amell

Czy ktoś poda spis dobrych katalogów SEO?

26 postów w tym temacie

Powiedzmy, że mam kilkaset złotych do wydania na zdobycie linków do mojej strony.

To ich nie wydawaj. Taki budżet raczej niczego w obecnych czasach nie zdziała.

Chyba, że frazy mega proste.

Tutaj masz odpowiedz

Z 2012 roku. tzw. ŻAL.PL

:)

lepiej zdobyć linki w inny sposób

Tak.

Jaki?

Bądź kreatywny :)

Powiedzmy, że mam kilkaset złotych do wydania na zdobycie linków do mojej strony.

To ich nie wydawaj. Taki budżet raczej niczego w obecnych czasach nie zdziała.

Chyba, że frazy mega proste.

Ogarniety SEO najpierw się zapoznaje z stroną a potem szacuje budżet nigdy odwrotnie ale to tylko doświadczony SEO tak robi

Powiedzmy, że mam kilkaset złotych do wydania na zdobycie linków do mojej strony. Czy katalogi to dobry pomysł czy w 2016 roku nie warto już wydawać pieniędzy na wpisy w katalogach i lepiej zdobyć linki w inny sposób? Jaki?

lepiej przeznaczyć na alkohol, czy inne odprężacze, są tysiace fajnych miejscówek, gdzie za free mozna zdobyć linka o większej mocy niż z katalogów

1 osoba lubi to

czasy szybkiego pozycjonowania  się skończyły,  na topy wchodzi się powoli, szybko to są adwordsy 

są tysiace fajnych miejscówek, gdzie za free mozna zdobyć linka o większej mocy niż z katalogów

Podaj prosze 3 przykłady :) oprócz linków z profili i postów na forach

lepiej przeznaczyć na alkohol....

Bez przesady  , lokalne biznesy bardzo ladnie wychodza katalogami

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Katalogi stron i firm dla wymagających.
ikatalogfirm.pl/multikod.php

To nie są zwykłe katalogi oferujące tylko link. Opis dodany do wizytówki firmy (opcja standard) jest automatycznie publikowany na naszych stronach w social media facebook, twitter, linkedin, google+, fedburner .
Dzięki temu treść dociera do dużej ilości osób. Nic nie trzeba robić i link z katalogu jest mocniejszy.

Przeprowadzono test działania takiej reklamy w social media za pomocą ahrefs (czytaj na blogu-
katalogifirm.com.pl/blog/reklama-wpisu-w-katalogu-w-socjal-media.php    )
 Okazuje się, że w niewielkim stopniu, ale podnosi parametry podstrony, a tym samym link dofollow z katalogu jest mocniejszy.

Jest możliwość również dodania like, twita, plusa na stronie wpisu w katalogu

social.jpg

dodaj firmę do darmowego katalogu firm   http://bazafirmy.pl/     , http://ikatalogfirm.pl    , http://katalogifirm.com.pl/

piękna reklama katalogu, na ile to faktycznie działa to już inna sprawa, podlinkowanie strony w katalogu linkami NF z SM , pomoże zapewne w zaindeksowaniu ich, ale aby to jakoś specjalnie wzmocniło linki mam wątpliwości.

1 osoba lubi to

czasy szybkiego pozycjonowania  się skończyły,  na topy wchodzi się powoli, szybko to są adwordsy 

16 godzin temu, jarekcda napisał:

Katalogi stron i firm dla wymagających.

Tylko niestety te katalogi sa wybitnie upierdliwe w dodawaniu wpisow i w ich "obsludze", tzn. wymagasz co jakis czas weryfikacji danych (czy cos w tym stylu), inaczej wpis jest usuwany. Z tego powodu nie mam juz w tych katalogach ani jednego wpisu bo nie ma czasu na takie zabawy...

Dnia 12.08.2017 o 19:55, Arkaszka napisał:

piękna reklama katalogu, na ile to faktycznie działa to już inna sprawa, podlinkowanie strony w katalogu linkami NF z SM , pomoże zapewne w zaindeksowaniu ich, ale aby to jakoś specjalnie wzmocniło linki mam wątpliwości.

Zapoznaj się z przeprowadzonym testem za pomocą ahrefs- link powyżej

Dnia 13.08.2017 o 08:59, blazejs napisał:

Tylko niestety te katalogi sa wybitnie upierdliwe w dodawaniu wpisow i w ich "obsludze", tzn. wymagasz co jakis czas weryfikacji danych (czy cos w tym stylu), inaczej wpis jest usuwany. Z tego powodu nie mam juz w tych katalogach ani jednego wpisu bo nie ma czasu na takie zabawy...

Weryfikacja to tylko klik z maila i  jest potrzebna do sprawdzenia aktualności danych- wpis standard nigdy nie będzie usunięty (patrz strona "dodaj wpis"). Wpisy mini są automatycznie usuwane jeżeli nie ma takiej weryfikacji.

Po wykonaniu wszystkich czynności opisanych w mailu po akceptacji przez admina na prawdę jest duża moc.- patrz powyższy test. To jest wieloletni (2009 rok) i autorski katalog- tego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Wykonana jest specjalna strona dla wygody do komentowania:

ikatalogfirm.pl/php/rss.php

Wypróbować zawsze warto. Zachęcam.

dodaj firmę do darmowego katalogu firm   http://bazafirmy.pl/     , http://ikatalogfirm.pl    , http://katalogifirm.com.pl/

z całym szacunkiem dla tych katalogów i  "testów". Ahrefs, to całkowicie inny podmiot niż G, tak samo jak i ich algorytm. To że link podoba się ahrefsowi nie oznacza ze będzie on rankował w G. 

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pardella
      Wykonam artykuły ekspercie oraz teksty specjalistyczne wysokiej jakości. Krótki termin realizacji- zlecenie do 15 tys. znaków mogę wykonać w 24 h. Specjalizuję się w tematyce wyposażenie wnętrz, psychologii oraz medycyny, mam także doświadczenie w branży motoryzacyjnej i fashion.

Po więcej informacji zapraszam na pracownikcopywriter@gmail.com
    • Przez Seo-Services
      Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji usług link buildingowych. Całość zostanie przekazana na rzecz leczenia żony kolegi z forum:
      Zestaw usług:
      2x Kampania Web 2.0 RankerX 2x Kampania Social Network Premium RankerX Pakiet 24 blogów - 3 wp. 24 blogi Tumblr PA+28 - 10 wp. Pakiet 100 for internetowych Pakiet 100 profili Trust Rank 20 linków Edu/Gov 100 tysięcy linków z GSA Wartość tego pakietu to 1004 PLN.
      Licytacja rozpoczyna się od kwoty 100 PLN, będzie trwać do 27.08.17 roku do 23:59. Po zakończeniu aukcji, osoba która wygra aukcje przelewa kwotę na konto bankowe, po potwierdzeniu przez @oldi, rozpoczynamy prace nad usługami. Termin wykonania usług przez nas to 21 dni roboczych. Wszystkie informację na temat usług można znaleźć na naszej stronie, w razie pytań proszę o kontakt PW. Zapraszamy do promowania aukcji poprzez kontakt z osobami, które mogłyby być zainteresowane link buildingiem, aby uzyskać jak największą kwotę.
    • Przez seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 50 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • Przez Zawoja
      Witam,

Jestem freelancerem. Mam możliwość, aby poprosić moich klientów o umieszczenie na ich stronach (w stopce), linku do mojej strony. Czy ma to sens? Czy przyniesie to mojej stronie jakieś wymierne korzyści pod względem SEO? Wolę zapytać Was - nim zacznę o to prosić moich Klientów.

Dzięki za pomoc

Jarek
    • Przez ColdFire
      Dodam Twój artykuł do 160 stron o tematyce ogłoszeniowych. Strony mają kilka lat i są pełne contentu.
      Możliwość dodania tekstu z synonimami zarówno w tytule jak i w treści.
      Możliwość dodania linków w treści.
      Wycena indywidualna w zależności od czasu trwania dodawanych tekstów

proszę o kontakt na email clev@o2.pl