Jump to content
Sign in to follow this  
brabus

Szablon do OSC

Recommended Posts

Witam wszystkich, jest to mój początek tutaj, więc proszę o wyrozumiałość :)

Chcę zmienić wygląd standardowego sklepu OSC (wersja 2.3.4) moje pytanie do Was pewnie proste, ale nie znalazłem odpowiedzi, dlatego pytam tu:

- gdzie znajdują się pliki źródłowe od "szablonu" strony

- jak instaluje się taki "szablon" czy odbywa się to tylko i wyłącznie poprzez podmianę plików.

"Ogarniam" html, css i po części php, chce sam sobie napisać motyw.

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jkaminski
      Poszukujecie uniwersalny motyw dla WordPress do tworzenia różnych typów stron www? W tym przypadku możecie zwrócić uwagę na Monstroid2 – flagowiec ze strony TemplateMonster. Tym bardziej, że on był całkowicie przebudowany i ma sporo przewag nad poprzednikiem. Do nich można także odnieść:
      Szybkość działania. Strona parta o ten motyw ładuje w ciągu 1,2 sekundy (według testów Google PageSpeed). Jest to o 10 razy szybciej od poprzedniej wersji Monstroid2. Magic Button. Jest to świetny instrument, który pozwoli zmienić wygląd strony bez ręcznego pisania kodu. 20 stylowych projektów dla witryny. Każdy z nich zawiera gotowe układy strony domowej i niektórych podstron. Oprócz tego twórcy planują, co miesiąc zwiększać tą liczbę. Elementor i rozszerzenia do niego z Elementor marketplace. Za pomocą ostatnich możecie Państwo dodawać nowe ciekawe widgety na stronę w trybie online. 500 szablonów dla Elementora. Oprócz tego ich można kombinować za pomocą Magic Button i tworzyć unikatowe projekty. Także warto dodać, że twórcy planują zwiększyć liczbę szablonów do 1000 sztuk. Zestaw nowych rozszerzeń dla WooCommerce. Kompatybilność z popularnymi wtyczkami dla WordPress, w tym Contact Form 7, Mail Chimp, Yoast SEO, WooCommerce itd.
      Zainteresowaliście? W takim nie przegapcie świetnej okazji. Od 20 do 26 sierpnia działa zniżka 30% na poprzednie zamówienie motywu (Monstroid2 będzie dostępny od 27 sierpnia). Oprócz tego można zamówić przemijalne wsparcia dla templatki na 3 miesiąca. Jego wartość wynosi tylko $1.

Więcej informacji o Monstroid2 można znaleźć na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

P.S. Prosimy zwrócić uwagę, że poprzedni Monstroid2 nie można odnowić do nowej wersji. To są 2 zupełnie różne produkty.

• By fast1
      Witam, potrzebuje podobnego szablonu jak ten 
      http://www.zetor.pl/ Dobrze jakby nie kosztował więcej jak 60 $. Z góry dziękuje. 
    • By NoTo
      Zlecę stworzenie szablonu na zennoposter, który ma automatyzować prace na systemie Redirector od Miona.
      Kontakt: astra2605 @ tlen.pl
    • By nosluj
      Cześć! 
      Wczoraj zaczęłam pracować na bezpłatnym motywie OlsenLight. Utworzyłam motyw potomny.
      I tu dwie rzeczy które chciałabym zmienić a stanęłam w miejscu. Zwłaszcza, że doświadczenia zero.

1) Mój motyw nie ma opcji publikowania postów bez panelu bocznego, pobrałam wtyczkę Fullwidth Page Templates która zjada nie tylko panel boczny, ale też wszystko inne z możliwością komentarzy. Co prawda jedna z opcji powinna je pozostawić, ale i tak znikają.
      Chciałabym aby panel boczny pozostał tylko na stronie głównej, kontaktowej itp. Posty miałyby wyświetlać się na całej stronie. I teraz pytanie, gdzie grzebać i jak?

2) Chciałabym zmienić napis w opcji "czytaj dalej" na stronie głównej, ze względu na to, że wyświetla się w języku angielskim a moja strona jest polskojęzyczna.

• By JaneSmith
      Chciałabym zrobić stronę www typu "wizytówka". Czy możecie polecić mi adres strony która skupia darmowe (lub w cenie do 20$ ) szablony Wordpress?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy