Jump to content
Xann

Na co do kina ?

Recommended Posts

Czerwony Kapitan - byłem ostatnio i polecam. Chociaż może nie dla każdego klimaty.

Rok 1992. Po upadku komunizmu pozostało wiele nierozwiązanych spraw kryminalnych, których sprawcy nigdy nie ponieśli kary. W ręce Krauza (Maciej Stuhr) – ambitnego, młodego detektywa z Wydziału Zabójstw, wpada jedna z nich. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Świadomi niebezpieczeństwa, Krauz wraz ze swoim partnerem, postanawiają rozwiązać zagadkę. Wszystkie tropy prowadzą do "Czerwonego Kapitana" – owianego złą sławą specjalisty od "ostatecznych" przesłuchań z czasów minionej władzy. Niewielu przeżyło spotkanie z nim. Z każdą minutą śledztwa wychodzi na jaw coraz więcej faktów, a podejrzenia padają na najwyższych decydentów policji i Kościoła.

Darmowa porównywarka pożyczek online.

Polecam także: zdjęcia Świdnica

oraz pamiątki Świdnica - sklep online

Min. Błaszczak chce zatrudnić światowe gwiazdy kina i zrobić filmy na poziomie. Będzie Polanwood. 

Smoleńsk trzeba zobaczyć aby móc krytykować. Tymczasem czekamy na Wołyń. 

Polanwood to już zrobili w Janowie Podlaskim, w podatku od hipermarketów (dzisiaj ogłosili zawieszenie podatku) i w innej #dobrazmiana. Ja czekam tylko na jedno: kiedy tych kretynów oderwie ktoś od koryta, bo zielonego pojęcia o niczym nie mają!

• Like 1

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Trzymam kciuki za "Ostatnią rodzinę", która ma premierę 30 września. Mam nadzieję, że to będzie świetny film.

każdy Polak [...] powinien oglądnąć!

bo??

Czerwony Kapitan - byłem ostatnio i polecam

Jeszcze nie oglądałem, ale mam nadzieję, że będzie równie dobry jak książka Dominika Dána  

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

@Pan Maciej, kto widział pierwszą część, w drugiej nie zobaczył nic nowego...

nie wierzę, że ktoś mógł tak to zje***.... Jedyna to klasyk, a ten najnowszy film nie jest wart złamanego dolara.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.

http://slask.auto-weselne.com.pl/

@Pan Maciej, kto widział pierwszą część, w drugiej nie zobaczył nic nowego...

nie wierzę, że ktoś mógł tak to zje***.... Jedyna to klasyk, a ten najnowszy film nie jest wart złamanego dolara.

Aż tak źle? Miałem się wybrać przy pierwszej okazji. To jest jakiś reboot czy kontynuacja jedynki? Poza tytułem i lasem są jakiekolwiek nawiązania do cz. 1? Jeśli to jest aż taka masakra to rzeczywiście szkoda... Po reboocie martwego zła myślałem, że również blair witch będzie przynajmniej przyzwoite.

Blair Witch nie polecam...

Pełna zgoda! Meeeeega dziadostwo - nie warto było. 

nakręcałem się na ten film. ale widzę same negatywne opinie. Szkoda w takim razie. 

@Merf, ja podobnie, bo pierwsza część była według mnie bardzo dobra jak na rok 1999.

W końcu wydali na film kilkadziesiąt tysięcy dolarów a zarobili 250 milionów, więc chyba więcej nie trzeba komentować?

a Nowy film to.... prawie dokładnie ten sam scenariusz i dodane efekty (w końcu mamy 2016r) ale... nie pokazali zupełnie nic w tym filmie.

Nie ma dreszczu emocji, nie ma ciekawości, nic co by widza trzymało w napięciu.... no kicha jednym słowem.

• Like 1

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.

http://slask.auto-weselne.com.pl/

Nie ma dreszczu emocji, nie ma ciekawości, nic co by widza trzymało w napięciu.... no kicha jednym słowem.

Czyli tak samo jak 1 ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.