, z którą możesz wygenerować swój zysk bez wychodzenia z domu. Posiadamy gotowe rozwiązania - zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów i webmasterów.

 

Wyróżniamy się innowacyjnym charakterem - nie jesteśmy kolejną, zwykłą siecią afiliacyjną, skupiającą się wyłącznie na ofertach finansowych, w której wypłatę możesz zlecić jednego, konkretnego dnia w miesiącu. Zawsze współdziałamy z naszymi wydawcami, którzy mogą kontaktować się z nami na mnóstwo sposobów, otrzymując ekspresową odpowiedź. Posiadamy nowoczesne rozwiązania, niedostępne na innych platformach.

 

 

Przejdź na MyLead i samodzielnie przekonaj się, ile mamy Ci do zaoferowania!

 

przycisk1.jpg

 

 

 

 

Nie uznajemy ograniczeń!

 

Nigdy nie ograniczamy kreatywności naszych wydawców. To ona wyznacza kierunek naszego rozwoju i wprowadzania nowych funkcjonalności. Wspieramy nowoczesne modele generowania zysku. Znajdziesz u nas mnóstwo programów, których promowanie nie wymaga od Ciebie posiadania własnej strony WWW.
 

Zawsze masz wybór!

 

Posiadamy w swojej ofercie blisko 400 programów partnerskich, z aż 15 kategorii, w ramach których znajdziesz najróżniejsze usługi - od filmów, VOD i wideo, poprzez erotykę, na konkursach kończąc!

 

Zarabiać u nas możesz na aż 7 sposobów! Nie, to nie żart - udostępniamy Ci 7 różnych możliwości zdobywania zysku.
 

modele.png

 

Wypłacasz jak chcesz

 

Każdy lubi mieć swoje pieniądze pod kontrolą. My Ci ją dajemy! Swoje pieniądze wypłacasz kiedy chcesz! Dodatkowo swoje wynagrodzenie otrzymasz najczęściej w jedyne 48 godzin!

 

Mało tego, wypłata możliwe jest już od 50 złotych, a dostarczyć pieniądze możemy Ci na konto bankowe lub PayPal! Zawsze Ty decydujesz!
 

 

Nauczymy Cię zarabiania bez wychodzenia z domu!

 

Posiadamy autorski system wspierania naszych wydawców i dzielenia się z nimi wiedzą.

 

Po założeniu konta na MyLead, otrzymujesz dostęp do wstępnego szkolenia, które wprowadzi Cię w świat zarabiania przez Internet i pozwoli zapoznać się z podstawowymi aspektami świata afiliacji.

 

Do dyspozycji każdego wydawcy jest zespół mentorów, którzy poprowadzą Cię krok po kroku, towarzysząc Ci w Twojej drodze do zdobywania pieniędzy przez Internet. Zaproponują Ci oni najlepsze możliwości generowania zysku, a także przedstawią gotowe pomysły, z których będziesz mógł skorzystać.

 

Posiadamy bloga i specjalną zakładkę - “Poradniki dla początkujących”. Są to miejsca, w których znajdziesz unikalne kompendia wiedzy i poradniki z gotowymi niszami, niedostępnymi nigdzie indziej. Pomogą Ci one zdobyć nową wiedzę i umiejętności.

 

Pozostała najważniejsza kwestia - ile kosztuje dostęp do takich ogromnych pokładów informacji? Absolutnie nic! Dostęp do wszystkich materiałów, a także pomocy mentorów, otrzymujesz całkowicie za darmo - wystarczy bezpłatne konto na MyLead!
 

 

Przejdź już teraz na MyLead i zacznij zdobywać nowe umiejętności, pozwalające Ci zarobić pieniądze przez Internet!

 

przycisk3.png

 

 

 

Zarabiaj nowocześnie i profesjonalnie

 

Znajdziesz u nas narzędzia dla profesjonalistów, dzięki którym wykorzystasz pełen potencjał naszej platformy i swojej strony WWW. Stworzyliśmy dla Ciebie narzędzia, z których możesz skorzystać już teraz -  mamy Content Lockery, dysponujemy również postback, dzięki któremu możesz otrzymywać od nas wszystkie dane o lead-ach. Posiadamy także rozwiązania całkowicie unikalne, takie jak Video Locker VOD, dzięki któremu możesz zarabiać na kilku programach VOD jednocześnie, z wykorzystaniem swojej strony WWW!

 

Posiadamy aplikację mobilną, dzięki której otrzymasz informację o każdej nowej złotówce na Twoim koncie, bezpośrednio na ekranie swojego smartfona! Zawsze wspieramy nowoczesne rozwiązania i jesteśmy krok przed innymi.
 

 

Możesz nam zaufać!

 

Posiadamy ponad 15 tysięcy wydawców, którym wypłaciliśmy równowartość ponad 8 milionów złotych. Przez 4 lata działalności zbudowaliśmy ugruntowaną pozycję w branży afiliacji, często zdobywając cenne wyróżnienia za codzienną pracę na rzecz naszych użytkowników.

 

Zaufało nam wiele cenionych firm, pokroju Kwejka, CDA.pl, Wykop.pl i Polska Press.

 

eksperci.pngnajlepsi.pngoceniani.png

 

 

Możesz na nas liczyć!

 

Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz kontaktować się z nami na mnóstwo sposobów - poprzez czat, system prywatnych wiadomości, social media, e-mail, telefon, a nawet poprzez nasz serwer Discord. Czekamy na Ciebie wszędzie!

 

Jeśli czegokolwiek będzie Ci brakowało na MyLead, to w każdej chwili możesz zwrócić się do nas z prośbą o dodanie konkretnego programu partnerskiego - zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pojawił się on w naszej ofercie, specjalnie dla Ciebie! Jesteśmy również otwarci na negocjacje stawek i warunków promocji. Wszystko po to, żeby na każdym kroku spełniać Twoje oczekiwania.

 

Obsługą zajmują się eksperci branży afiliacji i osoby, które tak, jak Ty, zajmują się zarabianiem przez Internet. Zawsze uzyskasz więc pomoc przy zarabianiu i odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
 

 

Poświęciłeś sporo swojego czasu, by zapoznać się z całym opisem. Teraz pora, byś spożytkował go do wygenerowania pieniędzy!

 

przycisk2.jpg

 

 

 

 

Oryginalny tekst

 

Spoiler

Przedstawiamy Wam serwis

 

bhCP0N5.jpg

 

MyLead to już nie tylko program partnerski ale sieć afiliacyjna, oferująca Wam zarabianie na kilka różnych sposobów! MyLead to dwa lata doświadczeń, kontaktu z partnerami i obserwacji. To nieustanne zbieranie pomysłów aby wykuć dla Was system który pozwoli zarabiać przyjemniej i jeszcze więcej!

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

MyLead to:

 

ponad 500 programów partnerskich

 

ponad 10 000 użytkowników

 

4 000 000 PLN!! wypłaconych pieniędzy


 

zMHElWK.jpg


 

Co znajdziecie w naszym serwisie?

 

Programy Globalne - zarabiaj jeszcze więcej dzięki monetyzacji ruchu zagranicznego, stawka za lead do ponad 30PLN!

 

 

*Aplikacja (Android/IOS) - statystyki zawsze pod ręką, notyfikacje o nowych lead, zleconej wypłacie, oraz wielu innych

 

*Ranking użytkowników - codzienna dawka motywacji dla każdego.

 

*Ranking programów - sprawdź które z programów cieszą się większą popularnością

 

*Dzienne oraz miesięczne raporty email o Twojej promocji

 

*Powiadomienia GG

 

*Szczegółowe statystyki analizujące Twoją promocję w porównaniu do poprzedniego dnia/tygodnia/miesiąca

 

*Ilość użytkowników online w Twoich kreacjach

 

*Bardzo atrakcyjny system wypłat - na konto bankowe lub PayPal w przeciągu 24h Wypłaty od 50zł

 

*Wystawiamy umowy o dzieło

 

*Posiadamy w swojej ofercie Content Locker i Video Locker

 

______________________________________________________________________________________________________________________________
 

Przez ostatnie pół roku nasz serwis zmienił się nie do poznania!

Codziennie pracujemy nad jego ulepszaniem, aby Wam, zarabiało się jeszcze łatwiej!


 

 

 

Wprowadziliśmy do naszej oferty programy które są już w znanych i cenionych sieciach afiliacyjnych. Dostęp do setek programów, bez logowania się do wielu paneli -wszystko w jednym miejscu.

 

Promuj całe sklepy internetowe, pojedyncze produkty, jak również promocje - konta bankowe z bonusami dla nowych klientów. Zarabiaj na polecaniu szybkich pożyczek, promowaniu sieci komórkowych lub nawet dostawców energii.


 

Wszystko za pomocą trzech form rozliczeniowych.

 

1.CPL - wynagrodzenie za lead :

 

TuMVFqz.jpg

 

Stawki od 1,5 PLN do nawet 64,00 PLN za Lead

 

______________________________________________________________________________________________________________________________


 

2.CPS - wynagrodzenie za każdą sprzedaż:

 

dH6ejTp.jpg

 

Prowizja za sprzedaż nawet do 24,00%

 

______________________________________________________________________________________________________________________________


 

3.CPA - za konkretną akcję ustaloną przez reklamodawcę:

 

OSB2NR1.jpg

 

Prowizja za wykonanie jednej akcji to nawet 150PLN!


 

______________________________________________________________________________________________________________________________


 

Zakładka dla Webmastera

 

Znajdziesz tu wiele przydatnych narzędzi, które pomogą Ci zintensyfikować Twoje zarobki.

 

eHDp7LE.jpg


 

*Postback API - narzędzie które zwraca informacje o uzyskanych przez Ciebie Leadach, na podany przez Ciebie linki.

 

YQlNDkO.jpg


 

*Centrum Aplikacji - Narzędzie które pozwala podpiąć swoją aplikacje Publish Actions. Dzięki temu możesz publikować w imieniu użytkownika posty na tablicy.

 

 

*Content i Video Locker

 

Zarabiaj jeszcze więcej, umieszczając na swojej stronie content lub video locker. Posiadasz interesującą treść, za którą ktoś bedzie gotowy zapłacić? Zablokuj ją i zarabiaj na odtworzeniach filmu lub za dostęp do artykułów

 

CWPeOpG.jpg


 

*Kreator Landing Page - każdy może stworzyć własną spersonalizowany program partnerski. Bez umiejętności programistycznych czy graficznych stwórz swoją stronę w 5 minut!

 

Vdb8di7.jpg


 

 

*Upload plików - przechowywuj wszystkie niezbędne pliki w jednym miejscu. Dostępna przestrzeń na jednego użytkownika jest nieograniczona!

 

  

Co jeszcze oferuje nasz serwis? 

*Stwórz Swoją własną reklamę - możesz wygenerować gotowy baner reklamowy. Wybierz kategorie produktów, lub konkretny produkt i wygeneruj swój banner. Możesz tutaj wygenerować baner dla płatności CPS oraz CPA. Jedyne co musisz zrobić to przystąpić wcześniej do programu partnerskiego danego reklamodawcy.

 

Przykładowo, jak Twoja strona jest związana z grami, sprzętem komputerowym, lub ogólnie z informatyką, możesz przystąpić do programu partnerskiego sklepu Komputronik i umieścić na swojej stronie banner z wybranymi produktami z oferty sklepu.

 

 

 

Wybierz kategorie, następnie produkty z których ma zostać wygenerowana reklama:

 

Produkty są podzielone na kilka kategorii z których możesz wybrać, tą która najlepiej sprawdzi się na Twojej stronie. Do wyboru masz kategorie takie jak np:

-Komputery

-Dom i ogród

 

Dodatkowo aby sprecyzować swoją grupę docelową, możesz wybrać preferencje wiekowe oraz konkretną płeć

 

 

 

 

 

p4ejB4p.jpg

 

Teraz jedyne co musisz zrobić to umieścić kod na swojej stronie.

Umieszczając na niej swój banner, zarabiasz za każdym razem, gdy ktoś zrobi zakupy wchodząc do sklepu przez Twój link. Prowizja od sprzedaży zależy od oferty danego reklamodawcy.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________


 

*Jak zacząć zarabiać w naszym serwisie?

 

Jest to bardzo proste! Zacząć może każdy. Aby zarabiać dzięki MyLead nie musisz posiadać żadnych umiejętności ani doświadczenia. Po zalogowaniu się do konta, użytkownik ma dostęp do naszego forum oraz czatu z obsługą MyLead. Dostępny tam jest również poradnik z którego dowiesz się jak zarabiać za pomocą naszych programów. Dodatkowo do Waszej dyspozycji jest nasz Support który pomoże Wam zacząć zarabiać lub zintensyfikować wasze zarobki.

 

Chcesz zarabiać i nie wiesz jak zacząć ? To dla Ciebie ! --> PORADNIK 

______________________________________________________________________________________________________________________________


 

KONTAKT:

*kontakt@mylead.pl lub czat dostępny na stronie - bieżące sprawy,błędy,pytania, podwyższanie stawki, przepinanie refów

*finanse@mylead.pl - umowy, sprawy finansowe i rozliczeniowe

*programy@mylead.pl - propozycje programów, akceptacja własnych projektów

*wojo@mylead.pl - support, mentoring, pomoc w zarabianiu

 

 

 


 

Edytowano przez jimmi
na prośbę autora/ aktualizacja
 • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpracuje z Mylead nie tylko jako użytkownik promujący programy ale również jako mentor. Oferta serwisu jest naprawdę konkretna. ML oferuje modele zarobku na wielu płaszczyznach i pod każdym względem ma przewagę nad konkurencją. Jeżeli ktoś szuka pewnego serwisu wraz z doświadczeniem, porządnym supportem i ofertą programów to jest to miejsce idealne ;)

Pozdrawiam serdecznie.

 • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak niskie stawki np w pożyczkach, mala ilosc programow. Sa wieksze i lepsze sieci afiliacyjne.


Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AdamBoganD, Adamie, posiadamy w swojej ofercie prawie 300 programów partnerskich, a setki kolejnych czekają w kolejce do dodania. Jest więc to spora ilość programów. Dodatkowo MyLead stara się zapewnić na wszystkich programach jak najlepsze stawki (zresztą zawsze można je z nami negocjować). Pamiętaj też, że jesteśmy platformą z najróżniejszymi usługami i produktami, nie skupiamy się wyłącznie na branży finansowej i bankowej, nie zajmujemy się wyłącznie jedną niszą - nasz wachlarz programów partnerskich obejmuje aż 14 różnych kategorii i 7 modeli monetyzacji.

 

W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do pełnej dyspozycji.

 

Z wyrazami szacunku,

zespół MyLead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło nam poinformować iż nasza kampania https://sprintmoney.pl  jest także dostępna w sieci afiliacyjnej  https://www.mylead.global/pl

 • Like 1
 • Haha 1

       logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden post ukryty, do wyjaśnienia... podejrzenie o bot spam


dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2018 o 17:31, Finan napisał:

Miło nam poinformować iż nasza kampania https://sprintmoney.pl  jest także dostępna w sieci afiliacyjnej  https://www.mylead.global/pl

 

Ano jest.

 

Tak przy okazji @Wojo-Mylead macie Pozyczkomistrz w modelu CPL za 64 zł gdzie inne sieci w CPL ze stawką koło 70 zł ?


Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AdamBoganD Adamie, rozmawialiśmy o tym jakiś czas temu. Afiliacja to bardzo szeroka dziedzina, nie skupiająca się wyłącznie na programach partnerskich opartych o bankowość i finanse. Staramy się być kombajnem zawierającym ofertę dostosowaną do każdego - nie zamykamy się na żadne programy partnerskie i posiadamy je podzielone na aż 15 różnych kategorii tematycznych, a także mnóstwo programów partnerskich, niekoniecznie opartych o CPL, ale również, przykładowo, o CPA. Zawsze staramy się o najwyższe stawki, często długo negocjując je z reklamodawcami. Wiemy, że Tobie zależy najbardziej na programach finansowych i będziemy starać się w najbliższym czasie mocno powiększyć naszą ofertę pożyczkową z jeszcze wyższymi stawkami.

 

Nie zapominaj również o podstawowej rzeczy - czasie wypłat. Niektóre z sieci potrzebują nawet 30 dni, by móc zrealizować przelew. Tymczasem u nas pieniądze otrzymasz najczęściej w 48 godzin, dodatkowo możesz je wygodnie wypłacić na konto bankowe, PayPal i kilka innych portfeli internetowych. Mało tego - jesteśmy dostępni non stop, więc w razie jakichkolwiek pytań lub problemów, w każdej chwili możesz odezwać się do jednego z członków supportu, by uzyskać wsparcie.

 

Na pewno będziemy chwalić się nowymi programami finansowymi, byś mógł je osobiście sprawdzić.

 

Z pozdrowieniami,

zespół MyLead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamie, będziemy starali się o wyższą stawkę na tym programie partnerskim. Jesteśmy otwarci - zawsze można z nami rozmawiać o podwyższeniu stawek. Dopasowujemy się do oczekiwań naszych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojo-Mylead pytam, bo jak na CPL to bardzo wysoka stawka, kampania jest w jeszcze jednej sieci z podobną kwotą prowizji ale w modelu CPS a to zasadnicza różnica.

Ostatnio już miałem przypadek gdzie accountowi w jednej z większych sieci pomylił się cps z cpl.

Zresztą wysłałem ticket w tamtej sieci bo może oni mają błąd i zamiast cpl mają cps. Na pewno wyjaśnią to z Pożyczkomistrz.

Edytowano przez AdamBoganD

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojo-Mylead jakim cudem dajecie 64 zł z CPL skoro bierzecie Pożyczkomistrza od CityAds a tam jest 70 zł CPS.

Zdaje się że coś jest nie tak. Oto log przekierowania:

Status Code    URL    IP    Page Type    Redirect Type    Redirect URL    
200   http://leadmy.pl/p/2nfn/A0h3/1zed  104.18.43.85    client_redirect    meta   http://umllb.com/click-AQJNCU54-ECAQCGSN?bt=25&tl=1&sa=mlClick-fVV30QJg&sa2=7452
303   http://umllb.com/click-AQJNCU54-ECAQCGSN?bt=25&tl=1&sa=mlClick-fVV30QJg&sa2=7452  78.140.184.120    server_redirect    temporary   https://umllb.com/click-AQJNCU54-ECAQCGSN?bt=25&tl=1&sa=mlClick-fVV30QJg&sa2=7452&stp=a2a08a2ac10bc301a0dfe2672bc9b2cd
200   https://umllb.com/click-AQJNCU54-ECAQCGSN?bt=25&tl=1&sa=mlClick-fVV30QJg&sa2=7452&stp=a2a08a2ac10bc301a0dfe2672bc9b2cd  78.140.184.120    client_redirect    javascript   https://umllb.com/click-AQJNCU54-ECAQCGSN?bt=25&tl=1&sa=mlClick-fVV30QJg&sa2=7452&stp=a2a08a2ac10bc301a0dfe2672bc9b2cd&no_cookie=1&rfr=NNNNVoLiHsNNNH1XeQsJZZt0q9CYF8b30P%2FElPiHepyZGHaC19XjXFxbljZPNNNNNNNVvk8%3D&widht=1366&height=768&timezone=-120
303   https://umllb.com/click-AQJNCU54-ECAQCGSN?bt=25&tl=1&sa=mlClick-fVV30QJg&sa2=7452&stp=a2a08a2ac10bc301a0dfe2672bc9b2cd&no_cookie=1&rfr=NNNNVoLiHsNNNH1XeQsJZZt0q9CYF8b30P%2FElPiHepyZGHaC19XjXFxbljZPNNNNNNNVvk8%3D&widht=1366&height=768&timezone=-120  78.140.184.120    server_redirect    temporary   https://pozyczkomistrz.pl/?ref=C22do&click_id=7YEZ1NYkBSZdXoC
200   https://pozyczkomistrz.pl/?ref=C22do&click_id=7YEZ1NYkBSZdXoC  195.242.93.156    normal    none    none

 


Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AdamBoganD Adamie, aktualne wynagrodzenie za Pożyczkomistrza wyświetla się poprawnie - wynosi 64 PLN. Jeśli nie jesteś zadowolony z tej stawki, to mamy inne kampanie finansowe, w których posiadamy wyższe stawki, chociażby SprintMoney.pl, gdzie płacimy 12 PLN wyłącznie za wypełnienie wniosku i zainteresowanie ofertą. Jak obiecaliśmy wcześniej, będziemy również dbać o wyższe stawki na innych programach finansowych i starać się wprowadzać nowe, by nasza oferta pod nie była jeszcze bogatsza.

 

Z pozdrowieniami,

zespół MyLead.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Wojo-Mylead napisał:

@AdamBoganD Adamie, aktualne wynagrodzenie za Pożyczkomistrza wyświetla się poprawnie - wynosi 64 PLN.

Nie problem w kwocie a modelu. Macie w panelu CPL a jest to CPS.


Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AdamBoganD część programów na MyLead faktycznie oznaczona jest jako CPL zamiast CPS, w tym gronie jest również Pożyczkomistrz. Pracujemy nad ujednoliceniem oznaczenia modeli monetyzacji. Zawsze staramy się wyraźnie zaznaczać w opisie warunek uzyskania wynagrodzenia przez wydawcę. Zaktualizowaliśmy opis Pożyczkomistrza, by było to bardziej jasne.

 • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez AgnieszkaMalińska
   Jestem przedstawicielką VIVnetworks.com, partnera i operatora międzynarodowej sieci afiliacyjnej CJ Affiliate by Conversant (CJ.com). 
   Chcielibyśmy przedstawić wszystkim użytkownikom forum nasze programy partnerskie, działające w Polsce. Są to między innymi:
   51015kids.eu
   Feedo.pl    
   iPerfumy.pl
   Skyscanner Poland    
   Katalog wszystkich naszych reklamodawców można obejrzeć pod tym linkiem: http://www.vivnetworks.com/pl/katalog-affiliate
   Natomiast bezpośredni link do rejestracji w sieci afiliacyjnej znajdziecie tutaj:
   https://signup.cj.com/member/signup/publisher/#/?_k=8ydbg6
   Na wszelkie pytania odpowiemy chętnie drogą mailową pod adresem
   support@vivnetworks.com

   Zapraszamy do współpracy!
   Agnieszka Malińska

  • Przez CityAds_forum
   Witamy wszystkich forumowiczów!
    
   Chcielibyśmy Was zaprosić do współpracy z Cityads Media.
    
   Cityads Media to sieć afiliacyjna obecna na polskim rynku od 2016 roku.
   Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci o ugruntowanej pozycji na światowym rynku.
   Prowadzimy około 150 kampanii finansowych, a także wiele innych z różnych kategorii - ecommerce, telco, gaming, travel i innych.
    
   Oferujemy:
   - atrakcyjne stawki, które dodatkowo możemy negocjować;
   - szybkie wypłaty środków poprzez standardowy przelew lub płatności online;
   - stabilny, autorski system trackingowy ze szczegółowymi statystykami transakcji;
   - kampanie livetracking;
   - bogata oferta kampanii krajowych i międzynarodowych;
   - stałe wsparcie polskiego zespołu.
    
   Naszym priorytetem jest to, aby nasi partnerzy zarabiali jak najwięcej.
   Ostatecznie – nasze wynagrodzenie jest całkowicie uzależnione od Waszego sukcesu.
    
   Zapraszamy do kontaktu:
   j.dolowy(@)cityads.com
   a.godlewski(@)cityads.com
  • Przez EnterLead
   Witam serdecznie wszystkich użytkowników,
    
   Nazywam się Bartosz Szymański i reprezentuję grupę NET+ https://enterlead.com/
   Jesteśmy producentami suplementów diety, a w najbliższym czasie planujemy rozszerzenie naszej oferty o kosmetyki.

   Nasze wyroby są sprawdzone i starannie zaprojektowane. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. 
   Doświadczenie, które posiadamy i profesjonalne podejście do tematu sprawia, że nasze produkty są bardzo wysokiej jakości.
   Poszukujemy kreatywnych i sumiennych ludzi, którzy są chętni do nawiązania efektownej i długiej współpracy.
   Chcemy się nieustannie rozwijać, dlatego też oferujemy atrakcyjne formy prowizji i rozliczeń.
   Jesteśmy świadomi, że zadbanie o komfort partnerów biznesowych korzystnie wpłynie na nasz wizerunek, a w efekcie przełoży się na jeszcze wyższą jakość naszych produktów.
    
   Dla potrzeb partnerów stworzyliśmy profesjonalny system partnerski.
   Zapewnia on bezpieczne i poprawne naliczanie sprzedaży.
    
