Jump to content
Sign in to follow this  
ginga

[Wykonam] Artykuły tematyczne, teksty na blog, teksty z synonimiami

Recommended Posts

Napiszę dla Ciebie artykuły tematyczny, wpis na blog albo po prostu tekst na zaplecze. Po prostu daj mi znać, czego dokładnie potrzebujesz, a ja ze swojej strony zrobię wszystko, by nasza relacja zyskała status win-win.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, mogę napisać teksty z synonimami. Gwarantuję, że teksty - będące wynikiem mieszania - będą poprawne zarówno merytorycznie, jak i językowo.

To wszystko przy krótkim terminie realizacji zlecenia i rozsądnych stawkach.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie e-maila (wasp[kropka]yite[małpa]gmail.com) lub napisz na priv. Wówczas będę mogła Ci podesłać swoje przykładowe teksty, cobyś uniknął zakupu przysłowiowego kota w worku.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Copywriter24pl
      Dzień Dobry

Realizuję profesjonalne artykuły dla celów pozycjonowania:

precle - od 1,50zł zaplecza - od 1.8zł, Opisy kategorii - od 2,20zł, Artykuły tematyczne i blogi - od 2.50zł
      Podane powyżej stawki dotyczą 1000 znaków ze spacją i są to kwoty netto.

Wykonane przeze mnie artykuły cechuje:
      terminowość - najważniejsza rzecz w tej branży, sam prowadziłem copywriterów i wiem, jak irytujące jest wieczne "proszenie się" o wykonanie zlecenia, wysoka jakość - staram się "nie lać wody" w artykułach. W prostszych tekstach wolę wcześniej zapoznać się z tematem i poruszać się w nim. Przy artykułach bardziej wymagających przygotowuje się odpowiednio merytorycznie - mam dostęp do m.in baz naukowych, wydań profesjonalnych artykułów branżowych, unikalność - artykuły pochodzą spod mojej ręki lub ręki współpracowników, zero copy-paste lub bezmyślnego "przeredagowywania", zgodność ze standardami SEO - dbam o optymalną pod pozycjonowanie strukturę artykułu, staram się przygotowywać teksty tak, aby były przejrzyste.
      Zapraszam do kontaktu:
      copywriter24pl@gmail.com
    • By hatszepsut
      Poszukujesz osoby, która napisze ciekawe teksty z dziedziny psychologii na Twój blog lub stronę internetową? Szukasz kogoś, komu niestraszne są konstrukty i terminy takie jak: makiawelizm, psychotyzm, neurotyzm,, manipulacja, egocentryzm, narcyzm, itd.?

A może interesuje Cię inna tematyka, inna branża, inne zagadnienia? Jeśli tylko interesują Cię teksty wysokiej jakości merytorycznej, chętnie podejmę wyzwanie.
      Zapraszam do kontaktu, składania zamówień i zadawania pytań:

hatszepsut306@interia.pl  lub PW

• By Copywritin9
      Witam,

Od 3 lat świadczę usługi copywriterskie dla firm i klientów indywidualnych. Manipuluję słowem w taki sposób, aby napisane przeze mnie teksty zaciekawiły odbiorców i zwiększyły sprzedaż. W umiejętny sposób przekonam potencjalnych klientów, aby kupowali właśnie u Ciebie. Pomogę Ci nie tylko zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych, ale przede wszystkim zająć w nich wysoką pozycję. Chętnie zajmę się Twoim marketingiem i pomogę Ci osiągnąć sukces.

Oferuję copywriting:
      - artykuły sponsorowane i blogowe
      - artykuły tematyczne
      - poradniki
      - wysokiej jakości teksty content marketingowe
      - artykuły sponsorowane
      - teksty informacyjne
      - wpisy do social mediów
      - treści reklamowe
      - opisy kategorii i produktów
      - zoptymalizowane teksty SEO

Podejmę się:
      - prowadzenia blogów, stron i kont w social mediach
      - redakcję tekstów
      - tłumaczenie treści
      - przepisywanie tekstów

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dbam o dobrą komunikację, staram się zrozumieć potrzeby Klienta i zrealizować powierzone mi zadanie we właściwy sposób. Jestem młodą osobą i nie myślę stereotypowo. Mam skończone 2 fakultety i dużą wiedzę w wielu dziedzinach. Zanim rozpocznę pracę przygotowuję strategię, która pozwoli mi wykonać zlecenie szybko i solidnie. Zapewniam terminowość i widoczne efekty współpracy. 

Na życzenie przygotuję tekst próbny.

Zapraszam do kontaktu
      copywritin9@gmail.com
    • By Copywritin9
      Witam,

Od 3 lat świadczę usługi copywriterskie dla firm i klientów indywidualnych. Manipuluję słowem w taki sposób, aby napisane przeze mnie teksty zaciekawiły odbiorców i zwiększyły sprzedaż. W umiejętny sposób przekonam potencjalnych klientów, aby kupowali właśnie u Ciebie. Pomogę Ci nie tylko zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych, ale przede wszystkim zająć w nich wysoką pozycję. Chętnie zajmę się Twoim marketingiem i pomogę Ci osiągnąć sukces.

Oferuję copywriting:
      - artykuły tematyczne
      - poradniki
      - artykuły sponsorowane
      - teksty informacyjne
      - wpisy do social mediów
      - treści reklamowe

Podejmę się:
      - redakcję tekstów
      - tłumaczenie treści
      - przepisywanie tekstów

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dbam o dobrą komunikację, staram się zrozumieć potrzeby Klienta i zrealizować powierzone mi zadanie we właściwy sposób. Jestem młodą osobą i nie myślę stereotypowo. Mam skończone 2 fakultety i dużą wiedzę w wielu dziedzinach. Zanim rozpocznę pracę przygotowuję strategię, która pozwoli mi wykonać zlecenie szybko i solidnie. Zapewniam terminowość i widoczne efekty współpracy. 

Zapraszam do kontaktu
      copywritin9@gmail.com
    • By Copywritin9
      Witam,

Oferuję copywriting:
      - artykuły tematyczne
      - poradniki
      - artykuły sponsorowane
      - teksty informacyjne
      - wpisy do social mediów
      - treści reklamowe

Podejmę się:
      - redakcję tekstów
      - tłumaczenie treści
      - przepisywanie tekstów

Zapraszam do kontaktu
      copywritin9@gmail.com

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy