Jump to content

Recommended Posts

Podejście numer 4 do pisania postu. Windows też jest przeciwko mojemu pisania pracy, bo właśnie lapek mi jedzie do serwisu, bo bsod są śmieszne.

Ale nie o tym. Kończę zaraz studia, logistykę mediów na UW, kierunek uber bez sensu, a co za tym idzie tez promotor nie udany. Za dwa miesiące, max, powinnam mieć oddaną pracę, a na tym etapie nie mam nawet tytułu.

Mam za to takie na jakie może się zgodzi promotor, ale za tydzień za seminarium mu się pewnie zmieni. Będą brzmieć tak:

1. LM jako marka w internecie.

2.Budowanie marki studiów internecie - przypadek LM.

3.Narzędzia SEM w budowaniu marki studiów - przypadek LM.

Struktura pracy powinna składać się z trzech rozdziałów, z czego ostatni powinien być rozdziałem badawczym. Chciałabym zawrzeć tam sentymenty. Robota, który by je zbierał miał;abym zapewnionego, później zostaje kwestia wyciągnięcia z tego wniosków.

Mam na razie zebraną literaturę w postaci:

1. Wojownika SEO

2.Ćwiczeń praktycznych Makaruka

3. Jak zarabiać w social mediach 

4. Kotler o marketingu

5. Magiczny światy konsumpcji - Ritzer

6. E-book Vesitigo o Google Analytics

7. E-book Whitepress o audycie seo

Wiem że zostało mi mało czasu, więc liczę na jakieś sensowne odpowiedzi.

liczę na jakieś sensowne odpowiedzi.

Powodzenia!

• Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

A to takie rzeczy to się z promotorem chyba robi? Czy coś się może pozmieniało od dawnych czasów? To teraz temat wymyślają forumowicze na jakimś tam forum, badania robi hydraulik a pracę pisze "kolega"?

Wiedziałem, że poziom kształcenia w ciągu ostatnich 20 lat bardzo się obniżył, ale że dotyczy to także szkół wyższych to nie wiedziałem. Wczoraj wyczytałem dość ciekawą rzecz, którą Maleńczuk powiedział:

3WUcGr2.png

I mógłbym się w sumie z nim zgodzić, ale nie do końca, bo... mocno niedoszacował tej liczby!

• Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Promotor z tygodnia na tydzień zmienia zdanie i nie daje żadnej merytorycznej odpowiedzi na to co powinno się znaleźć w pracy, ani nawet jak powinna wyglądać jej struktury. Zważywszy, że jest to forum dla osób, które zawodowo zajmują się SEO liczyłam na jakieś racjonalne odpowiedzi.

Promotor z tygodnia na tydzień zmienia zdanie

Nie wierzę....

zawodowo zajmują się SEO

Co to ma do Twojej pracy magisterskiej? Zajmujesz się seo? Masz o nim jakiekolwiek pojęcie? Na jakiej podstawie chcesz pisać pracę o seo? Nie lepiej napisać coś z dziedziny hydrologii? Będzie można wodę przynajmniej polać.

Tylko do niektórych. Lepiej napisz co tam u pracodawcy słychać ciekawego?

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/200838-jesienne-okno-transferowe-pozycjonerow-otwarte-;/?p=1377118

Chodzi o "Juszczyka biznesu" u którego mam trochę domen. Na jego szczęście jeszcze jeszcze nie wygasają...

że jest to forum dla osób, które zawodowo zajmują się SEO

A czy gdzieś pisze, że to charytatywne forum. Jak pokazuje banerek z prawej strony pomagamy osobom upośledzonym. A od osób zdrowych za byle poradę większość bierze pokaźne kwoty + VAT. Bo jak sam stwierdziłeś to forum osób, które zawodowo zajmują się SEO, czyli zarabiają tym sobie na chleb. Taka sytuacja

re287am9.jpg

Promotor z tygodnia na tydzień zmienia zdanie i nie daje żadnej merytorycznej odpowiedzi na to co powinno się znaleźć w pracy, ani nawet jak powinna wyglądać jej struktury.

liczyłam na jakieś racjonalne odpowiedzi.

Ty powinnaś to wiedzieć skoro piszesz pracę. W przeciwnym razie można uznać okres spędzony na UW za stracony.

Proponuje zamianę na kurs krawiecki. Tam nie będzie złego promotora.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seochess.pl
      1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

NIP: 8681944685
      REGON: 38498661
    • By Seochess.pl
      1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Dane kontaktowe:

REGON: 38498661
    • By Seochess.pl
      Pakiety które zmienią oblicze twojej strony. Zrównoważona dawka linków rozłożona w czasie.
      Tylko najwyższe parametry. Tylko odpowiednie linki. Tylko najlepsze wyniki!

