Finan

headway.pl Ktoś coś?

Polecane posty

Jak w temacie miał ktoś do czynienia z tą firmą? (headway.pl)?

Będę wdzięczny za wszelkie info.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

To ci spamerzy co to się chwalą złotym lwem z Cannes? :D

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Tak mają lwa. Chyba Ci.

Nadal jednak czekam na opinie osób co być może skorzystali z ich usług.I jak te usługi wyszły w praktyce.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Taki trochę OT, ale nieco rozjaśnia aktualny poziom firmy :)

Lwa mają z tego co mi wiadomo za starej ekipy - wtedy to był Max Weber - z której nie pozostało już nic, dziś to już inni ludzie, inny zarząd inna mentalność i umiejętności. Dziś tłuką zwykłe strony www i spamują na skrzynki z harvestu katalogów, co więcej z tego spamerskiego qrwidołka ciężko się wypisać ;) A więc dziś mamy agro marketing pełną gębą i zupełnie inny team, niż ten, który zdobył nagrodę :)

• Like 2

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

@mcmagik dzięki, więc już wszystko wiem.

@studiouroczystsci dzięki za PRIV tym bardziej wszytsko wiem.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Jak więc Pani Justyno z (headway.pl) tak Pani zachwalała swoje usługi, niestety ale nic z tego nie wyjdzie.Jak widać po opiniach nie warto.

A zrobiła Pani przy okazji niesamowitą reklamę firmy, tematy z PIO są wysoko w google.

Dzięki za wiele wyjaśnień na PW.

Edytowano przez Finan
  • Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

@Finan,  a miałem do nich pisać. Dostałem od nich spama i bym sobie pohostował forum za 60 pln  z obsługą itp :D

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Jako że lubię sprawdzić wszystko na własnej skórze poszedł mailing za 850 zł.

A teraz staty:

- Liczba rekordów: 150000 (wysłanych maili)

- Otwartych: 1967 maili

- Konwersja: Jak myślicie? no pewnie że zero.

EDIT: Pal licho konwersję, ale właśnie sprawdziłem kliki w statach, no też potężna ilość tak ok 30 jest.

Widocznie mają tak zaspamowaną bazę że nikt już od nich maili nie otwiera.Bo na taką ilość wysłanych wyszło ok 1% otwartych, moim zdaniem bardzo, bardzo mało.

Edytowano przez Finan

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Witajcie :)
Moja firma myśli nad skorzystaniem z oferty tej firmy, chociaż po tych wpisach bardzo się zastanawiamy, możecie coś więcej jeszcze powiedzieć? Jak wygląda kwestia współpracy z nimi? Jeśli chodzi o opcje "abonamentu" i tego "świętego spokoju" bo się na bieżąco zajmują stroną. 

Pozdrawiam
Dawid

Headway. Masakra. Naciąganie Klientów. Płaci się od razu utrzymanie roczne. Od razu przychodzi pierwsza miesięczna faktura. Potem kolejna. A po niej kolejna. A strony nie ma. A Ty Użytkowniku płacisz bo podpisałeś umowę. I nie sprawdziłeś że w umowie nie ma konsekwencji jak Dostawca nie wykona usługi. Dowiadujesz się że jest to uregulowane nie w umowie tylko w regulaminie. Czyli drobnych druczkach kilkustronicowych których nikt nie czyta. Zapłaciłam już kilkaset złotych. Miesiące mijają. A strony nie ma. Pięknie. Po prostu pięknie. Bądźcie uwazniejsi niż ja bo szkoda Waszych pieniędzy. 

comment_VNvxnStYm5TrLuCcTZdt6EyhlGLuArTi

:D Ludzie mają dostęp do informacji, więc chyba tylko idiota na takie coś poleci ;)

Dodatkowo widać, co ma autor powyższego posta na uwadze :D 

Jak coś, podpiszę to najpierw czytan każdy aspekt takiej umowy chociażby miał stracić pół dnia ;) 

Stawiam flaszke bimbru, iż pani ( cudzym fotem z Google ;) nawet z usług owej firmy nie korzystała

W 43 minuty od zarejestrowania nie przywitała się, a od razu wali tutaj co i jak :D 

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.