   Tworząc nasze strony sprzedażowe, kładliśmy największy nacisk na maksymalizację poziomu konwersji. Zastosowaliśmy między innymi:
   - System promocji
   - Darmową przesyłkę
   - Gratisy
   - Call To Action
   - Ukazanie efektu "przed i po"
   - Certyfikat "Rzetelna Firma"
   - Certyfikat "Prokonsumencki"
    
   Dostarczamy profesjonalne materiały marketingowe. Dostępne formy to między innymi:
   - reklama graficzna
   - reklama mailingowa
   - reklama html
   - reklama rozwijana
   - reklama social media
   - reklama lightbox
   - reklama tekstowa
   - reklama video
    
   Kilka słów o naszym produkcie.
   SentiVit to suplement diety. W jego składzie znajdziemy wyłącznie naturalne, sprawdzone składniki takie jak zielony jęczmień, guarana, zielona herbata, piperyna, zielona kawa czy L-karnityna, które bardzo wspomagają procesy odchudzania.
   Suplement od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących.
   My, jako zespół, dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanego preparatu.
   Więcej o produkcie mogą dowiedzieć się Państwo na naszej stronie sprzedażowej: https://sentivit.pl
    
   Statystyki tego produktu wyglądają następująco:
   Programy 90-dniowe to 41,59% ogólnej sprzedaży
   Programy 60-dniowe to 37,33% ogólnej sprzedaży
   Programy 30-dniowe to 21,08% ogólnej sprzedaży
   Średni % konwersji z kampanii mailingowych to 4,77%
   Średni % konwersji z kampanii reklam banerowych (nietargetowanych) to 2,52%
   Średni % konwersji z kampanii reklam banerowych (targetowanych) to 7,12%
    
   Na wstępie każdemu nowemu partnerowi proponujemy 25% prowizji od ceny netto zamówienia.

   Przykład reprezentatywny:
   Program 30-dniowy - 21,88 zł netto
   Program 60-dniowy - 35,00 zł netto
   Program 90-dniowy - 45,46 zł netto
    
   Wysokość prowizji zależy od ilości generowanych sprzedaży i zwiększana jest indywidualnie.
   Ponadto oferujemy partnerom możliwość dodatkowego wynagrodzenia z własnej siatki poleconych.

   Przygotowaliśmy pięć poziomów prowizji:
   1 poziom - 15% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
   2 poziom - 10% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
   3 poziom - 5% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
   4 poziom - 3% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
   5 poziom - 1% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
    
   Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i zagadnienia, które mogą Państwa interesować.
   Zaręczam, że z wielkim zaangażowaniem podchodzimy do tego projektu, dlatego też zależy nam na przyjemnej, obustronnie satysfakcjonującej współpracy.
   Zapraszam do dyskusji i zapoznania się z naszą ofertą dostępną na: https://enterlead.com/
    
  • Przez e-afiliacja.pl
   Witam wszystkich użytkowników forum!
    
    
   Chciałbym przedstawić Państwu nową na rynku sieć afiliacyjną o nazwie "E-afiliacja.pl".
    
   Tworzy ją profesjonalny zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Posiadamy, zaawansowaną wiedzę, wykształcony personel oraz przeolbrzymią pasję. Potrafimy stworzyć warunki, które zaspokoją potrzeby zarówno reklamodawców, jak i naszych wydawców. Jesteśmy na rynku świeżą siecią, której nie brakuje nowoczesnych pomysłów. Każdego dnia, dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami, wiązała się z zyskami oraz przyjemnością. Wierzymy, że ambitny plan działania oraz duże umiejętności, pozwolą nam stać się jedną z najlepszych sieci afiliacyjnych w kraju. 
    
   Jesteśmy w pełni legalnie działającą spółką cywilną!
    
   Posiadamy wiele ciekawych ofert z różnego rodzaju kategorii. Dodatkowo jesteśmy prawdopodobnie jedyną siecią w kraju, która zapewnia support działający przez 7 dni tygodnia, walidację do 3 razy w miesiącu oraz brak minimalnego progu wypłat. 
    
   W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o wiadomość na "wydawcy@e-afiliacja.pl" lub "reklamodawcy@e-afiliacja.pl".