Jump to content

Recommended Posts

Zarejestrowałem się już jakiś czas temu ale zmuszony byłem zarzucić tematykę seo ;)

Zajmuję się wykonywaniem stron, dedykowanych CMS'ów i grafiką(głównie do druku), Rok się dla mnie dobrze zaczął i chciałbym aby to się utrzymało. Pozycjonować chcę póki co swoją stronę i nauczyć się lepszego przygotowania do SEO stron, które spod mojej ręki wychodzą.

Liczę na to, że znajdę tu wiedzę niezbędną mi w dążeniu do celu.

Salut ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Konrad2019
      Mam prosty własny szablon.
      https://rod1975.github.io/rr/

Chce doinstalować BBpress i podpiąć forum. Tworze własną stronę forum.php, okreslam nazwę szablonu, ale nie mam pojęcia jak wkleić skrót do forum, aby było widoczne na stronie forum.php. Oczywiście, nie ma problemu kiedy wklejam skrót na stronę, która jest domyślnym szablonem WP.
      Jakieś podpowiedzi?
    • By hostinguj.pl
      Witajcie,
      Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na hosting i domeny od Hostinguj.pl

Hosting:
      Stała niska cena zakupu i przedłużenia Wygodne okresy rozliczeniowe: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, rok, dwa lata, trzy lata Najtańszy plan hostingowy: 0,99PLN/msc Dostępne plany hostingowe z brakiem limitu transferu Pojemności kont od 1GB do 100GB Brak limitu podpiętych domen na wszystkich kontach HTTP/2 Let’s Encrypt cPanel Autoinstalator 480+ aplikacji  Darmowa subdomena w domenie freeko.pl Obsługa Node.js PHP (5.6-7.3) Serwery zlokalizowane w Warszawie (ovh) 14 dniowy bezpłatny okres próbny System partnerski (40% udziału od zamówień na hosting)
      Więcej o hostingu  
      Plany hostingowe:
      LITE 1GB - 0,99PLN/msc STANDARD 5GB - 2,99PLN/msc BUSINESS 15GB - 7,49PLN/msc PREMIUM 35GB - 17,49PLN/msc PRO 100GB - 49,99PLN/msc  
      Domeny:
      Dostępne 465 różnych rozszerzeń Szybka i automatyczna rejestracja/transfer/odnowienie  Rejestracja/transfer/odnowienie domen w atrakcyjnych cenach Promocje na rejestracje domen .online i .site - 0.05PLN
      Więcej o domenach  
      Płatności:
      Dotpay Przelew bankowy Paysafecard PayPal  
      Dane firmy:
      Hostinguj Maksymilian Kuta NIP: 8133618743 REGON: 380594806 Kontakt  
      Podane ceny powyżej są cenami netto, do których należy doliczyć 23%VAT

Zapraszamy!
    • By szuwar
      Na sprzedaż posiadam kilka stron internetowych. Wordpress, domeny z historią DR, TF i DA. Lista domen i ceny na PW.
      Ceny już od 50zł netto

xxxxx.net.pl - stomatologia, wybielanie zębów 
      xxxxx.pl - moda i uroda
      xxxxx.pl - moda, uroda
      xxxxx.pl - komputery, informatyka
      xxxxx.pl - dzieci, zabawki
      xxxxx.pl - motoryzacja
      xxxxx.com.pl - ogólnotematyczny
      xxxxx.pl - ogólnotematyczny
      xxxxx.pl - praca, biznes, finanse

Bracia Mario Dobiesław Pelczarski
      ul.Kolejowa 17, 56-120 Brzeg Dolny
      NIP: 9880173400; REGON: 363740282
      kontakt@braciamario.pl

• By Lesiu
      Hej, mam problem natury technicznej i już mnie krew zalewa, bo nie mam pomysłu, a nie jestem specem w temacie.

Mam na serwerze MySQL 8, a konkretnie fork MySQL Percona 8.0.15. Tabele są InnoDB, co może być istotne.

Problem dotyczy puchnących (przestrzeń na dysku) tabel, a konkretnie tabeli wp_options. Sytuacja na wielu stronach WordPress.

Gdy wyeksportuję dane z tabeli wp_options i zaimportuję wraz z DROP TABLE to nagle z 500 MB robi się 1-2 MB. To samo, gdy w phpMyAdmin zaznaczę tabelę i wybiorę opcję optymalizuj, a następnie analizuj. Nagle z horrendalnych rozmiarów robi się normalna tabela, choć liczba rekordów pozostaje taka sama.

Gdzie szukać przyczyny? Czy to normalne, że tabele InnoDB rosną, ale nie zmniejszają się po usunięciu rekordów? Czy może to kwestia konfiguracji serwera MySQL? Konfig jest domyślny dla MySQL 8.
    • By Lesiu
      Hej,
      po wielu miesiącach opublikowałem w końcu tutorial Vesta + Debian 9 Stretch + kilka wersji PHP. Po przejściu całego procesu będziesz mieć do wyboru PHP w wersji 7.0, 7.1, 7.2, 7.3. Wszystkie wersje działają jako fcgid oraz php-fpm (do wyboru). Domyślnie przy kilku użytkownikach php-fpm wciąż działa jako 1 użytkownik www-data. W moim tutorialu każdy user ma swój proces. Takie rozwiązanie stosuje DirectAdmin oraz ISPConfig. Dodatkowo przy instalacji można wybrać pomiędzy tradycyjnym MySQL a Percona Server. Zdecydowałem się zrezygnować z HHVM, ponieważ nowe PHP jest bardziej wydajne niż HHVM.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy