Jump to content
Sign in to follow this  
moody

[Zlece] Pozycjonowanie long tail sklepu internetowego

Recommended Posts

Witam

Zlecę pozycjonowanie długiego ogona sklepu internetowego.

O sklepie

Sklep w sieci od lipca 2015, myślę, że całkiem nieźle zoptymalizowany. Było robione jakieś tam katalogowanie, do tego trochę linków z for i blogów, ale w sumie było tego wszystkiego niewiele. Zresztą ocenicie sami, adres podam po kontakcie mailowym.

Sklep jest bardzo, bardzo mały - raptem około 130 produktów, więc i fraz będzie - jak na long tail - mało.

Ruch: 969 wejść za ostatni miesiąc, w tym 342 z SERP-ów

Branża: akcesoria do telefonów / gadżety elektroniczne / elektronika użytkowa.

Produkty są dość nietypowe, nie ma dużej konkurencji. Zdarza się, że niektórych produktów nie oferuje nikt poza mną. Dla innych z kolei jest raptem kilka produktów konkurencyjnych, innych marek, które są dostępne w 2-4 sklepach.

Ogólne założenia

• w grę wchodzą wyłącznie bezpieczne, "długoterminowe" metody - żadnych automatów, SWL i innego świństwa, przynajmniej nie bezpośrednio,
  • jestem przygotowany na długofalową współpracę, która może potrwać 6 / 12 / 24 miesiące czy dłużej
  • chciałbym żeby chociaż część efektów przetrwała po zakończeniu współpracy. Albo inaczej: bardzo bym nie chciał, żeby po wygaśnięciu umowy, firma zdjęła 95% linków i wszystko poleciało na łeb na szyję.
  • budżet: XXX netto miesięcznie. Faktura VAT wymagana.
  • rozliczenie: koniecznie na podstawie efektów. Proponuję jako kryterium przyjąć liczbę wejść z SERP-ów, biorąc pod uwagę, że póki co jest ich niewiele, aczkolwiek jestem elastyczny. Nie wiem jakie są standardy przy rozliczaniu long tail.

Kontakt

mailowy: mcygan1991<szympans>gmail.com

Telefon podam mailem, podobnie jak adres sklepu.

Póki co jest to zapytanie. Chciałbym poznać koszty i warunki współpracy.

Z góry dziękuje za wszystkie oferty.

Michał

Edited by moody

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy