bestos

Uwaga na katalog gery Nie przychodzą smsy i 0 reklamacji

Polecane posty

Odgrzewam poruszany tu temat sms-ów, czy w obecnej chwili wiadomo coś na temat katalogu gery? Sprawdzałem u nich w "ostatnio dodane" czy mają bieżące wpisy do katalogu i są dodano: 25 Lip 2016. Czyli chyba system smsów już działa.

Mnie w końcu odpalili wpis, ale po kilku emailowych monitach. Czekałem około miesiąca za moderacją. Jak ktoś potrzebuje u nich szybko wpisu to nie polecam, szkoda zachodu.

OSTRZEGAM przed tym katalogiem! Nie dajcie się nabrać, mnie oszukali 2 razy, jeden sms kosztuje 11,07 zł, nie wysyłajcie bo stracicie pieniądze! Oczywiście pisałam reklamacje w tej sprawie i to nie jeden raz, zero odzewu, zupełna OLEWKA. To jawne naciąganie i złodziejstwo. NIE POLECAM !!!

Niestety potwierdzam, SMS wysłany, brak kodu zwrotnego, nie rozumiem skoro mają taki problem z tą usługą to czemu jej nie naprawią.

wystarczy pisać zgłoszenie do operatora obsługującego sms i im wyłącza usługę.

• Like 1

re287am9.jpg

Kupujemy od nich hurtowe ilości kodów od prawie 3 lat, wydaje mi się że nikt z firmy nie przeczytał tego wątku, przekaże sprawę, może mają po prostu jakiś błąd techniczny o którym nie wiedzą.

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl

logo.png

może mają po prostu jakiś błąd techniczny o którym nie wiedzą.

i

Mnie w końcu odpalili wpis, ale po kilku emailowych monitach.

re287am9.jpg

Pisaliśmy w kontekście nazwy tematu i braku smsa zwrotnego z kodem, mimo że pobierana jest płatność, to uważamy za błąd techniczny, jeżeli chodzi o moderację dodanego wpisu to już inna sprawa, my z tym nie mieliśmy problemu albo był szybko rozwiązywany.

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl

logo.png

Jak jesteś swoistym "mediatorem" przekaż osobom decydującym, że taki temat istnieje ( jeśli ich to interesuje) bo to co piszą to nie są przypadki pojedyncze.

Pisaliśmy

Pisze jedna osoba za komputerem, więc pisałeś chyba :D

re287am9.jpg

Ale ten problem nie mają od tygodnia, ani od miesiąca, tylko od ponad 1,5 roku.

Witamy,

Strona katalog.gery.pl faktycznie miała w ostatnim czasie problemy z systemem płatności przez SMS wynikające z prac nad migracją do nowego systemu. Dlatego właśnie płatności za dodanie strony do katalogu za pomocą kodów SMS zostały czasowo wstrzymane, aż do zakończenia prac.

Zamówienie kodu umożliwiające wpisanie strony do katalogu wygląda obecnie w następujący sposób:

1. Klienci zamawiają kod (kody) poprzez formularz znajdujący się w zakładce ,,dodaj stronę''

2. Następnie przesyłamy Klientom fakturę proforma z danymi do opłaty za wpis.

3. Po dokonaniu płatności, otrzymują Państwo zamówiony kod lub kody.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z nami poprzez formularz znajdujący się w zakładce ,,Kontakt''

Przez cały czas dążymy do tego, aby ulepszyć i usprawnić działanie portalu. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie zapraszamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiamy
Zespół Obsługi Klientów Netshare

OSTRZEGAM przed tym katalogiem! Nie dajcie się nabrać, mnie oszukali 2 razy, jeden sms kosztuje 11,07 zł, nie wysyłajcie bo stracicie pieniądze! Oczywiście pisałam reklamacje w tej sprawie i to nie jeden raz, zero odzewu, zupełna OLEWKA. To jawne naciąganie i złodziejstwo. NIE POLECAM !!!

Potwierdzam miałem to kilkukrotnie

polski producent pras hydraulicznych www.metalserw.pl

regeneracja pomp hydraulicznych http://www.metalserw.pl/naprawa-pomp-hydraulicznych.html

regeneracja siłowników hydraulicznych http://www.metalserw.pl/naprawa-silownikow-hydraulicznych.htm

"Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A." 

Może formularz jest podpięty pod jakiś niedziałający email? Może spróbować napisać reklamacje na 

kontakt@cyfrowypolsat.pl,

Edytowano przez noupe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.