okazwłoka

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania

Polecane posty

<a href="%link%">słowo</a>

Niestety to samo ... u Ciebie działa podlinkowanie przez %link%?

@lukash4 - czy to v6 najnowsza wersja? Jeśli v6 to zobacz jeszcze po wyłączeniu edytora czy link jest prawidłowy (czy coś tam się czasem nie wstawia). Rozumiem, że mojadomena.pl to domena na której masz DonLinkage.

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Tak wersja 6.3.9. Do linku nic się nie wstawia z tego co widzę - mojadomena.pl to domena na której mam DL.

Potrzebowałbym dostęp żeby to sprawdzić dokładniej, jeśli możesz podeślij dostęp ftp na mail.

Dzisiaj zostaną udostępnione dwa nowe silniki:

- silnik obsługujący wordpress przez xmlrpc (między innymi wordpress.com i inne web2.0, własne zaplecza na wordpress)

- silnik wysyłający wpisy za pomocą maili (na przykład publikowanie wpisów na blogger).

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Panowie na jakim hostingu macie postawionego donka? Bo na Linuxpl chodzi tak sobie od miesiąca i jeszcze żadnego projektu nie skończył udanych dodań mam może ze 100

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Oka, jest chyba mały błąd w opcjach samopodlinkowania,

gdy w treści użyje linku korzystając z %link% abu podpiąc linki z listy linków to w utworzonym wpiscie na WP pod treścią donek dorzuca w formie tekstowej jeszcze jeden link ?!

Kubak

@warol - z tego co wiem to na jupe z dzielonych chodzi przyzwoicie, ale ogólnie polecam instalację donlinkage na jakimś tanim vpsie. Bo na dzielonych to różnie bywa - dzisiaj może fajnie chodzić, a jutro przycinać.

@kubak - sprawdziłem. jest błąd. dziś poprawię.

Dobrze jakby było przynajmniej 1gb ramu. procesor 1-2ghz bez problemu wystarczy. Polecam instalację vesta panel - wtedy na defaultowych ustawieniach donlinkage chodzi bez zarzutów (jedynie trzeba zmienić max_execution_time z 30 na 90).

Jak potrzeba mogę podesłać instrukcje jak zainstalować vestapanel.

@okazwłoka przepraszam za spam ale mógłbyś sprawdzić PM? Próbowałem też skontaktować się poprzez mail ale bez efektu a pilna sprawa. Dzięki!

LaoHost - polecam dla stron wymagających wysokiego uptime (blisko 9 lat bez zająknięcia i niskie ceny za hosting)

dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (rejestracja z linku daje 5% rabatu)

Ok, wczoraj wróciłem z urlopu stąd nie było żadnego kontaktu. Już czytam i odpisuję na maile.

Edit. Zrobiłem przed momentem aktualizację silnika premium artykułu nr1 - przy dłuższych tekstach nie było sukcesów. Dorobione zostało obcinanie tekstu w przypadku dłuższych tekstów niż 1000 znaków.

Edit2. Z tego co widzę serwer na którym trzymam pocztę zaliczył chwilowego (mam nadzieję) pada - nie mogę na razie odpisywać na maile. Jak tylko serwer powstawnie pójdą maile.

Edytowano przez okazwłoka

Jak potrzeba mogę podesłać instrukcje jak zainstalować vestapanel.

Nie tylko podesłał instrukcję ale i zainstalował wszystko :) Support super. Na vps chodzi szybko.

Jednak mam problem z pocztą "Brak włączonego imap na serwerze" próbowałem wszędzie więc chyba to nie wina serwera

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Na vps chodzi szybko.

Gdzie wykupiłeś vps jeśli to nie tajemnica?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez tur77ek
      Szukam takiego softu którym będę mógł dodawać wpisy w blog.pl, bloog.pl, blogspot.com (blogger.com), wordpress.com, dobrze by było gdyby była możliwość edycji wpisów.
    • Przez Buzu
      Witam,

Jak w temacie - sprzedam licencję Donlinkage wraz z OCR-em.
      Cena do negocjacji.

W razie zainteresowania, proszę o kontakt:
      - PW
      - pbuzalek@gmail.com

Pozdrawiam

• Przez barneysm
      Sprzedam DonLinkage + OCR - automat do preclowania i katalogowania z dodatkiem OCR (deszyfruje captchę). Opis: i4a.pl/?p=donlinkage

Koszt u producenta to 300 zł netto (DLA + OCR). U mnie 200 zł netto.

Wystawiam FV
      Dane kontaktowe: Barn-net Maciej Baran Kmiecie 48 38-440 Iwonicz NIP 6842508251 baranmaciej89@gmail.com

• Przez macet
      TurboWeb to nowy automat do rejestrowania i postowania na darmowych blogach.
      Program obsługuje 42 serwisy
      (wordpress.com, edublogs.org, good.is, cademia.edu i inne}.

Przeznaczenie programu TurboWeb:

autoamtyczna rejestracja na platformach web 2.0 postowanie na założonych blogach  

Dlaczego TurboWeb:
      Szybkość (program wielowątkowy) Łatwy w użyciu (nawet dla poczatkujących "blogerów") Automatyczne aktualizacje (regularnie i automatycznie ) Własne templatki (wbudowany skrypt do tworzenia własnych templatek) Obsługa serwisów captcha (7 serwisów również captcha sniper) Obsługa proxy Obsługa generatorów tekstu (Kontent Machine, Seo Content) Automatyczny kreator maili Wbudowany harmonogram zadań  

Cena programu:

29$ miesięcznie
      149$  licencja dożywotnia
      5 dniowe darmowe w pełni funkcjonalne demo programu!

Link z refem:
      http://tiny.pl/gxg5d

Link bez refa:
      http://www.turboware.net/members/signup/monthlysubscr
    • Przez kamil11
      Witam,
      sprzedam znakomity automat do katalogowania i preclowanie Donlinkage,
      Najtaiej na forum,
      CENA: 180 zł.
      Po zakupię prześlę pliki do istalacji na serwerze oraz licencję.
      kontakt: tel. 695_467_604
      e-mail: maxit24@gmail.com
      GG: 947_558