PAKIET SILVER PRESTIGE: Kup  już dzisiaj i Bądź w gronie klientów PRESTIGE
      20 Linków tematycznych  20 EDU GOV 50 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 10 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 2 Artykuły Sponsorowane Podlinkowanie Indeksacja  
      CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)

PAKIET GOLD AVANGARDE: Kup już dzisiaj. Postaw na ZŁOTE CZASY dla Twojej firmy

30 Linków tematycznych 25 EDU GOV 70 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 15 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 10 Linków Zwrotnych 2 Artykuły Sponsorowane Podlinkowanie Indeksacja  
      CENA: 699 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)

PAKIET DIAMOND BLUE: Wejdź do DIAMENTOWEJ grupy SEO
      50 Linków tematycznych 25 EDU GOV 100 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 15 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 15 Linków Zwrotnych 3 Artykuły Sponsorowane Zaplecze Na Przechwyconej Domenie Podlinkowanie Indeksacja Audyt Indeksacji  
      CENA: 999 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]

DANE:

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY: https://seochess.pl/program-lojalnosciowy/
      INNE USŁUGI: https://seochess.pl/oferta-2/

Kontakt: support@seochess.pl

REGON: 384986615
    • By Seochess.pl
      Q&A

Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?

Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków

Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?

40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w Google.

Z jakich stron pochodzą linki ?

Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.

Jak wyglądają linki? 

Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.

Jak wysyłamy raport?

Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.

Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?

Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 

Jak wygląda cena Trust Ranka? 

Cena za 1 Trust Rank to : 1.5 zł / szt. (ZNIŻKA Z 3 ZŁ!). Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!

Dane kontaktowe:

Więcej:  https://seochess.pl/service/linkowanie/

REGON: 384986615
    • By szuwar
      Publikacja artykułów sponsorowanych. Łącznie prawie 50 serwisów. Różnorodna tematyka. Maksymalne DR to aktualnie 39

textpistols.pl

Artykuły dostarczone przez klienta:

Publikacja 1 artykułu - 30 zł netto

Publikacja 10 artykułów - 250 zł netto

Publikacja 20 artykułów - 400 zł netto

Publkikacja 20+ artykułów - 15 zł netto/sztuka

Publikacja w  40 serwisach: 500zł netto

Istnieje możliwość zamówienia tekstów w zewnętrznych serwisach za dodatkową opłatą 20zł netto/artykuł

Pełna lista domen dostępna na priv lub na e-mail.

kontakt@braciamario.pl

Dobiesław Pelczarski Bracia Mario
      ul.Kolejowa 17
      56-120 Brzeg Dolny
      NIP: 9880173400
      REGON: 363740282

Statystyki domen: (adresy na priv)

tematyka CF DR RD BL budownictwo, ogrodnictwo, dom, wnętrza 22 39 165 13217 budownictwo, ogrodnictwo, dom, wnętrza 13 38 175 12342 budownictwo, ogrodnictwo, dom, wnętrza 12 38 147 13942 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, dzieci, sport 32 38 275 20884 ogólnotematyczny 24 38 144 14092 praca, finanse, biznes, IT, komputery, technologie 21 38 174 15447 ogólnotematyczny 4 37 42 11620 ogólnotematyczny 25 37 157 13467 ogólnotematyczny 23 37 140 12234 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, dzieci, sport 10 36 126 13154 budownictwo, ogrodnictwo, dom, wnętrza 3 36 130 13785 motoryzacja 31 36 163 19120 ogólnotematyczny 37 36 229 21186 ogólnotematyczny 15 33 112 5687 ogólnotematyczny 39 30 107 6744 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, sport 24 29 185 11984 motoryzacja 28 28 141 1915 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, dzieci, sport 6 27 16 371 ogólnotematyczny 17 25 29 216 praca, finanse, biznes, IT, komputery, technologie 24 17 37 136 praca, finanse, biznes, IT, komputery, technologie 10 16 19 2646 motoryzacja 16 15 68 383 praca, finanse, biznes, IT, komputery, technologie 3 15 31 83 praca, finanse, biznes, IT, komputery, technologie 10 15 22 2349 budownictwo, ogrodnictwo, dom, wnętrza 25 14 312 8504 budownictwo, ogrodnictwo, dom, wnętrza 9 14 27 5682 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, dzieci, sport 32 13 32 1403 ogólnotematyczny 22 12 239 12467 ogólnotematyczny 21 11 233 4208 budownictwo, ogrodnictwo, dom, wnętrza 16 10 150 7023 lifestyle, kultura, muzyka, sztuka, gry 14 10 125 3684 motoryzacja 13 9 42 299 lifestyle, moda/uroda, zdrowie, dzieci, sport 10 8 97 2512 motoryzacja 11 8 12 111 praca, finanse, biznes, IT, komputery, technologie 13 8 502 3 turystyka 8 6 5 236 ogólnotematyczny 10 5 36 69 ogólnotematyczny 20 4,5 82 1753  
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy