Jump to content
novum

Budowanie Marki dla Freelancerów - Paweł Tkaczyk

Recommended Posts

Wczoraj dzięki serwisowi Eduweb.pl odbył się webinar poświęcony budowaniu własnej marki przez freelancerów. Prowadzącym był specjalista od budowania marek Paweł Tkaczyk.

Myślę, że tematem zainteresuje się niejeden freelanser z PiO.

http://eduweb.pl/live/budowanie-marki-dla-freelancerow

Adam

Edited by MaxPan
  • Like 1

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

-> Sprawdź teraz tu ! <-

To może lepiej wrzucić to na jakiś uploaded/repidgator/turbobit/catshare/fileshark?

Adaś - masz za to piwo! Oczywiście, jak wreszcie znajdziesz czas, by swoje 4 litery ruszyć do ZG ;)

Potrzebujesz linków? Pisz!

@Novum, podeślesz na PW ten link do chomikuj.pl? Bo albo ja nie umiem tam kliknąć czegoś, albo żeby pobrać ten plik trzeba założyć sobie konto premium.

Tak, potrzebne konto premium. Ja zakładałem, że autor wątku podzieli archiwum na pliki 500 MB żeby można było pobrać całość bez konta premium.

Jak był link do chomika - to ja bym go poprosił, z chomika dość szybko się ściąga.

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

up

Avast mi krzyczy:

Wykryto zarażenie!
Żądany adres URL zawiera złośliwy kod, który może uszkodzić Twój komputer. Jeśli pomimo to chcesz uzyskać dostęp do tego adresu URL, wyłącz Osłonę WWW Avast i spróbuj ponownie.

Typ zarażenia: URL:Mal

Hmm… Od kogo potrzebujesz tej zgody, żeby „wrzucić na serwer”? ;)

Tematy poruszane: 

• Marka jest obietnicą – o likwidowaniu dysonansów w marce osobistej
  • Marka jest opowieścią – z jakich elementów powinna się składać?
  • Jak budować doświadczenie marki jeśli jesteś freelancerem? Na co klient zwraca uwagę?
  • Różne typy klientów, z którymi możesz rozmawiać.
  • Fanaberie klientów – czego oni chcą?
  • Za co płaci klient? O budowaniu wartości
  • Co powinno się znaleźć w dobrej opowieści o marce osobistej?
  • Elevator pitch freelancera
  • Archetypy
  • Punkty styczności z marką – jak je projektować?
  • Skuteczność – jak mierzyć?
  • Reputacja online – na co zwracać uwagę?
  • Czym obudować markę pierwotną?

Nie mogę zalinkować do legalnego źródła (bo nie mam reputacji na forum), więc prośba: Nie chomikujcie, proszę.

• Like 2

Nie chomikujcie, proszę.

To znaczy, że ten chomik to nieautoryzowane rozpowszechnienie?

Podaj mi właściwy link ja wkleję go na forum.

re287am9.jpg

Chomik? Nieautoryzowane rozpowszechnianie? Nigdy bym nie pomyślał ;)

Ale poważnie: link jest na Eduweb.pl – nie mogę wkleić, bo mam za mało „zatwierdzonych postów”.

Ale na poważnienie napisałem wyżej wyszli mi linka PW dla tego zatwierdzonych postów masz wystarczająco :D

Chomik? Nieautoryzowane rozpowszechnianie?

Możesz napisać bez niepotrzebnego sarkazmu mam usunąć link ( widzę, że link już nie jest do chomika) i ukarać osobę która go wstawiła czy nie>?

re287am9.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Mclain
      Jak w tytule: poszukuję narzędzia do webinarów z kilkoma funkcjami. Jedną z nich są:

1. Automatyczne webinary
      Ktoś zapisuje się na live na dziś na 15 i dostaje półautomatyczny webinar, nagrany i zmoderowany wcześniej. Cel takiego zabiegu? Chcę przekazać samą esencję, bez zbędnych dodatków, przyśpieszoną i skondensowaną - sam konkret.

2. Możliwość stowrzenia "sztucznego tłumu".
      Jeśli zapisze się 1 - 2 uczestników, to trochę tam pusto. Chciałbym móc dodać kilka półaautomatycznych komentarzy w tle. Będą to rzeczy o które i tak każdy non stop pyta, więc od razu rozwiewam wątpliwości większości użytkowników.

Przykład 03:42 Jan Kowalski "czy jest możliwość, żebyś powiedział o tym i o tamtym"?
      W materiale ja czytam "o, Janek napisał to, jasne Janek, zaraz to wyjaśnię".

Sprawdzałem kilka polskojęzycznych ofert i nie mają tej drugiej opcji :/
    • By RobertM91
      Jestem informatykiem - programistą. Oferuję tworzenie programów komputerowych na zamówienie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Współpracuję z grafikiem komputerowym, dzięki czemu zrealizowane przeze mnie programy na zamówienie wyróżniają się wśród konkurencji przejrzystością i nowoczesnym interfejsem. Dodatkowym, a zarazem bardzo ważnym elementem każdego zrealizowanego przeze mnie projektu jest niezawodność moich programów! 

Mam możliwość wystawienia faktury VAT!

Napisz do mnie, a na pewno nawiążemy współpracę!

Kontakt mailowy: robertmaciejewski91@gmail.com
    • By Badek
      Jestem front-end developerem i web designerem, tworzę strony internetowe, projekty w grafice rastrowej, ale to nie wszystko. Od około ośmiu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych tudzież grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu obecnie mogę z powodzeniem oferować swoje usługi klientom.

Tworzę projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty tudzież inne niestandardowe rozwiązania.

Wizytówka firmy, strona na WordPressie, forum, szablon Allegro? A może potrzebujesz czegoś jeszcze innego?

Zajmuję się też często naprawami, drobnymi modyfikacjami i administrowaniem stron klientów.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: http://badek.org lub fanpage: http://fb.me/badek.org

Kontakt:

krystian[małpeczka]badek.org

• By Sławomir
      Witam.
      Zlecę właściwe zmapowanie indywidualnego pliku xml. z produktami hurtowni do sklepu internetowego.
      A więc integrację hurtowni ze sklepem. Jest to plik gateway xml. z produktami, oraz plik CSV z odpowiednimi rozmiarami.
      Plik Gateway xml i CSV. podeślę już zainteresowanym.
      Pozdrawiam
      Sławomir Pach
      WDane kontaktowe:
      slawomirpach@gmail.com
      w tagu
      będą widoczne tylko dla zalogowanych
    • By majorczyk8
      Witam, podejmę się wykonania wszelkich rodzajów tekstów na strony internetowe m.in. na blogi, opisy produktów również.

Tematyka tekstów dowolna, niewygórowane stawki, duża dostępność oraz dokładność - to krótki opis moich usług. 

Proszę o kontakt pod adres: majorczyk8@o2.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy