Jump to content

Recommended Posts

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By 5k18a
      Zastanawiam się jakie jest wasze podejście do częstotliwości używania znacznika Organisation lub LocalBusiness. Dodajecie kod do każdej strony, czy może tylko kontakt plus ewentualnie główna? Szukałem odpowiedzi, ale podejścia do tematu są właśnie dwa. Gdzieś znalazłem nawet artykuł, na blogu seo, że jakaś strona spadła ostro w wynikach, bo znaczniki organisation były na każdej stronie serwisu i ponoć wujek uznał to za spam.
    • By gregorB
      Witam, jestem początkujący i proszę o wyrozumiałość.  Korzystając z asystenta do oznaczania danych strukturalnych google utworzyłem te dane dla swojej strony. Po zakończeniu kreatora zapisałem dwa pliki, microdane i JSON-LD. Do którego pliku na serwerze ze stroną mam wkleić treść wygenerowanego kodu. Jak to zrobić?
      Dziękuję.
    • By Przemas_Łódź
      Witam

Dodałem do strony parę znaczników danych strukturalny typu product - itemprop itd. przy konkretnych produktach.
      Spotkał się z tym ktoś, czy wprowadzenie tych znaczników ma wpływ na pozycję strony ?, pytam bo zauważyłem że po dodaniu tych znaczników strona chyba poleciała w dół, nagle zrobiła się cisza - brak emaili i telefonów od klientów, a było kilkanaście dziennie.
      Może coś źle umieściłem w kodzie, nie wiem co robić, czy może usunąć te znaczniki ? strona to printexpress.com.pl

Jak ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie to proszę o pomoc.
    • By marecky
      Właśnie przeczytałem, że za użycie entry-title, entry-content nie na blogu, można załapać karę od googla, prawda to ?
      A pytanie drugie też dotyczące danych strukturalnych.
      Na 82 stron - 80 ma błędy author, updated - można za to oberwać, czy nie ma to wpływu na pozycję ?
    • By CeHaTeHaCe
      Witam wchodząc w narzędzia dla webmasterów zauważyłem, że widnieje problem, a dokładniej na każdej stronie (podstronie) jest napisane o brakującym...
      Błąd: Missing required field "updated".
      Błąd: Missing required hCard "author".
      Przez to prawie wszystkie moje wyniki w google zniknęły z indeksu
      Próbowałem się z tym uporać, ale bez skutku jak narazie, grzebałem w kodzie i nie potrafię tego zrobić gdyż słabo się znam na języku php, a może coś przeoczyłem dodam, że mam wordpressa.
      Jeśli chodzi o ten drugi brakujący element to myślę, że znajduję się w tym miejscu (plik: author.php) z tego co mi się wydaje jest jeszcze kilka stron gdzie należy zmienić ten kod jak ktoś się na tym zna i byłby wstanie to bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu dodam, że theme to:
      Arras Theme Project AR2 - Version 2.0.1-beta-dev
      i został on pobrany z tej strony: http://www.arrastheme.com/
      <?php get_header(); ?>
      <div id="content" class="section" role="main">
      <?php ar2_above_content() ?><article id="post-0" class="article author-archive">
      <?php the_post(); // Get author information ?>
      <header class="entry-header">
      <h1 class="entry-title"><?php printf( __( 'About Author: %s', 'ar2' ), '<span class="vcard"><a class="url fn n" href="' . get_author_posts_url( get_the_author_meta( 'ID' ) ) . '" title="' . esc_attr( get_the_author() ) . '" rel="me">' . get_the_author_meta( 'display_name' ) . '</a></span>' ); ?></h1>
      </header>
      <div class="about-author clearfix">
      <div class="author-avatar">
      <a href="<?php echo get_author_posts_url( get_the_author_meta( 'ID' ) ) ?>"><?php echo get_avatar( get_the_author_meta( 'ID' ), 48 ) ?></a>
      </div>
      <div class="author-meta">
      <?php
      if ( get_the_author_meta( 'description' ) == '' )
      _e( 'No information is provided by the author.', 'ar2' );
      else
      the_author_meta( 'description' );
      ?>
      </div>
      </div>
      </article><h2 class="module-title"><?php printf( __( 'Posts by %s', 'ar2' ), '<span class="vcard"><a class="url fn n" href="' . get_author_posts_url( get_the_author_meta( 'ID' ) ) . '" title="' . esc_attr( get_the_author() ) . '" rel="me">' . get_the_author_meta( 'display_name' ) . '</a></span>' ); ?></h2>
      <div id="archive-posts">
      <?php
      ar2_render_posts( null, array (
      'type' => ar2_get_theme_option( 'archive_display' ),
      'query_args' => array ( 'author' => get_the_author_meta( 'ID' ) ),
      ), true );
      ?>
      </div><!-- #archive-posts -->
      <?php ar2_below_content() ?>
      </div><!-- #content -->
      <?php get_sidebar(); ?>
      <?php get_footer(); ?>
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy