okazwłoka

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania

Polecane posty

Podeślij dostęp do donlinkage na mail. Sprawdzę.

LinkTak.pl         - linkuj ze statycznego SWL ze stron o wysokim TrustFlow!

EdytorSeo.pl    - szybkie i łatwe tworzenie treści pod SEO!

Jakieś promo na Premium się szykuje może? ;)

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Idealny program partnerski dla właścicieli stron poświęconych : biznesowi, kuchni francuskiej, kuchni włoskiej czy śródziemnomorskiej oraz przedmiotom luksusowym. http://cpamanager.net/site/program?website_id=35

Jest promo: 4mc za 100 zł netto.

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem DonLinkage i mam kilka pytań. 
Pisze na forum, bo mogą przydać się inny:

1)W projekcie w statystykach jest: "sukces/błąd/zarejestrowanych"
Co to znaczy "zarejestrowanych"?

2) W sierpniu 2016 była informacja, że będzie zautomatyzowana opcja tworzenia bazy prywatnej z raportu. Czy ta funkcjonalność już jest? Jeżeli tak to jak z niej korzystać, bo nie mogę znaleźć? 

3) Czy w Premium bazy do detekcji z http://freshscraper.i4a.pl/ pobierane są automatycznie, czy trzeba w "Bazach adresów" kliknąć "Pobierz bazę"?
Czy kiedy kliknie się "Pobierz bazę" to czy zostanie pobrana najnowsza? i czy jeżeli kliknę np. dwa razy to ta sama baza zostanie poprana drugi raz do detekcji, czy może pobierane są tylko jeszcze nie poprane wcześniej bazy?

4) Czy nieistniejące strony w Premium trzeba dodawać do czarnej listy czy same "znikają" z bazy?

5) Czy podpięcie proxy jest potrzebne (wskazane) do postowania projektów (nie premium)?
Inaczej mówiąc czy jeżeli teraz nie korzystam z harvestera i monitoringu pozycji – to czy potrzebuje proxy?    

6) Czy do harvestowania potrzebny jest poxy takie jak przy monitoringu pozycji? 
Czy powinno to być proxy prywatne?

1. Są skrypty, w których aby zamieścić wpis/link potrzeba najpierw założyć konto - jest to rejestracja.

2. Nie zostało to wprowadzone, dzięki za przypomnienie o tej funkcji, zapisałem do todo - powinno się w tym mc pojawić w aktualizacji.

3. Premium pobiera automatycznie bazy, kliknąć należy tylko raz na początku, bo pobrane zostaną do detekcji ponownie.

4. Same znikają.

5. Zależy od IP - jeśli nie jest poblokowane, to nie trzeba i o ile serwerodawca nie ma nic przeciw spamowaniu z IP.

6. Tak, harvestowanie też odpytuje Google. Publiczne mogą być. Mogą też być półprywatne lub prywatne - tu najlepiej podłączyć dodatkowo 2captcha.

PS. Dzisiaj doszło około 250 nowych adresów do Premium.

Ja przypominam się z moimi postulatami odnośnie baz głównych. Chciałbym zebysmy mogli tworzyc bazy dla poszczególnych silników z taką sama łatwościa jak bazy prywatne.

Po co? Ja dziele sobie i przebieram listy ze śmieci a przy aktualizacji baz, wpadaja rożnej jakosci miejscówki do tych „głównych” zdefiniowanych..

Można obecnie tworzyć nowe bazy główne jedynie ręcznie na serwerze, a bazy prywatne robi się przyjemnie kliknięciem.

Automatyczne tworzenie bazy prywatnej z raportu byłoby super sprawą :)

Kolejna sprawa to wbudowany harwester, żeby miał sens ten w Donku to tu jednak trzeba by dodać kilka opcji? Czy w ogóle jest koncepcja uwspółcześnienia tego modułu bo tracę nadzieję ? ;)

Idealny program partnerski dla właścicieli stron poświęconych : biznesowi, kuchni francuskiej, kuchni włoskiej czy śródziemnomorskiej oraz przedmiotom luksusowym. http://cpamanager.net/site/program?website_id=35

Dzielenie baz publicznych jest zapisane do zrobienia - jest to bardzo poważna zmiana (niemal cała logika idzie do przerobienia).

Jakich funkcji brakuje Ci w harvesterze?

15 godzin temu, okazwłoka napisał:

1. Są skrypty, w których aby zamieścić wpis/link potrzeba najpierw założyć konto - jest to rejestracja.

OK, a te strony które są rejestracji już tam zostaną czy to taka "poczekalnia" bo liczymy na to, że przesuną się do "sukces"? 
Czy może rejestracja to jest już może stan docelowy?  

Cytat

3. Premium pobiera automatycznie bazy, kliknąć należy tylko raz na początku, bo pobrane zostaną do detekcji ponownie.

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to w Bazie adresów nie powinno się dotykać "Pobierz bazę" - bo pobiera się automatycznie?
A kliknięcie pobrało by i przekazało do detekcji ponownie te same miejscówki?  

Cytat

4. Same znikają.

Przy tej aktualizacji (nowych 250 adresów) stare nie dziczejące adresy nadal są.

Cytat

A są jakieś tam również Artykuły, bo nie widzę i chce się upewnić?

2 godziny temu, okazwłoka napisał:

Jakich funkcji brakuje Ci w harvesterze?

Ja jeszcze nie korzystam z harvestera, ale też słyszałem od kogoś, że do tego używa innego programu.  

23 godziny temu, okazwłoka napisał:

Wszystkie są aktywne ? bo na wielu jest komunikat " Ta witryna jest nieosiągalna" . Teraz nie wiem, czy kolejne stare wypadły, czy te nowe.

Wczoraj zakupiłam usługę premium, pisałam też maila z prośbą o włączenie, proszę o reakcję.

Remonty Gdańsk - usługi remontowo-budowlane Trójmiasto, wykończenia mieszkań i domów "pod klucz", adaptacje lokali usługowych

Psychoterapeuta Rumia - psychoterapia rodzinna, terapia dla dzieci i młodzieży oraz indywidualna dla dorosłych w nurcie systemowym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez tur77ek
      Szukam takiego softu którym będę mógł dodawać wpisy w blog.pl, bloog.pl, blogspot.com (blogger.com), wordpress.com, dobrze by było gdyby była możliwość edycji wpisów.
    • Przez Buzu
      Witam,

Jak w temacie - sprzedam licencję Donlinkage wraz z OCR-em.
      Cena do negocjacji.

W razie zainteresowania, proszę o kontakt:
      - PW
      - pbuzalek@gmail.com

Pozdrawiam

• Przez barneysm
      Sprzedam DonLinkage + OCR - automat do preclowania i katalogowania z dodatkiem OCR (deszyfruje captchę). Opis: i4a.pl/?p=donlinkage

Koszt u producenta to 300 zł netto (DLA + OCR). U mnie 200 zł netto.

Wystawiam FV
      Dane kontaktowe: Barn-net Maciej Baran Kmiecie 48 38-440 Iwonicz NIP 6842508251 baranmaciej89@gmail.com

• Przez macet
      TurboWeb to nowy automat do rejestrowania i postowania na darmowych blogach.
      Program obsługuje 42 serwisy
      (wordpress.com, edublogs.org, good.is, cademia.edu i inne}.

Przeznaczenie programu TurboWeb:

autoamtyczna rejestracja na platformach web 2.0 postowanie na założonych blogach  

Dlaczego TurboWeb:
      Szybkość (program wielowątkowy) Łatwy w użyciu (nawet dla poczatkujących "blogerów") Automatyczne aktualizacje (regularnie i automatycznie ) Własne templatki (wbudowany skrypt do tworzenia własnych templatek) Obsługa serwisów captcha (7 serwisów również captcha sniper) Obsługa proxy Obsługa generatorów tekstu (Kontent Machine, Seo Content) Automatyczny kreator maili Wbudowany harmonogram zadań  

Cena programu:

29$ miesięcznie
      149$  licencja dożywotnia
      5 dniowe darmowe w pełni funkcjonalne demo programu!

Link z refem:
      http://tiny.pl/gxg5d

Link bez refa:
      http://www.turboware.net/members/signup/monthlysubscr
    • Przez kamil11
      Witam,
      sprzedam znakomity automat do katalogowania i preclowanie Donlinkage,
      Najtaiej na forum,
      CENA: 180 zł.
      Po zakupię prześlę pliki do istalacji na serwerze oraz licencję.
      kontakt: tel. 695_467_604
      e-mail: maxit24@gmail.com
      GG: 947_558